وبلاگ

بادی لنگویج مرد آلفا چگونه است؟ + نکات طلایی زبان بدن ( Body Language )

زبان مرد آلفا تاثیر زیادی بر روی قدرت او دارد - مرد برتر

اگر از مرد بتای درون خود خسته شده‌اید و خواهان قدرت هستید باید بدانید که زبان بدن و یا بادی لنگویج مرد آلفا یکی از موارد اصلی و مهم است که یک مرد ضعیف بتا را می‌تواند به راحتی به یک مرد قدرتمند آلفایی تبدیل می‌کند. قبل از هر چیز بهتر است آگاه باشید که مرد آلفا بودن؛ یک ژن نیست که در برخی از مردان وجود داشته باشد و برخی دیگر فاقد این ژن  باشند.

بلکه همه چیز بسته به آموزش اکتسابی دارد که فرد می‌تواند آن را به کمک یک سری دستورالعمل در ارتباط با زبان بدن دریافت کند و روابطش را به کمک همین بادی لنگویج بهبود ببخشد.

اما این زبان بدن مرد آلفا چیست و چرا آنقدر مهم است که می‌تواند یک مرد بتا را به نوع مرد برتر تبدیل کند و مزیت‌های زیادی را برای قدرت مردانه به همراه داشته باشد. در این مقاله قصد داریم راجع به

 • زبان بدن چیست
 • اهمیت زبان بدن
 • تاثیر زبان بدن مرد آلفا یا همان بادی لنگویج در روابط
 • روش‌های بهبود زبان بدن یک مرد آلفایی
 • اهمیت بادی لنگویج در زندگی مردان قدرتمند

بیشتر توضیح دهیم.

لیست محتوا

بادی لنگویج مرد آلفا یا زبان بدن چیست

در حالی که رمز موفقیت یک فرد در میزان مهارت او برای برقراری ارتباط شخصی و اجتماعی تعریف می‌شود، بهتر است بدانید که این زبان بدن است که شما را در جذب طرف مقابل به موفقیت می‌رساند. در واقع بادی لنگویج به کمک کلمات و سخنان شما می‌آیند تا آن‌ها را تکمیل کنند و هدف شما که برقراری یک ارتباط خوب و یا یک سخنرانی جذاب و مفید می‌باشد، به مرحله عمل برسانند.

اما این زبان بدن چیست؟ لحن صدا، تن صدا،وضعیت بدن، نحوه قرار گیری سر، میزان برقراری ارتباط چشمی، نحوه تکان دادن دست‌ها و قرار گیری پاها همگی جز بادی لنگویج هستند که گاهی غیرارادی انجام می‌شوند و گاهی به صورت ارادی و آگاهانه از سوی ما به فرد مقابل منتقل می‌شوند.

غیرارادی و ناآگاهانه زمانی است که ما در اکثر مواقع به کمک حرکات دست و صورت و چشم ها قصد داریم موضوعی را در جهت تفهیم صحبت‌های خود ارائه دهیم، اما گاهی اوقات به خوبی این اتفاق صورت نمی‌گیرد و ما در انتقال واضح و صریح پیام عاجز می‌مانیم.

برای این کار لازم است زبان بدن مرد آلفا را به خوبی یاد بگیریم و بدانیم کدام حرکت را کجا و چه موقع باید انجام دهیم. برای این کار ادامه مقاله را مطالعه کنید.

زبان بدن مجموعه‌ای از ژست‌های بدنی، دست،پا،بازو و ارتباط چشمی است که قصد دارند پیامی را به درستی منتقل کنند.

اهمیت زبان بدن مرد آلفا در ارتباطات

اهمیت ارتباط غیر کلامی مانند آنچه که گفته شد مثل برقراری تماس چشمی،نحوه گوش دادن و نحوه حرکت و واکنش شما به فردی که با او در ارتباط هستید؛ معناها و نشانه‌های زیادی داردکه چقدر او برای شما مهم است.

وقتی نشانه‌های غیر کلامی با کلماتی که به زبانی می‌آورید، مطابقت داشته باشد، اینجاست که اعتماد و وضوح رابطه کاملا مشخص می‌شود و برعکس اگر این هماهنگی بین کلمات و بادی لنگویج موجود نباشد موجب بی‌اعتمادی و سردرگمی  در یک رابطه می‌شود.

اگر دوست دارید که یک ارتباط خوب برقرار کنید و در این ارتباط به خوبی بدرخشید، باید نسبت به خود و ارتباط غیرکلامی که قرار است با مخاطب برقرار کنید، دقت ویژه ای داشته باشید. برای تفهیم این موضوع به سه نقش مهمی که زبان بدن ایجاد می‌کند، دقت کنید.

مرد آلفا ترسی از لمس افراد ندارد

مرد آلفا ترسی از لمس کردن افراد ندارد - مرد برتر

لمس کردن در همه فرهنگ‌ها مورد قبول نیست .مثلا در کشور خود ما دست زدن بر شانه کسی و یا نوازش سر و مو‌های فرد مقابل در مورد هم جنس جهت  انتقال پیام مشکلی وجود ندارد. اما در مورد جنس مخالف خوب این موضوع  در کشورهای اسلامی جایز نیست.

این لمس کردن و یا قرار دادن دست بر روی کتف و شانه و یا نزدیک شدن به فرد برای ایجاد محبت و تفهیم بیشتر صحبت است. مثل زمانی که پدری از فرزندش تعریف می‌کند و همزمان او را در آغوش می‌گیرد و سرش را نوازش می‌کند.

به بادی لنگویج دونالد ترامپ توجه کنید.

تکرار حرکات زبان بدن

یکی از اتفاقاتی که شما به کمک زبان بدن می‌توانید موضوع مورد نظر خود را بهتر انتقال دهید، تکرار است که این تکرار به کمک کلمات خروجی از زبان شما و زبان بدن در جهت توجه و تاکید بیشتر صورت می‌گیرد.

مثلا شما قرار است محصولی را به فرد متقاضی بفروشید، به جای تکرار کلمه تخفیف می‌توانید همین کلمه را با تایید برتری‌های محصول به کمک چشم و لب و چهره تایید کنید،که نتیجه بهتری دارد. این روش تکرار محصول به کمک بادی لنگویج در ذهن خریدار است.

تکنیک جانشینی

گاهی اوقات به جای صحبت کردن و یا کلامی را به زبان آوردن، این زبان بدن است که به تنهایی قادر است پیامی را به روشنی انتقال دهد.مثلا در بیشتر مواقع حالت چهره به همراه لبخندی ملیح حس بهتری را به فرد برای قبول کردن تخفیف شما می‌دهد تا  جمله‌ای مثل “تخفیفات بسیار خوبی داریم ” او را قانع به خرید کند.

تکمیل کننده ارتباطات اجتماعی

در بیشتر مواقع زبان بدن تکمیل کننده کلام فرد است و بهتر می‌تواند منظور فرد را برساند. مثلا رییس برای تمجید از کارمند خود با ارائه 5 جمله 4 کلمه‌ای به همراه قرار دادن دستش بر شانه کارمند می‌تواند کلام خود را با صمیمت بهتری ارائه دهد.

پس می‌بینید که زبان بدن در جهت برقراری روابط بهتر و ایجاد اعتماد به نفس بسیار موثر است و نباید آن را دست کم بگیریم.حتی در بسیاری از منابع روانشناسی از آن به عنوان زبان دوم فرد و اهمیت آن تاکید می‌کنند که امروزه برای موفقیت در روابط فردی و اجتماعی بسیار به این سبک از زبان نیازمندیم.

 

بادی لنگویج مرد آلفا و انواع آن

بادی لنگویج انواع مختلفی دارد که هر کدام می‌توانند به تنهایی گویای کلامی واضح باشند.در ادامه به انواع زبان بدن دقت کنید که هر یک می‌توانند، زبان بدن مرد آلفا باشند که بیشترین قدرت را برای انتقال پیام دارند.

حالات چهره

چهره انسان بسیار توانا و قادر است که بدون اینکه کلمه‌ای از زبان بیرون بیاید،احساسات بی‌شماری را منتقل کند. همچنین بر خلاف برخی از اشکال روابط غیر کلامی که ممکن است در هر فرهنگی معنا و مفهوم خاصی داشته باشند، ارتباط غیرکلامی چهره جهانی است و به راحتی می‌تواند انتقال دهنده عصبانیت، انزجار، خوشحالی، رضایت، تعجب و ترس باشد که در تمامی فرهنگ‌ها یکسان است.

زبان چهره یک زبان جهانی است.

حرکت و وضعیت بدن

دقت داشته باشید که چگونه راه رفتن، نشستن،ایستادن و نگه داشتن سر در انتقال پیام بسیار موثر است. خود راه رفتن کلی مفهوم را می‌تواند به اطرافیان منتقل کند. مثلا زمانی که شما در حالتی از وضعیت بدنی قرار گرفته اید که دستان خود را در هم فرو برده اید و یک حالت بسته را به خود گرفته‌اید ، احساسی را به فرد مقابل انتقال می‌ کنید،که اجازه نزدیک شدن و صمیمیت را به او نمی‌دهید.

اشارات و حرکات

در بادی لنگویج مرد آلفا اشارات و حرکات که به کمک دست، پا و یا سر منتقل می‌شوند، اهمیت اساسی دارند، بخصوص که این اشارات در هر فرهنگی تفاوتی را ایجاد می‌کنند و باید نسبت به آن‌ها حساس‌تر و ویژه‌تر عمل کنیم. مثلا حرکت شصت دست رو به بالا نشانه اوکی و یا در زبان فارسی نشانه مثبت و معنای بسیارخوب است که در کشور‌های انگلیسی زبان تقریبا به همین معنا است، اما همین اشاره دست به کمک شصت اگر با پشت دست ارائه شود در کشور‌های فرانسه و روسیه نشانه‌ای از توهین به حساب می‌آید.

اهمیت ارتباط چشمی در بادی لنگویج مرد آلفا

ارتباط چشمی چیست و چه نقشی در ارتباطات اجتماعی دارد - مرد برتر

ارتباط چشمی در بادی لنگویج مرد آلفا شاید خیلی اهیمت داشته باشد به خصوص اگر فرد مقابل او یک خانم باشد، این ارتباط از اهمیت ارجح‌تری برخوردار می‌شود.نوع نگاه یک مرد پیام‌های زیادی را می‌تواند منتقل کند.

مثلا محبت، خصومت، وفاداری، مهربانی،جذبه و بسیاری از پیام‌های که تنها در دو چشم یک مرد نهفته است.

تماس چشمی این قابلیت را دارد که میزان جذابیت رابطه و حتی میزان احترام موجود در رابطه را به خوبی تضمین می‌کند.

تماس چشمی متضمن جذبه و احترام در یک رابطه است.

فضای بین طرفین

تا حالا شده موقع یک مکالمه ناراحت یا معذب شده باشید، چون طرف مقابل خیلی به شما نزدیک شده و فاصله‌ مرتبط با حریم شخصی شما رعایت نشده است؟ این نوع زبان بدن مرد آلفا هم بسیار مهم و اساسی است، علی الخصوص وقتی که طرف مقابل یک خانم باشد که همیشه باید فضایی بین طرفین رعایت شود تا فرد مقابل به راحتی سایر روابط کلامی شما را درک کند و البته واکنش موثری نشان دهد.

رعایت فضای بین دو طرف به خصوص زمانی که فرد مقابل خانم است، بسیار ارجحیت پیدا می‌کند.

تاثیر بادی لنگویج مرد آلفا و اشتباهات رایج

همان طور که در مورد زبان بدن مرد آلفا توضیح دادیم، این زبان نقش بسزایی در میزان احترام و صمیمت یک ارتباط دارد که متاسفانه بیشتر افراد جامعه نسبت به آن ناآگاه هستند و سیگنال‌های اشتباه و گاهی حتی منفی را انتقال می‎‌دهند که پیام خوبی را نمی‌فرستند و در روابط کاری و شخصی خود معمولا دچار اشتباه می‌شوند.

در ادامه به سه شخصیت با جنسیت مرد می‌پردازیم که به دلیل اشتباهاتی که در مورد زبان بدن مرتکب می‌شوند، نمی‌توانند رابطه خود را به سرانجام برسانند.

 

حسین و اشتباهات بادی لنگویج

خود حسین معتقد است زبان بدن مرد آلفا را به خوبی می‌داند و می‌شناسد و به هنگام برقراری رابطه به راحتی با دوستان و همکارانش ارتباط برقرار می‌کند.اما وقتی از همکارانش سوال می‌پرسیم آن‌ها چیز دیگری می‌گویند. حسین گاهی ترسناک است و رفتار‌های عجیبی دارد. وقتی نگاه می‌کند، انگار قصد دارد فرد را با نگاهش ببلعد یا برای احوالپرسی و یا صمیمت دست را می‌فشارد؛ انگار دست از جا کنده می‌شود.

حسین دوست دارد، دوستان و همکاران زیادی داشته باشد اما بی‌حوصلگی موجود در کلام و گفتارش موجب فراری آدم‌ها از سوی او می‌شود و آدم‌ها را از خود دور می‌کند.

احمد و اشتباهات زبان بدنی

احمد پسر خوب و جذابی است و برای برقراری رابطه با همکارانش و دیگر روابط شخصی مشکلی ندارد اما اینکه مدام می‌خندد و یا لبخند می‌زند، تنش را در رابطه و فضا ساطع می‌کند. ابرو‌هایش به طرز عجیبی بالا می‌رود، صدایش بلندتر می‌شود و بدنش هیچگونه انعطاف و حالتی ندارد بلکه مانند چوب خشک است و باعث اضطراب و استرس در بین همکارانش می‌شود.

سینا و اشتباهات بادی لنگویج

سینا در صحبت کردن و نحوه برقراری کلام و ارتباط چشمی مشکلی نداشت، تنها مشکلی که داشت نمی‌توانست حوصله خود را برای گوش دادن به حرف‌های همکارانش و دوستانش تنظیم کند. به خاطر همین وقتی کسی شروع به صحبت می‌کرد با پیش بینی‌های شخصی حرف او را قطع می‌کرد و کلامش را تکذیب می‌کرد.

همین موضوع باعث شد که کم‌کم کارش را از دست بدهد و رابطه عاطفی او با مشکل مواجه شود.

روش‌های بهبود بادی لنگویج مرد آلفا

با توجه به روش‌هایی که در مورد زبان بدن مرد آلفا گفته شد و ذکر نمونه‌هایی که اشتباهات رایج در مورد روابط غیر کلامی ابراز شد، اکنون با وجود دنیای پیچیده و آدم‌هایی که هر کدام شخصیت و رفتار متفاوتی دارند، چگونه می‌توانیم بادی لنگویج مرد آلفا را بهبود بدهیم و آن را به مرحله پیشرفت برسانیم تا از آن سود و نفع زیادی حاصل کنیم.

قبل از توصیه و پیشنهاد در این زمینه خوب است بدانید که ارتباط با زبان بدن یک حالت رفت و برگشتی دارد و تمرکز و دقت زیادی را می‌طلبد.اگر قرار باشد برای برقراری رابطه کاری با تلفن همراه خود بازی کنید،یا به تماس‌های خود جواب دهید و یا به موضوع دیگری فکر کنید، مطمئن باشید ارتباط غیر کلامی خود را از دست داده‌اید و زبان بدن ذره‌ای کاربرد نخواهد داشت.

اجزای تشکیل دهنده زبان بدن

در این قسمت از اجزای تشکیل دهنده یک ارتباط غیر کلامی یا همان زبان بدن رمزگشایی می‌کنیم تا بتوانیم از هر یک به طور صحیح استفاده کنیم و در روابط خود موفق باشیم.

ارتباط چشمی

یکی از مولفه‌های اصلی در برقراری ارتباط با دیگران در مورد زبان بدن مرد آلفا چشم‌ها هستند. در هیچ نوع ارتباطی نباید آن‌ها را دست کم گرفت و یا نادیده گرفت. برقراری ارتباط چشمی و نگاه مستقیم در چشمان فرد مقابل به طور استاندارد بین 5 الی 10 ثانیه است. که این میزان در کشور‌های اروپایی بین ده تا بیست ثانیه هم متغیر است. منتهی در کشور‌های اسلامی این میزان نگاه مستقیم بنا بر دلایل فرهنگی و شرعی کمتر است.

نگاه کردن به همراه لبخند حین مکالمه حس خوبی را القا می‌کند به شرطی که لبخند ملیح باشد و با صدای بلند و یا قاه قاه همراه نباشد.

پاها و زبان بدن مرد آلفا

بادی لنگویج پا در ارتباطات چه نقشی دارد - مرد برتر

اگر در مورد زبان بدن مرد آلفا از ناحیه پا دقت نداشته باشید، به راحتی به رابطه شما آسیب وارد می‌کند. اکثرا فکر می‌کنند چون پاها زیاد در دید نیستند یا در بیشتر مواقع جمع هستند و یا زیر میز قرار دارند، نیازی نیست در مورد آن‌ها حساسیت داشته باشیم. چند عامل آسیب زا در مورد بادی لنگویج پاها:

 • به پاها ضربه زدن
 • مدام پاها را جا به جا کردن
 • پاها را ضربدری قرار دادن

این‌ها همگی نشان دهنده این است که زمان ندارید و برای شنیدن حرف‌های شما وقت ندارم.بنابراین زاویه پاها باید کمی متمایل به باز شدن باشند و رو به فرد قرار بگیرند نه اینکه رو به عقب باشد این یعنی تمایل زیادی به ترک گفتگو دارید.

بادی لنگویج دست‌ها

دست‌ها به نوبه خود می‌توانند تاثیر زیادی بر روی بادی لنگویج مرد آلفا داشته باشند. برخی از نشانه‌های غیر کلامی از سوی دست‌ها به شرح زیر هستند:

دست ها مانند پاها نباید به هم فشرده و یا در هم فرو رفته باشند، حتی الامکان باید باز و گشوده باشند و در طرفین بدن قرار بگیرند تا نشان دهید که پذیرای فرد مقابل هستید و سر پا گوش خواهید بود.

لمس غریزی گونه با دست نشان دهنده این است که فرد تمایل و علاقه زیادی به شنیدن حرف‌ها و سخنان دارد.

 

 وضعیت بدنی

وضعیت بدنی یک مرد آلفا حالت ویژه و مناسبی دارد که وقتی با کسی شروع به صحبت می‌کند، علاقه و نشاط در همان ژست بدنی کاملا مشخص است و ارتباط به نتیجه خوبی سوق داده می‌شود. چون زبان بدن به درستی اجرا شده است. اگر قصد دارید مانند مرد آلفا وضعیت بدنی مناسبی را به وقت یک گفتگو انجام دهید بهتر است این نکات را رعایت کنید:

 • تکیه دادن به دیوار و یا فرد دیگر نشان از بی‌علاقگی شما نسبت به بحث یا گفتگویی است که دارید
 • متمایل شدن به سمت کسی که در حال صحبت است یعنی ابراز علاقه به گفتگو و مسیری که پیش رو دارید.
 • صاف ایستادن بدون اینکه قوز کنید یک ژست عالی برای هیجان و نشاط شماست
 • قرار دادن سر در یک دست در حالی که به فرد نگاه می‌کنید نشان از علاقه است
 • برعکس قرار دادن سر در دو دست دلیل بر بی حوصلگی و خستگی است

به طور کلی سعی کنید به هنگام صحبت بدن خود را متمایل به فردی قرار دهید که در حال صحبت با شماست.

نحوه نفس کشیدن در بادی لنگویج مرد آلفا

در مورد نفس کشیدن که یکی از اشارات ظریف از زبان بدن مرد آلفا می‌باشد، با استرس رابطه مستقیم دارد یعنی اگر نتوانید استرس را در لحظه کنترل کنید، موجب تنفس تند می‌شود که خود دلیل بر ناراحتی، نگرانی است که برای یک سخنرانی و یا شروع ارتباط اصلا مناسب نیست.

تنفس عمیق کشیدن و مدیریت استرس منجر به نفس‌های آرام می‌شود که به نوبه خود تمرکز را به همراه خواهد داشت.

بادی لنگویج طرز نشستن

بادی لنگویج نشستن مردانه برای یک مرد قدرتمند از نان شب هم مهم‌تر است به این دلیل که با طرز نشستن خود به اطرافیان می‌گویید که من چه شخصیتی دارد و با من اینگونه رفتار کنید.

 “من بی حوصله‌ام، من شادابم، من آمادگی انجام خیلی از کار‌ها را دارم یا برعکس ندارم.”

 پس متوجه هستید که با یک نشستن ساده چقدر می‌توانید انرژی انتقال دهید و یا انرژی بگیرید و دیگران را به خود جذب کنید و یا از خود دور کنید.

برای اینکار شما باید بادی لنگویج طرز نشستن مردانه بر روی صندلی و روی زمین را خوب یاد بگیرید.

زبان بدن نشستن روی صندلی

برای نشستن روی صندلی بهتر است، که هیچ‌گاه قوز نکنید؛ زیرا به شما هیچ گونه جذابیت و قدرتی نمی‌دهد. یک مرد جسور صاف می‌نشیند، البته این صاف نشستن با زمانی که انگار عصا قورت داده‌اید و هیچگونه تحرک و نرمی در حرکات شما دیده نمی‌شود، کاملا فرق دارد.

صاف نشستن یعنی خیلی آرام و با اعتماد به نفس بدون خمیدگی در کمر در جای خود روی صندلی بنشینید.

سعی کنید از کوسن به عنوان تکیه گاه در پهلوی خود استفاده نکنید، چون موجب شلختگی و بی حالی شما می‌شود و از صاف نشستن خودداری می‌کند. پس به کوسن لم ندهید.

کوسن برای کسانی که قد کوتاه و یا پای کوتاه دارند،مناسب است که البته آن را پشت کمر خود بگذارید تا پاها به درستی بر روی زمین قرار بگیرند.

از دست به سینه نشستن و یا قرار دادن دست‌ها در جیب خودداری کنید. پاها را مدام جا به جا نکنید. در عوض آن‌ها را روی زمین بگذارید، به گونه‌ای که از ناحیه زانو به هم وصل شوند و دست‌ها در اطراف شما قرار بگیرند و به وقت مناسب از آن‌ها استفاده کنید.

گاهی اوقات ایرادی ندارد که برای رفع خستگی و نشان دادن حرکتی جسورانه از خود، پاها را روی هم بیندازید.

بادی لنگویج نشستن روی زمین

برای حفط بادی لنگویج نشستن مردانه روی زمین باز هم باید حواستان به کمر خود باشد، خمیدگی در کمر دیده نشود. صاف بنشینید و دست‌ها را در اطرف خود به شکل آرام قرار دهید. سر شما باید هم راستای کمر شما قرار بگیرد و از خم کردن سر به پایین و یا چرخاندن آن به سمت چپ و راست پرهیز کنید، چون شما را فردی ناآرام و مضطرب جلوه می‌دهد.

در مورد پاها دقت کنید که آن‌ها را چهار زانو جمع کنید نه به شکل مورب که حالتی زنانه دارد.

نظر خواننده

نظر شما در مورد زبان بدن مرد آلفا چیست؟ آیا نکات و مطالب این مقاله می‌تواند برای برقراری ارتباطات فردی و اجتماعی شما موثر باشد؟ تا به حال از کدام حالت بدنی بیشتر استفاده کرده‌اید که نتیجه موثر را حاصل کرده‌ است و کدام یک نتیجه عکس داشته است.

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 19 میانگین: 4.4]
ویژگی های ازدواج موفق چیست - مرد برتر
47%
تخفیف
159,000 تومان
45%
تخفیف
99,000 تومان

6 دیدگاه

به گفتگوی ما بپیوندید و دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.

 • مطالب مفیدی رو مطرح کردین و خسته نباشید. اما این نکات به نوعی نکات عمومی بادی لنگوییج بود و تعداد خیلی اندکیش مختص مرد آلفا ، انتقال پیام قدرت و اعتماد به نفس بود. به نظرم یکی از بهترین راه ها برای قوی کردن بادی لنگوییج دیدن هستش. و خب طبیعتا دیدن فیلم های بی کلام تاثیر بیشتری داره.چون تنها راه ارتباطشون با ما همین زبان بدن هستش و تمرکز بیشتری روی این قضیه دارن. و ما میتونیم با دیدنشون خیلی از انتقال پیام های غیر کلامی رو یاد بگیریم

  • ممنون از نظرتون، بله درسته نیاز که با فیلم نشون داده بشه چون با متن نوشتن کار بسیار سخته به همین دلیل توی دوره آموزشی فیلم های بادی لنگویج رو هم آماده کردیم تا دوستان بتونن کاملا دقیق این موارد رو یاد بگیرن

 • من شنیدم نوع نگاه کردن هم میتونه روی بقیه تاثیر بذاره درست میگم؟؟

  • بله درسته نوع نگاه کردن هم بخشی از زبان بدن هست اما نگاه کردن هم اصول خودش رو داره

  • نه سریع راه رفتن نشانه عصبی بودن و نداشتن عنصر صبوریه ، در حالی که مرد آلفا صبور و آروم راه میره.

دیدگاهتان را بنویسید

مشاوره در واتساپ

  در صورت نیاز به مشاوره می توانید فرم را تکمیل نمایید و یا با ما در ارتباط باشید.

   20 اشتباه ممنوعه 
  در رابطه عاطفی (چت و گفتگوی آنلاین)

  دوره  رایگان برای شما  
  دانلود فوری
  close-link