وبلاگ

علت بی توجهی دختر به پسر چیست و چرا روابط عاطفی سرد میشوند

دلیل بی توجهی دختر به پسر چیست و چرا این موضوع برای همه مردان اتفاق می افتد. - مرد برتر

شاید یکی از عجیب ترین چالش هایی که پسر ها در رابطه خود با جنس مخالف تجربه می کنند، بی توجهی دختر به آن ها باشد.

برخی روانشناس ها علت بی توجهی های دختران به پسران را ریشه در بی علاقگی به پسر مورد نظر، یا بی علاقگی به رابطه می دانند. این بی علاقه بودن نیز می تواند علت هایی مربوط به خود پسر داشته باشد یا برعکس عللی باشد مرتبط با زندگی شخصی دختر.

اما این دلایل چه چیزهایی میتواند باشد که باعث میشود دختر تا این حد نسبت به عشق خود، عجیب و غریب و سرد و بی روح شود بی شک بخشی از این موضوع به پسر هم ارتباط دارد، پس باید این دلایل رو کشف کنیم تا موضوع بی توجهی دختر هم حل شود.

لیست محتوا

علت بی توجهی دختر به پسر

بنا بر گفته روانشناسان برخی از علل بی توجهی یک دختر در رابطه این است که  احتمالا او از رابطه خسته شده است یا علاقه ای به آن پسر ندارد. اما چطور چنین چیزی ممکن است؟

خستگی در رابطه به معنای وجود داشتن یک وضعیت ثابت و بدون تنوع است، یعنی همه چیز بدون هیچ هیجان و در قالب داد و ستدی خشک پیش برود. چنین رابطه ای نه تنها در موضوع عاطفی بلکه در تمامی موضوعات می تواند موجب خستگی افراد شود.

در رابطه با بی علاقگی به رابطه، سوای از وجود راکدی در رابطه، نمی توان موضوع بی علاقگی را منحصرا به مسائل شخصی دختر ارتباط داد، زیرا به طور معمول بیشترین علت مرتبط با رفتارهای پسر است.

اما اگر ریشه بی توجهی دختر به پسر در مسائل شخصی او باشد، این موضوع می تواند در قالب خاطرات، تنش های گذشته و تجربیات بد دختر از رابطه های قبلی و حتی شرایط خانوادگی در بعضی مواقع، موجب بی علاقگی دختر به رابطه شود.

ما در این بخش سعی می کنیم علت بی توجهی دختران را مورد بررسی قرار دهیم. اگر شما هم سردرگم از این ماجرا هستید، همراه ما باشید.

کشتن اعتماد به نفس دختر

پسرهایی که به طور دائم در حال سرزنش کردن دختر هستند، درست شبیه افرادی هستند که به زور می خواهند دیگران را تغییر دهید یا چیزی را به آن ها اضافه کنند که برای آن ها نیست. این موضوع به ایجاد ضعف اعتماد به نفس و در نتیجه بی توجهی دختر منتهی خواهد شد.

نبود تفاهم در رابطه

تفاهم نه تنها در برقراری معاشقه و روابط جنسی باید در نظر گرفته شود، بلکه نبود تفاهم در موضوعات کوچک نیز می تواند باعث بی توجهی دختر به پسر شود.

رابطه جنسی یک موضوع بزرگ می تواند تلقی شود، زیرا دستیابی به آن در موضوعات دشوار دسته بندی شده است. اما انتخاب رفتن به کدام کافی شاپ و پوشیدن کدام لباس موضوع دشواری نیست، در عین حال اگر با تفاهم و هم فکری انجام نشود، ممکن است باعث رنجش و بی توجهی یک دختر نسبت به شما شود.

رفتار کنترل گری بیش از اندازه

اینکه اکثر دخترها از حمایت شدن لذت می برند و اساسا خصوصیت جنسیتی آن ها این موضوع را از سوی دختران تایید می کند، هیچ ایرادی را مطرح نمی کند.

اما اگر پسر در رابطه اقدام به مراقبت های بیش از حد کند، یا در آغاز دوستی، رابطه را جوری جلوه دهد که دختر دچار ابهام یا ترس از حجم علاقه شدید پسر به خود شود، این رفتار ها منجر به بی توجهی دختر خواهد شد. انتظار نداشته باشید در روز اول یک دختر عاقل، شما را به عنوان مرد رویاهای خود باور کند.

همچنین کنترل کردن و چک کردن های بی مورد در طول رابطه نیز علتی واضح برای دلسرد یا بی توجه شدن دختران است.

دختران به پسران نیازمند علاقه ای ندارند

علت بی توجیهی دختر در رابطه عاشقانه - مرد برتر

اگر به دنبال علت بی توجهی دختر به خودتان هستید باید آن را در خودتان هم جستجو کنید. فراموش نکنید که دختران به پسران نیازمند علاقه ای ندارند.

شاید تصور کنید که نیازمند نیستید، اما رفتارهای شما در رابطه نشان می دهد که چقدر مستاصل هستید. به عنوان مثال اگر سریعا پیام های دختر را جواب می دهید و همیشه در دسترس هستید، این کار را متوقف کنید. چرا که نشان می دهد شما به او نیاز مبرم دارید.

اینکه همیشه شما اولین پینشهاد دهنده برای قرار ملاقات باشید هم خوب نیست.

روابط امروزی مانند بازی شطرنج هستند و بعد از حرکت خودتان باید بگذارید دختر حرکتش را انجام دهد.

اهمیت شدید به دیگران یا رفیق بازی بیش از حد

در برخی از دختران که دارای شخصیتی درون گرا هستند بدون شک داشتن روابط اجتماعی گسترده می تواند آزار دهنده باشد. شاید شما سعی کنید که او را اجتماعی تر کنید که این موضوع نیاز به تحقیق و بررسی دقیق دارد.

اما علت بی توجهی دختر در رابطه ای که پسر، بیشتر وقت خود را صرف دوستان خود می کند، امری کاملا قطعی برای بی علاقه شدن دختر است.

حتی اگر شما فردی باشید که تنها برای دختر مورد نظر و دوستان خود وقت صرف می کنید و وقتی را برای خلوت خود قائل نیستید، این موضوع نیز نگاه دختر به شما را از نظر یک پسر مستقل، تغییر خواهد داد.

بی توجهی دختر به پسر بدون دلایل منطقی

زمانی که پارتنرتان از شما دوری می کند باید این واقعیت را در نظر داشته باشید که زن ها در رابطه احساسی تر از مردان هستند. در واقع زن ممکن است در طول رابطه بیشتر احساسات خود را دنبال کند و این قطعا روی روابط شما تاثیر می گذارد.

اما در مقابل مرد باید بتواند در برابر نوسانات احساسی زن در طول رابطه، ثبات و تعادل خود را نشان دهد.

اگر رابطه را یک نمودار در نظر بگیرید، نمودار زنان همیشه سینوسی است؛ گاهی عاشق شما هستند و گاهی کاملا سرد برخورد می کنند. اشتباه مردان این است که همگام با زن، این نمودار یا جریان سینوسی را دنبال می کنند.

یعنی مرد نیز به شکل متقابل، با توجه به احساس زن از او دور می شود یا عاشقانه تر رفتار می کند. در حالی که این حرکت اشتباه است. مرد باید مسیر خود را پیدا کند و در این مسیر کاملا ثابت باشد. قسمت درونی و احساسی شما باید پایدار باقی بماند و بالا و پایین رفتن احساسات زن نباید روی آن تاثیر بگذارد.

بی توجهی دختر را یک اتفاق بزرگ ندانید

بسیاری از مواقع ممکن است علت بی توجهی دختر به پسر مسائل حل نشده در ذهن او باشد. اگر دختر با شما در این رابطه صحبت می کند واقعا خوش شانس هستید! اما معمولا افراد ترجیح می دهند مسائل را به شکل فردی حل و فصل کنند.

فقط کافیست تا دلیل ناراحتی او را پیدا کنید تا موضوع حل شود چون دختران معمولا وقتی از موضوعی ناراحت میشوند معمولا آن را به زبان نمی آورند و ترجیح میدهند که درون خودشان نگه دارند اما این نگه داشتن به مرور زمان تاثیرات مخربی در پی دارد.

اینجاست که موضوعات پیش پا افتاده در ذهن دختر بزرگ می شود و ممکن است از شما دوری کند. البته لازم نیست شما خودتان را به آب و آتش بزنید چون هرگونه ضعف و عصبانیت از سمت شما ، قضیه را بدتر میکند.

رفتارهای ناشی از حسادت، باعث سرد شدن روابط می شود

دلیل دیگری که می توان آن را به بی توجهی دختر به پسر نسبت داد، رفتارهای ناشی از حسادت است. البته این رفتارها در هر دو طرف رابطه دیده می شود. رفتارهایی که پارتنر شما را محدود می کند، او را از دیدن دوستانش یا پوشیدن لباس دلخواهش منع می کند می تواند روی سردی رابطه تاثیر بگذارد.

رفتارهای دیوانه واری مانند چک کردن گوشی تلفن همراه، پیام ها و شبکه های اجتماعی از جمله رفتارهای کاملا سمی در روابط عاطفی هستند که می توانند دیر یا زود یک رابطه را از بین ببرند.

اگر شما هم این رفتارها را در خود دارید، بهتر است آنها را ریشه یابی کرده و از سرد شدن رابطه خود جلوگیری کنید. روابط بدون اعتماد متقابل باعث بی توجهی دختر به پسر می شود.

 

دلایل بی توجهی دختر از نظر رفتارهای بی علاقه کننده از سوی پسر

شاید برایتان جالب باشید بدانید که وقتی یک دختر اقدام به بی توجهی و قطع رابطه می کند، دلایل قاطعانه و کاملا منطقی دارد. او شاید این دلایل را به شما نگوید، زیرا ترجیح می دهد که خود شما آنان را کشف کنید یا آن که ترجیح می دهد با گفتن آن دلایل، توهینی در غرور شما ایجاد نکند.

به طور کلی دلایل قطعی که دختران را نسبت به پسران بی توجهی می کند شامل موارد زیر است:

دروغ گویی یا عدم صداقت

بی توجهی دختران را جدی بگیرید قبا از اینکه رابطه تمام شود - مرد برتر

نه تنها دختران، بلکه بیشتر آدم ها از داشتن یک رابطه دروغی، مبهم و غیر شفاف فرار می کنند. باید بدانید که دروغ گفتن یا شفاف نبودن می تواند مصداق بارز یک شخصیت متزلزل باشد.

دروغ در رابطه با دختر، صرفا نباید به معنای پیچاندن یا نگفتن حقیقت های آزار دهنده معنی شود. بلکه دادن وعده های قلمبه سلمبه یا اغراق آمیز و حتی بلوف زدن های ساده اما با لحن جدی، می تواند برای دختری که تلاش را تنها در حرف زدن شما می بیند، دروغ تلقی شود.

جالب است بدانید که با اندکی صداقت و ذره ای بیان خود حقیقی تان، تمام مشکلات دروغی بودن رابطه حل خواهد شد.

دلایل بی توجهی دختر از نظر خصوصیات شخصیتی او

یکی از موضوعات جالب در رابطه با توجهی های دختران، ایجاد علاقه بیشتر از سوی پسر نسبت به دختر است. یعنی در واقع دختر گاهی سعی می کند پسر را بیشتر از قبل به خود علاقمند کند.

برخی روانشناسان این رفتار دختران را ریشه در شخصیت او که از دوران کودکی به دلایل مختلف شکل گرفته است، مرتبط می دانند. اما در برخی موارد این موضوع یک ترفند خاص از سوی دختران است.

بله! درست متوجه شدید، گاهی بی توجهی دختر نشان از یک ترفند برای جذب بیشتر است. البته باید در نظر داشته باشید که سطح بالای این بی توجهی به اصطلاح عامیانه نشانه از ناز کردن دختر نیست، بلکه می تواند دلایلی مانند دلایل ذکر شده در رابطه با رفتار پسر را داشته باشد.

همچنین موضوعی تحت عنوان غرور بی جا وجود دارد که در برخی دختران رایج است. این امر گاه ریشه در خودپسندی مفرط دارد که سبب می شود دختر، نه تنها خود را برتر از پسر، بلکه برتر از دیگران بداند، چیزی شبیه به نارسیستی حاد که همواره رفتار های بی توجهی را به پسر نشان می دهد.

سندروم ADHD در دختران

این سندروم اشاره به نوعی اختلال رفتاری در زمان رشد و بلوغ دارد که در هر دو جنس دختر و پسر می تواند وجود داشته باشد. بیشتر علت وجود این سندروم مرتبط با دوران کودکی است که در صورت درمان نشدن، منجر به بیماری های افسردگی و اختلال دو قطبی خواهد شد.

شایان ذکر است که این سندروم در رابطه با بی توجهی دختر به پسر، بسیار نادر است و نمی توان به طور دقیق آن را به عنوان علت اولیه برای موضوع بی توجهی دختر مطرح کرد.

در واقع این سندروم نوعی بی توجهی نادر به همه چیز است که تصویری درون گرا و غرور زده از یک فرد را نشان می دهد.

اما در واقع این درون گرایی و غرور، یک اختلال محسوب می شود. به همین خاطر روانشناسان، سندروم ADHD را در کم ترین حالت ممکن، برای مشکلات روابط جنس های مختلف در نظر می گیرند.

به معنای ساده، اگر دختری به شما بی توجهی کرد، احتمال ابتلای او به ADHD را نزدیک به صفر در نظر بگیرید. چون تشخیص چنین موضوعی، کار یک فرد غیر متخصص نیست.

علت بی توجهی دختر به پسر چیست

اکثر روانشناسان تاثیرات بی محلی را حتی در صمیمی ترین رابطه ها مضر می دانند. بی توجهی در قالب بی محلی، چه از سمت دختر باشد و چه از سمت پسر در نهایت منجر به دل چرکین شدن رابطه و پایان آن خواهد شد.

 • کاهش اعتماد به نفس
 • کاهش اعتماد به طرف مقابل
 • ایجاد فاصله
 • تغییرات رفتاری
 • تغییر یا از دست دادن ارزش ها
 • گشتن به دنبال جایگزین

تمام موارد بالا را می توان از تاثیرات بی محلی افراد به یکدیگر تلقی کرد. باید بدانید که این تاثیرات را نباید سرسری در نظر بگیرید. زیرا گاهی تبعات این بی توجهی ها یا بی محلی ها می تواند منجر به تغییر کلی نگاه افراد شود.

به زبان ساده ریشه اکثر برچسب هایی از قبیل «همه ختران لوس هستند» و «همه پسران خودشان را می گیرند یا مدعی هستند» می تواند در بی محلی یا بی توجهی دختر به پسر یا بلعکس نهفته باشد.

 

بی محلی برای جذب دختر

برای درک بهتر بی محلی بیایید این واژه را از بی توجهی تفکیک کنیم. بی توجهی را می توان شکلی از «در اولویت نبودن دیگری» نیز تلقی کرد. اما بی محلی می تواند یک جور نشان از اعتماد به نفس بالا باشد.

برخی فکر می کنند با بی محلی به یک زن می توانند او را جذب خود کنند. البته که چنین کاری در مقابل دخترانی که دارای اعتماد به نفس کمی هستند می تواند به طور ناعادلانه موثر باشد.

دلیل اصلی تشویق به ایجاد بی محلی به دختران برای جذب آنها، ریشه در نیاز به توجه آنها دارد. زن ها همانند مردها نیاز به توجه دارند، اما نیاز آنها بنا بر عنصر زنانه در دختران بیشتر است.

جواب‌ بی محلی به معشوق

از نظر روانشاسان اگر قصد داشته باشید که کسی را به خود جذب کنید، بی محلی را باید آخرین مرحله در نظر بگیرید. زیرا این کار در ابتدای برقراری رابطه عاطفی موثر نخواهد بود. از ساده ترین تاثیراتی که بی محلی در ابتدای رابطه ایجاد می کند، عکس همان تصوری است که شما از عمل بی محلی دارید.

بی محلی در واقع نوعی جذب محبت و دوست داشتن خود است. البته این چیزی است که از بی محلی نشان داده می شود. با این حساب جواب واضحی که در رابطه با بی توجهی دختر به پسر یا برعکس وجود دارد، وابسته به میزان اعتماد به نفس و دوست داشتن خودتان نسبت به خودتان است.

نشانه های تنفر دختر به پسر

یکی از دلایل اختلاف و دعوا های و بی توجیهی دختر به پسر ، دروغگویی در رابطه است - مرد برتر

 • زبان بدن در قالب گارد گرفتن های مختلف در زمینه های مختلف
 • کنسل کردن های دقیقه نودی، مانند کنسل کردن قرار ملاقات
 • بی محلی های پی در پی
 • بی توجهی های شدید
 • منفعل بودن در رابطه مانند سکوت در گفتگو
 • فرار از طرف مقابل به سمت موبایل یا هر چیز دیگر
 • لبخند های تلخ و مصنوعی

و ده ها دلیل دیگر را می توان از نشانه های تنفر یک دختر به پسر دانست. باید بدانید هر کدام از رفتارها در قالب بی توجهی دختر به پسر می توانند مرتبط به اتفاقاتی باشد که در رابطه رخ داده است.

عمده ترین دلیل که برای تنفر دختر به پسر می توان معرفی کرد، همان موضوع بی محلی است که پیشتر توضیح داده شد.

به طور مثال ممکن است دختر به پسری علاقمند شود و پسر در پاسخ به علاقه او، به هر دلیل از خود بی محلی نشان دهد. این رفتار به مرور یا به طور ناگهانی می تواند رفتار دختر را تغییر دهد. در واقع نهایت بی توجهی دختر به پسر را باید مرحله تنفر دختر از پسر دانست.

علت دوری دختر از پسر

همانطور که توضیح داد شد، دلایل بسیاری برای دوری و بی توجهی دختر به پسر وجود دارد. اما عمده دلایل می تواند مرتبط با نوعی تجربه تلخ باشد.

پیش تر اشاره کردیم که گاهی با افرادی مواجعه می شویم که رفتار یک فرد را به همه افراد از همان جنس، تعمیم می دهند. امروزه عموما دختران به این دلیل از پسرها دوری می کنند که انگار در گذشته رفتار یا شرایطی را تجربه کرده اند که آنها را به این دوری محکوم کرده است. در واقع ما باید برای دقیق تر صحبت کردن راجع به دوری، بی محلی و بی توجهی به معنای دقیق کلمات دقت کنیم. دوری به تعبیر کلی میتواند از عدم توجه دختران به پسران ریشه بگیرد.

همین طور بی محلی را می توان نوعی از ناز کردن یا دوست داشتن خود تلقی کرد. در رابطه با بی توجهی نیز توضیحاتی داده شد که نشان داد می تواند ریشه در عوامل گوناگونی داشته باشد.

افزایش جذابیت مردانه

همان طور که در این بخش متوجه شدید، دلایل زیادی برای بی توجهی دختر به پسر وجود دارد. بیشتر این دلایل مربوط به رفتار خود پسران است. زیرا به طور معمول دختران دلایلی منطقی برای بی علاقگی خود دارند.

اگر تمایل به بلوف زدن یا دروغ گفتن، رفتارهای کنترل گرایانه شدید یا حتی حس شدیدی از علاقمند بودن به دختری دارید، توجه به موضوع اعتماد به نفس و خصوصیات جذاب مردان برای زنان، می تواند به شما کمک کند.

همچنین باید بدانید که علت بی توجهی دختر به یک پسر تنها به موارد گفته شد در اینجا خلاصه نمی شود.

اگر مایل هستید می توانید تجربه های خود در این زمینه را به ما به اشتراک بگذارید. به طور مثال اگر حس می کنید که در پیام های شخصی تان، یا بادی لنگوییج دختر مورد نظرتان، تغییراتی به معنای بی توجهی به وجود آمده است، آنها را با ما در میان بگذارید.

خواندن مقاله «خصوصیات مرد جذاب چیست؟» نیز می تواند به شما کمک کند تا رابطه بهتری را تجربه کرده و از میزان بی علاقگی دختران بکاهید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 10 میانگین: 4.6]
ویژگی های ازدواج موفق چیست - مرد برتر
47%
تخفیف
159,000 تومان
45%
تخفیف
99,000 تومان

19 دیدگاه

به گفتگوی ما بپیوندید و دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.

 • میشه نظرتونو در مورد خانمی که همسر داره .و در زندگیش عاشق شخص دیگه ای بوده و هنوزم هست.و با این احوالات وارد یه رابطه با شخص دیگه ای هم میشه رو بگید.

 • سلام
  من و آقا پسری حدود یک و نیم ساله که با هم در ارتباط هستیم،مامان من و مامان ایشون هم اطلاع دارن
  خیلی همدیگه رو دوست داریم ولی خب ایشون یه سری خصوصیاتی دارن که من واقعا اذیت میشم،تو این یک و نیم سال به من میگفتن که فلان جا برو فلان جا نرو،وقتی نمیرفتم برمیگشت میگفت وظیفته،وقتی میرفتم سر اون چند روز دعوا میکردیم
  خیلی منو محدود میکنه از اینکه با دوستام برم بیرون و…منم قبول کردم خیلیاشونو که نرم
  هر سری به من میگه باید هرجا رفتی به من بگی،منم بهش میگم ولی گاها که یادم میرفت سر اون دعوا میکرد
  خیلی وقتا میگه باید فلان روز ببینمت،بعدش که من نتونم برم برمیگرده میگه تو ارزش قائل نیستی به حرف من و از این حرفا
  تازگی هم برگشت گفت نباید بری با مامانت اینا باغتون،منم گفتم خب کاری داریم،نمیشه که نریم و…
  بعدشم گفتم تو وقتی میتونی تعیین تکلیف کنی که ازدواج کنیم
  بخدا خسته شدم از این اخلاق ها،هرسری هم میگه این اخلاق منه و…
  با اینکه گریه میکنم از این کارا ولی بازم بدون هیچ اعتنایی میگه اخلاقم اینه
  تو اینکه همدیگه رو هم دوست داریم شکی نیست
  من چیکار کنم؟

  • به عنوان کسی که همین تجربه رو داره میگم
   فقط فرار کن ، فرار
   هیچ راهکار دیگه ای هم براش وجود نداره
   بعد از 16 سال روانشناسی و روان پزشکی و … اینو میگم

 • سلام رابطه ام با همکارم بسیار خوب بود و همیشه با لبخند از کنار هم رد میشدیم و با ذوق و شوق در مورد کار و آینده صحبت میکردیم و ایشونم به قصد ازدواج من پی برده بود و خوشحال بود.اما به تازگی بعد از اینکه همکار دیگه ای رو فالو کردم ایشون از من رو بر میگردونن و حتی سلام هم نمیدن بنظرتون چکار کنم

  • سلام نیاز هست بیشتر توضیح بدین که چی شده در اینصورت میتونم نتیجه ای بگیرم و متوجه بشم مشکل از کجاست

   • باسلام من با هرکی که دوست میشم بعداز چند روز کلا جوابمو نمیده چه پیام چه زنگ به نظرتون دلیلش چی میتونه باشه قیافم‌یا اینکه با حرفام حال نمیکنن کلا بهشانم میگم دلیلش چیه جوابمو نمیدن یاا لکی یه چیزی میگن دیگه کامل غیب میشن فکر میکنم میرن با یکی دیگه یا کلا من شانس ندارم میشا راهنماییم کنید

   • سلام وقت بخیر، دلایل مختلفی میتونه داشته باشه. ممکنه نیاز به تایید شدن، نیاز به توجه، عدم اعتماد به نفس و عزت نفس داشته باشید. واتساپ پیام بدید راهنماییتون میکنم.

 • راستش پارتنر من خیلی باهام اوکی هست یبار توی رابطه بودیم ولی کات کردیم به دلیل سرد بودن اون بعد ۳ ماه خودش اومد سمتم بدون اینکه من متوجه بشم اومد و الان ٤ ماه توی رابطه هستیم خیلی خیلی کم کنترلش میکنم بهش احترامم میزارم و خیلی بهش اهمیت هم میدم بحثمون هم میشه سعی میکنم اون تایم چیزی نگم و صحنه رو ترک کنم بعد چند ساعت با هم حرف میزنیم خوب تموم میشه ولی با اون قسمت که گفتین اگه پیامی ارسال کرد سریع جوابش رو ندید موافقم یه چند روزی هست سریع جوابشو میدم باید سعی کنم این عادت رو بزارم کنار

  • باعث خوشحالیه که تونستی رابطه ت رو مدیریت کنی امیدوارم به خوبی از پسش بربیای.
   نکته جالبی که توی متنی که نوشتی دیدم این بود که گفتی: وقتی بحث میشه سعی میکنم بکشم کنار و حرفی نزنم، متوجه شدم که شخصیت قوی و محکمی داری چون کسی که به این مرحله از درک میرسه که توی بحث ها عصبانیت رو کنترل کنه مسلما مرد موفقی میشه توی رابطه.
   این رفتارت برام خیلی بالغانه ست. ایول
   در خصوص دیر جواب دادن هم بگمت که با این حرکت میتونی سلطه خودت روی توی رابطه بیشتر کنی چون اگه همیشه و به موقع جوابش رو بدی ممکنه این حس رو بهش بدی که من همیشه در دسترستم فقط کافیه تو بخوای! که این موضوع اصلا جذاب نیست، بهترین استراتژی اینه که گاهی وقتا به موقع جوابشو بدی، گاهی وقتها هم دیر جوابشو بدی تا میتونی پیامشو نگاه کنی و با تاخیر جوابشو بدی.

 • نخیر ، خیلی از دلایل هست که شما عنوان نکردید . اینکه یه پسری سخت ابراز علاقه می‌کنه ، هم باعث میشه که دختر ازش دور بشه دختر وقتی عشق ورزی می‌کنه ، یک بار ، دو بار ، سه بار …. ولی دیگه انتظار داره دو طرفه باشه .
  وقتی نیست ، بی تفاوتی رو در پیش میگیره

  • حرف شما قبوله، عدم توجه به احساسات هم میتونه رابطه رو دفع کنه.
   آپدیت بعدی مقاله موارد بیشتری رو توضیح میدیم.

 • سلام اون قسمت بالا گفتید رفیق بازی هم تاثیر میذاره!! خوب من رفیق زیاد دارم قرار نیست که بعد نامزدی یا ازدواج دور دوستام رو خط بکشم نمیشه که رفیقام رو کنار بذارم بعدش چیکارکنم با کی بگردم و خوشگذرونی کنم

  • سلام این مورد یه مقدار پیچیده تره.
   منظور اینه که نباید رفیق بازی افراطی بشه و شما همه زمانتون رو صرف دوستاتون کنید، اتفاقا اگه دختری به شما گفت که باید دوستات رو بذاری کنار، به هیچ وجه قید دوستاتون رو نزنید.
   الان اینجا شما بین دو راهی موندید که کدوم سمت رو انتخاب کنید، من میگم هردو!
   باید رابطه عاطفی تون رو داشته باشید و در کنارش ارتباط تون رو با دوستانتون هم حفظ کنید.
   رفیق بازی اگه افراطی بشه اونوقته که از طرف دختر بی توجهی میاره.

 • بد تیپی پسر و همیشه بوی بد دادن پسر ، وقتی یک پسر از دختر انتظار دارد همیشه خوش تیپ و خفن و خوش بو باشد خودش برعکس عمل می‌کند مطمئن باشید دختر رفته رفته از پسر متنفر می‌شود ، ادکلن های گرم خیلی روی احساس خوب دختر موقع قرار تأثیر داره

  • درسته ما توی آموزش هامون هم به آقایون میگیم که یکی از دلایل مهم جدایی، دقیقا چیزهای کوچکی هستن که معمولا بهشون توجهی ندارن که مهمترینش هم بهداشت فردیه .
   ممنون که این نکته ها رو گفتید

 • به نظرمن دوست داشتن زیاد هم دختر رو دور میکنه من چندین بار عاشق شدم و هربار به خاطر عشق زیادی که بهشون داشتم ترکم کردن

  • رابطه مثل یه رقص دو نفره ست هردو باید تلاش کنن و هردو به یه میزان مشخص

دیدگاهتان را بنویسید

مشاوره در واتساپ

  در صورت نیاز به مشاوره می توانید فرم را تکمیل نمایید و یا با ما در ارتباط باشید.

   20 اشتباه ممنوعه 
  در رابطه عاطفی (چت و گفتگوی آنلاین)

  دوره  رایگان برای شما  
  دانلود فوری
  close-link