وبلاگ

چطور اکانت اینستاگرام جذاب داشته باشیم و زنان و مردان را مجذوب کنیم

بنیامین تاری یکی از اشخاصی است که میتوان گفت اکانت اینستاگرام زیبا و جذابی دارد - مرد برتر

امروزه با همه گیر شدن جهان مجازی و راه های ارتباط اینترنتی، داشتن یک اکانت اینستاگرام جذاب از گزینه هایی است که می تواند برای جذب افراد مورد علاقه تان، بسیار تعیین کننده باشد.

در کشور ما بنا بر شرایط فرهنگی، به طور معمول خیلی کم پیش می آید که افراد برای جذب یکدیگر از فضای مجازی و اینستاگرام استفاده نکنند. در گذشته این موضوع در پلتفرمی تحت عنوان فیس بوک نیز بسیار رواج داشت.

اما استفاده از اینستاگرام به عنوان داشتن یک اکانت جذاب، وابسته به موارد و شرایطی است که هم برای دخترها و هم برای پسرها باید با اتکا به استایل درست زندگی شان در نظر گرفته شود.

به زبان ساده اگر می خواهید یک اکانت جذاب داشته باشید و به عنوان یک مرد برتر ، متفاوت به نظر برسید، کافی است که اقدامات گفته شده در این مقاله را جدی بگیرید. برای داشتن یک اکانت جذاب در اینستاگرام همراه ما باشید.

لیست محتوا

اکانت اینستاگرام جذاب به معنای ارائه لایف استایل شخصی

اساس اینستاگرام بر این است که تا جایی که می توانید از دروغ و نقش بازی کردن و اصطلاحا فیک بودن دوری کنید. نمونه امکاناتی مانند استوری به عنوان روایت روزمره، بر واقعی بودن شما تاکید ویژه ای دارد.

در رابطه با مردهایی که قصد دارند فرد یا زنی را به خود جذب کنند، موضوع لایف استایل نیز صدق می کند. پس قبل از آن که خودتان را در قالب مجازی عرضه کنید، بد نیست سری به استایل زندگی خود بزنید.

توجه به لایف استایل مردان از نگاه دختران، هیچ گاه پوشیده نیست. برای آن ها بسیار مهم است اکانتی را که می بینند، از نظر زیبایی و همچنین صداقت، چیزی کم نداشته باشد.

شاید موضوع زیبا بودن اکانت دخترها از نظر مردان، کمی اغراق شده یا روتوش شده به نظر برسد، اما حقیقت این است که زن ها همیشه ترجیح می دهند بهترین خود را عرضه کنند و بهترین را نیز ببینند و بهترین را انتخاب کنند. خصوصا اگر این انتخاب از طریق مجازی باشد.

بنابراین شما نیز اگر قصد دارید بهترین را جذب کنید، خودتان هم باید بهترین باشید. در ادامه ما مهم ترین گزینه های ساخت یک اکانت اینستاگرام جذاب را به شما خواهیم گفت.

موج منفی نباشید در عوض شاد باشید

یکی از مهم ترین موارد قبل از دستکاری کردن اکانت خود، این است که لایف استایل خود را در حد ممکن رو به سمت شاد بودن ببرید. غم و اندوه چیزی نیست که بتواند نه تنها زنان، بلکه دیگران را نیز جذب کند.

بدون شک اگر آدم غمگینی باشید، این موضوع در صفحه شما در جزییاتی ریز نمایان می شود. هوش سنجش شادی در دختران را نباید دست کم بگیرید.

پروفایل خود را واضح ایجاد کنید

بی شک عکس پروفایل میتواند اکانت اینستاگرام شما را به شدت جذاب کند - مرد برتر

برای داشتن یک اکانت اینستاگرام جذاب در وهله اول باید عکس مناسبی برای پروفایل خود انتخاب کنید. واضح بودن از لحاظ نور و جزییات بسیار مهم است.

در انتخاب عکس، حتما از عکس پرتره صورت استفاده کنید، سیکس پک چیزی نیست که در عکس پروفایل قابل دیدن باشد. پس بهتر است که عکس صورت یا چهره خود را قرار دهید، نه عکس بدن یا حجم عضلانی بالاتنه تان را.

باید بدانید که عکس پروفایل شما در وهله اول موجب جذاب دیده شدن تان می شود. پروفایل بد، نه تنها به دختران، بلکه به دیگران هم رغبت گفتگو با شما در دایرکت را نمی دهد.

پس تا جای ممکن از فیلترهای عجیب و غریب نیز استفاده نکنید و سعی کنید تصویر خیلی ساده اما با رعایت نکات پوز گیری صورت باشد تا جذابیتتان چندین برابر شود.

پست های متفاوت از خود بگذارید

منظور از پست متفاوت در اکانت اینستاگرام جذاب به این معنا نیست که کارهای عجیب و غریبی انجام دهید. پست دقیقا جایی است که شما می توانید لایف استایل خود را به مرور زمان، شرح دهید.

عکس هایی از …

 • مسافرت های دوستانه
 • محیط کار
 • تجربه دیدن مکان های جدید و جذاب
 • عکس از فعالیت در باشگاه بدن سازی یا هر ورزش که نشانگر قدرت فیزیکی شما باشد
 • تصاویری از موفقیت های کسب و کار یا علمی یا ورزشی

و تمام مواردی که سبب می شود بادی لنگوییج مرد آلفا در شما نمایان شود، می تواند گزینه خوبی برای پست های شما به منظور داشتن اکانت جذاب محسوب شود.

حداقل 2 الی 3 عکس خوش تیپ که به نوعی نشان از خودشیفتگی و جذابیت باشد باید در اینستاگرام خود پست کنید. این عکس ها، استایل شما در موقعیت های خاص را نشان می دهد. موقعیت های خاصی چون مهمانی، کار، تحصیل و درکل جنتلمن بودن.

 

 

پست های موج مثبت

همان طور که اشاره کردیم برای داشتن یک اکانت اینستاگرام جذاب لازم است که لایف استایل خودتان را در قالب پست و استوری قرار دهید.

یکی از دیگر از موارد جذب کننده افراد مناسب این است که سوای از زندگی خود، از پست های موج مثبت استفاده کنید. این پست ها می تواند در قالب یک متن یا تصویر امید دهنده و خاص باشند.

پیشنهاد ما این است که اگر قصد دارید چنین پست هایی را به اشتراک بگذارید تا حد ممکن سعی کنید که خودتان یا کلام و زبان بدنتان نیز در پست مورد نظر، حضور داشته باشد.

به معنای ساده در هنگام ورزش کردن به جای داد و هوار، از جملات انگیزه دهنده به دیگران استفاده کنید. جملات خود انگیزشی که به شما کمک می کند وزنه را بلند کنید، بسیار بیشتر از داد و هوار در هنگام ورزش، موثر خواهد بود.

راز اکانت اینستاگرام جذاب داشتن استوری جذاب است

از مسافرت ها و طبیعت گردی خود در استوری اینستاگرام استفاده کنید - مرد برتر

سوای از پست کردن عکس یا بریده فیلم هایی در اینستاگرام، استفاده از استوری می تواند به سادگی بیانگر لایف استایل واقعی شما باشد.

لایف استایل مرد آلفا در قالب استوری های نشانگر زندگی اجتماعی، برای دختران بسیار جذاب خواهد بود.

منظور از زندگی اجتماعی، تصاویری از تفریحات فردی یا گروهی خود با دوستان و تصاویری از محیط کارتان است.

سعی کنید از مسافرت های خود در طبیعت عکس و فیلم بگیرید و در فضای مجازی انتشار دهید.

باید دقت داشته باشید که استوری ها در قالب نشان دادن زندگی اجتماعی، می توانند شخصیت واقعی شما را به عنوان یک مرد واقعی نمایان کنند. پس برای ساختن استوری های متفاوت، وقت بگذارید.

عکس های با کیفیت و زیبا – برای ادیت عکس وقت بگذارید

پیش تر هم اشاره کردیم که زن ها جذب زیبایی می شوند. به این معنا که اگر دقت کرده باشید، اکثر دختر ها برای پست گذاشتن از خود، زمان زیادی را برای ادیت عکس یا حتی عکس برداری در گالری صرف می کنند.

اضافه کردن دقت، شفافیت و زیبایی به عکس های خود، چیزی نیست که از مردگونگی شما کم کند. برعکس این موضوع باعث می شود که سایرین نیز به علاقمندی شما نسبت به زیبایی و میزان خلاقیت تان، غبطه بخورند و حتی به سادگی جذب شما شوند.

پس با این حساب، وقت گذاشتن برای رسیدن به یک پست جذاب  و با کیفیت را دست کم نگیرید.

 

 

خود واقعی تان باشید؛ اغراق بیش از حد ممنوع

بله ما تمام کمال به شما گفتیم که سعی کنید زیبایی ها را از خود بروز دهید. سعی کنید اندیشه های زیبا را در قالب اکانت اینستاگرام جذاب از خود به نمایش بگذارید. سعی کنید با تنظیم یک لایف استایل مناسب در اینستاگرام، خاص و جذاب به نظر برسید.

اما نکاتی وجود دارد که بهتر است به آن ها هم دقت کنید:

 1. اغراق در نشان دادن بیش از حد آن چه که به زیبایی باور دارید، می تواند تصویر شما را جدای از آلفا یا بتا بودن، یک احمق جلوه دهد. پس باید واقعیت را در نظر بگیرید. در آوردن ادای آدم های عارف مسلک، یا فوق روشن فکر، به شما در جذب افراد کمکی نخواهد کرد. مردمی باشید، اما ادای کسی را در نیاورید.

به جای نالیدن، اگر راه کاری نیست، سکوت شما را اصطلاحا سنگین تر جلوه خواهد داد.

 1. عکس زیبا و با کیفیت به معنای روتوش کامل و استفاده مطلق از نرم افزارهای ادیت نیست. ساده بگوییم: کاری نکنید که عکس تان با خود واقعی تان، از زمین تا آسمان فرق کند زیرا قرار نیست که فرد جذب شده به شما، تا آخر عمر عاشق اکانت اینستاگرام شما باشد. بالاخره روزی شما را از نزدیک خواهد دید. در واقع هدف این است که شما از طریق دنیای مجازی نیز برای خود دوست یا دوستانی را پیدا کنید.

سخن آخر در مورد اکانت اینستاگرام جذاب

باید بدانید که با گسترش یافتن دهکده جهانی، داشتن یک اکانت اینستاگرام جذاب و متفاوت، یکی از حداقل راه های جذب افراد به شما محسوب می شود.

مهم ترین روش برای راه اندازی یک اکانت جذاب از نظر دختران در اینستاگرام، این است که اکانت شما بیانگر لایف استایل مردانه شما باشد. همچنین زن ها ترجیح می دهند موضوعاتی در قالب زیبایی و شادی را دنبال کنند.

لایف استایل مردانه یا شیوه زندگی با شاخص های مردگونگی و جذاب را می توانید به پیشنهاد ما در مقاله های «بادی لنگویچ مرد آلفا» و «خصوصیات مردان جذاب» مطالعه کنید.

در حقیقیت ما سعی کرده ایم با بررسی رفتار های مورد پسند زنان، شما را قادر به در دست داشتن گزینه های جالبی از نظر جذابیت کنیم. همچنین ما مشتاق این هستیم که از نظرات، پیشنهادات و حتی تجربه های شخصی شما در زمینه داشتن یک اکانت خوب، بهره مند شویم. اگر شما چنین تجربه ای دارید، با ما و سایر دوستان خود به اشتراک بگذارید.

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 4 میانگین: 3.8]
ویژگی های ازدواج موفق چیست - مرد برتر
47%
تخفیف
159,000 تومان
45%
تخفیف
99,000 تومان

2 دیدگاه

به گفتگوی ما بپیوندید و دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.

 • سلام انچه مهم بنظر میرسد این است که شخص دنبال چیست شخصا به دنبال نام کابری یا اکانت به این سو کشیده شدم ولی متاسفانه اصلا فراموش کردید در این مورد صحبتی شود و نمونه بیاورید.چرا مردم را با اطلاعات نخواسته روبرو میکنید؟

  • سلام، متاسفانه گوگل رتبه اشتباه داده و بابت این اتفاق متاسفیم.

دیدگاهتان را بنویسید

مشاوره در واتساپ

  در صورت نیاز به مشاوره می توانید فرم را تکمیل نمایید و یا با ما در ارتباط باشید.

   20 اشتباه ممنوعه 
  در رابطه عاطفی (چت و گفتگوی آنلاین)

  دوره  رایگان برای شما  
  دانلود فوری
  close-link