وبلاگ

18 موضوع برای حرف زدن در چت با شریک عاطفی خود (نامزد و همسر)

موضوعات درست برای حرف زدن در چت با دختر چیست - مرد برتر

وقتی دختری به شما جواب مثبت می‌دهد و زمینه دوستی برای هر یک از شما فراهم می‌شود، بیشترین مکالمه اولیه شما از طریق حرف زدن در چت می‌باشد که این نوع مکالمه نیاز به مهارت‌های ویژه دارد و اگر در مورد موضوعاتی که استفاده می‌کنید دقت لازم را نداشته باشید، ممکن است دختر مورد علاقه خود را با همین سهل انگاری  از دست بدهید‌.

پس برای اینکه به هنگام حرف زدن در چت دچار دست و پاچگی نشویم و در عین حال ادب و احترام را به جا آوریم بهتر است از کدام موضوعات مناسب شروع کنیم تا در نهایت نتیجه گفتگو آنلاین ما به نتیجه مطلوب برسد، البته شما ابتدا باید اصول و قواعد چت با دختر را یاد بگیرید.

در ادامه 18 موضوع سرگرم کننده و در عین حال جذاب ارائه می‌دهیم تا برای حرف زدن در چت از آن استفاده کنید.

حرف زدن در چت با موضوع اشتراکات

اشتراکات نقطه قوت یک رابطه هستند، هر چه این نقاط بیشتر باشند، ارتباط عاطفی را به یک نتیجه ممکن و اثر بخش تبدیل می‌کنند. اما حواستان باشد که قرار نیست از همان ابتدا ویژگی و خصوصیات مشترک داشته باشید، چه بسا که ممکن است در یک سری مواقع و نظریات با یکدیگر اختلاف نظر هم داشته باشید که لازمه خنثی کردن این تناقضات یافتن اشتراکات است.

لحظه آشنایی یکی از نقاط مشترک بین شما و نامزدتان است. این حس در بین شما لحظه‌ای خاطره انگیز و دوست داشتنی است به خصوص برای دختران که از تعریف و تمجید لحظه مذکور قند در دلشان آب می‌شود، که پیشنهاد می‌شود کمی با تعریف و تمجید شما از او باشد. تا کم‌کم به نقاط اشتراکی یکدیگر برسید.

 موضوع لحظه آشنایی برای آب شدن یخ رابطه در آغاز گفتگو  مورد نیاز است. البته سعی کنید از شوخی‌های خارج از عرف و اخلاق به شدت پرهیز کنید و همیشه رعایت ادب را به جا آورید.

از تعطیلات مورد علاقه اش بپرسید

تعطیلات، سفر، مسافرت رفتن و حس خوشایند سفر برای همه دختران زیبا و لذت بخش است. شاید یکی از نقاط اشتراکی که می‌توانید بین یکدیگر پیدا کنید و از آن لذت ببرید همین مسافرت کردن باشد. از او در مورد تفریحات و سفر‌های مورد علاقه‌اش بپرسید. اولین مسافرتش به کجا بوده است و بهترین سفرش به کدام شهر و یا کشور بوده است.

این قبیل سوالات می‌تواند برای پی بردن به سایر علایق فردی هم مفید باشند. مثلا در طول صحبتش از اولین مسافرت یا بهترین مسافرتش متوجه می‌شوید که به شدت علاقه مند به بستنی‌های میوه‌ای است یا معلوم می‌شود که از سگ خانگی و یا گربه خیلی خوشش می‌آید که همین حیوانات دوست داشتنی می‌توانند یکی از بهترین روش‌ها برای موضوع حرف زدن در چت با شریک عاطفی باشند.

صحبت از یک خاطره کودکانه قدیمی

برای حرف زدن در چت باید قواعد آن را بدانید - مرد برتر

صحبت از دوران کودکی موجب می‌شود، شما  تا چند لحظه‌ از دوران بزرگسالی دور شوید، سبب حرکت شما به سمت لحظاتی از زندگی می‌شود که دوست داشتنی هستند و اتفاقات بامزه‌ای برای شما رخ داده است که می‌تواند جذاب باشد و در جذب طرف مقابل خوب عمل کند.

از یک خاطره شیرین و بامزه تعریف کنید، اگر حس شوخ طبعی دارید؛ در جذابیت تعریف شما بسیار موثر خواهد بود.

اگر این حس شوخ طبعی را ندارید، بهتر است که از عکس‌های دوران کودکی استفاده کنید. باور کنید تاثیر عکس 80 درصد از حرف‌های شما بیشتر است و بهتر می‌تواند او را به چت و گفتگو علاقه‌مند کند تا بیشتر  با او حرف بزنید و او را بشناسید.

از الگوبرداری فردی صحبت کنید

انتخاب موضوع حرف زدن در چت با شریک عاطفی باید تیزبینانه پیش برود. یکی از این نکات مهم و تاثیر گذار همین الگوبرداری فردی است. خود شما ممکن است در زندگی از فرد خاصی که ورزشکار است، هنرمند است و هر کسی که هست، صحبت به میان آورید.

این موضوع هوشمندانه است چون وقتی الگو فردی او را بدانید یعنی از نوع پوشش، حرف زدن و حتی سبک زندگی او تا حدودی قادر خواهید بود، نکات خوبی بیرون بکشید. برای همین سعی کنید از مثال استفاده کنید، ” از سبک لباس پوشیدن فلان بازیگر خیلی خوشم می‌آید؟ مدل موهایش و ماشینش رو خیلی دوست دارم.”

خود موضوع لباس و ماشین می‌توانند سرنخ‌های خوبی را در بر‌داشته باشند و شما را با خصوصیات فردی او بیشتر آشنا کند. زیرا او هم در مورد الگوبرداری خود حرف به میان می‌آورد.

از آینده صحبت کنید اما افراط کنید

آینده دو نفره خوب است و می‌تواند اتفاقات خوبی را هم در بر‌داشته باشد،اما اگر موضوع حرف زدن در چت با شریک عاطفی مد نظر شما است، بهتر است از نوع آینده نزدیک باشد، یعنی در مورد برنامه شما در هفته بعدی یا ماه بعدی که قرار است در مسابقات تیم ملی شرکت کنید و زحمت زیادی برای آن کشیده‌اید و اگر نتیجه خوبی بگیرید، حتما یک برنامه حسابی دو نفره خواهید داشت.

این نوع مکالمه در مورد آینده یک روش عالی برای ایجاد انگیزه و اشتیاق بین شما دو نفر است. ولی دقت کنید که در مورد آینده‌ای که با ازدواج و بچه باشد حرفی به میان نیاورید که کاملا زود است و فعلا نتیجه خوبی در بر نخواهد داشت.

از روابط پسرانه صحبت کنید

دختر‌ها دوست دارند در مورد روابط بین پسر‌ها اطلاعاتی داشته باشند. اینکه تفریخاتشان بیرون از خانه چه چیز‌هایی است، نقاط تفریحی آن‌ها کجاست،شیطنت‌هایی که انجام می‌دهند از چه ترفندی است. خلاصه سعی کنید در مورد روابط بین پسرانه‌ای کمی برایش توضیح دهید. اما دقت کنید که خیلی به عمق شیطنت‌های خود فرو نروید و هر چیزی را توضیح ندهید که می‌تواند نتیجه عکس داشته باشد.

صحبت از طراحی اتاق شخصی موضوع جالبی است

دخترها در طراحی و تزیینات سلیقه‌های خوبی دارند چون ریزبین و ظریف‌نگر هستند. برای همین شما بهتر است که برای طراحی و یا چیدمان اتاق شخصی خود از او نظر بخواهید. با یک عکس گرفتن از اتاق و ارسال برای او نظرخواهی کنید. اگر دوست دارید، رنگ اتاق را عوض کنید، از او بپرسید چه رنگی بهتر است؟ یا برای چیدمان وسایل اتاق نظر او را بپرسید؟

این موضوعات آنقدر کیفیت دارند که خیلی خوب او را وارد دنیای خصوصی خود می‌کنید و از چت با شما لذت خواهد برد به گونه‌ای که همیشه منتظر چت باشماست.

موضوع حرف زدن در چت را با نظرخواهی در مورد لباس ادامه دهید

صحبت از جنس لباس و پوشش فردی پتانسیل خیلی خوبی دارد. به شرطی که با انتقاد نباشد. تنها یک پیشنهاد باشد. برای این کار بهتر است شما درمورد پوشش لباسی مردانه اطلاعات کافی داشته باشید. برای همین می‌توانید به مقاله‌های مرتبط در سایت مرد برتر مراجعه کنید:

وقتی این مدل لباس‌ها را خوب بدانید و بشناسید، می‌توانید با دید بهتری از دختر مورد علاقه خود نظرخواهی کنید.

“مثلا این تی‌شرت رو بهتر نیست با این کفش‌های کتانی ست کنم” این ساعتم با این تیپ اسپرتم خوبه؟”

همچنین شما می‌توانید در مورد تیپ و پوشش دختر مورد علاقه خود نظر بدهید. از عکس‌های پروفایل او استفاده کنید.

“مثلا این بلوز با این دامن چقدر قشنگن، اگر لباس صورتی و یا قرمز هم باشه که تو رو دیگه خیلی بی‌نظیر می‌کنه”

شاید شیرین‌ترین بخش چت همین نظردهی در مورد تیپ‌های یکدیگر باشند. به شرطی که با انتقاد، توهین و یا القای حرف‌های شما به فرد مقابل نباشد چون موجب بحث می‌شود.

از روابط و شکست قبلی خود حرف بزنید

موضوع چت با دختر - مرد برتر

شاید تعجب کنید که چرا باید راجع به این موضوعات حرف بزنید و ممکن است نتیجه عکس داشته باشد. دختران دوست دارند از روابط قبلی شما مطلع باشند، حتی اگر هنوز به او حس داشته باشید چون حس قدرتمندی به آن‌ها القا می‌شود که توانسته‌اند جای او را در قلب شما بگیرند و موجب شده‌اند که بیشتر به او بها بدهید و دیگر به او توجهی نکنید.

این رفتار از حس خودخواهی آن‌ها ریشه می‌گیرد.

ولی دقت کنید که تنها به صورت یک تلنگر یا مثل یک پیام بازرگانی باشد و به صحبت‌های خود از این موضوع خیلی ادامه ندهید چون عکس عمل می‌کند.

از عشق حرف بزنید ولی بحث نکنید

صحبت از عشق برای دو نفر که قرار است یک رابطه عاطفی را شروع کنند و تاییدیه یکدیگر را گرفته‌اند، ‌می‌تواند موثر باشد اما زیاده‌روی در مورد عشق درست نیست.

تنها در همین حد که فردی رمانتیک هستید که احساسات دیگران برایتان مهم است،کافی می‌باشد و او را یک قدم به خود نزدیک کرده‌اید، زیرا بیشتر دختران گمان می‌کنند مردان احساسات ندارند و یا اگر هم دارند؛ خیلی چشم‌گیر نیست. برای همین شما تنها یک مقدار در مورد احساسات درونی خود حرف بزنید، خواه ناخواه او را به خود نزدیک کرده‌اید، چون خلاف عقاید ذهنی او عمل کرده‌اید که اینگونه نیست و مردان هم از احساسات قوی برخوردار هستند.

صحبت از اهداف شخصی موضوع خوبی است

برای پیش بردن صحبت های خود استفاده از اهداف شخصی یک موضوع خوبی است. به این دلیل که شما به سراغ برنامه‌های شخصی خود رفته‌اید و او را در مورد این برنامه‌ها مطلع کرده‌اید. پس با نوع صحبت به او القا کرده‌اید که دوست دارید شریک برنامه‌های شخصی شما باشد و با کمک یکدیگر موفقیت‌های زیادی را کسب کنید. مثلا از همان مسابقات یا امتحانات هفته آینده صحبت کنید.

” مصاحبه کاری دارم، اما برای من چیزی نیست، موفق میشم مگه نه؟”

این نوع سوال پرسیدن باعث می‌شود او را هم شریک فعالیت امتحانی خود کنید و به او بفهمانید که نظرش برای شما مهم است.

صحبت از اهداف شخصی باعث می‌شود که شما را فردی فعال و دارای هدف معرفی کند که در نظر او شما فردی قدرتمند و جذاب جلوه خواهید کرد.

از فیلم ها و سریال های  مورد علاقه صحبت کنید

موضوع حرف زدن در چت با شریک عاطفی کار پیچیده و شگفت‌آوری نیست.کافی است یک مقدار به سرگرمی‌های اطراف خود نگاهی بیندازید، بهترین سرگرمی که برای همه قابل دسترس است و کمتر کسی است که از آن متنفر باشد، همین فیلم‌ها و سریال‌ها هستند که دنیای عجیبی را برای ما به نمایش می‌گذارند.

برای این کار از سریال مورد علاقه خود صحبت کنید و نظر او را راجع به سریال بدانید.اگر مخالفت کرد یا نظری خلاف شما را داشت، جبهه نگیرید و با صحبت‌های او همراهی کنید. وقتی شما سرستیزی نکنید؛ او خودش متوجه می‌شود که کمی برای اظهار نظر در مورد علاقه شما تند رفته است و از این به بعد سعی می‌کند به نظرات شما با احترام بیشتری برخورد کند.

و اگر سریال و فیلم مورد علاقه او بود؛ پس بدون شک از سریال مورد علاقه‌اش حرف می‌زند و از همین صحبت‌هایش می‌توانید به برخی از ویژگی‌های فردی پی ببرید که باید کمی تیزبین باشید.

از اتفاقات روزمره صحبت کنید

یک موضوع جذاب برای چت کردن با دختر ، صحبت در مورد اتفاقات روزمزه است - مرد برتر

از آنجایی که گفته شد شما باید به  دنبال اتقاقات شاد و مفرح بخش باشید تا حس رابطه به سردی نرود، بهتر است از موضوعات روزمره جالب هم استفاده کنید، هر چه موضوع جالب‌تر باشد، کشش بحث بیشتر خواهد بود و میل طرفین برای صحبت کردن و ابراز علاقه بیشترخواهد شد.

یکی از قابل دسترس‌ترین موضوعات پیرامون شما همین فعالیت‌های روزانه است که اتفاقا پتانسیل خیلی خوبی برای کش دادن صحبت دارند. البته امتیازات خوبی هم در این نوع مکالمات وجود دارد، شما او را با برنامه‌های روزانه خود آشنا و شریک می‌کنید.

بنابراین او می‌داند که چه موقع سر کار هستید، چه موقع دانشگاه هستید و البته اگر فهم خوبی داشته باشد، در زمان‌های مذکور از شما توقعات نامربوط نخواهد داشت.

یکی از موضوعات حرف زدن در چت غذاها و خوراکی است

دختران از موضوعات مرتبط با خوراکی و آشپزی بسیار لذت می‌برند. به طور کلی موضوعاتی مثل آشپزی و خوراکی، تفریح و مسافرت قلب آن‌ها را به وجد می‌آورد، مثلا می‌توانید از غذای مورد علاقه خود در فلان رستوران صحبت کنید و یا از فلان خاطره خوراکی در فلان سفر لذت بخش خود  برای او صحبت به میان آورید.

قاعدتا او نیز از غذای مورد علاقه خود حرف می‌زند و حتی از هنر آشپزی خود تعریف خواهد کرد و این صحبت‌های پیرامون آشپزی و رسیدن به علایق شخصی کمک زیادی می‌کند که با سلیقه‌های یکدیگر آشنا شوید و برای ایجاد مهر و محبت بیشتر از آن استفاده کنید. اگر برای شما مقدرو باشد می توانید او را به رستوران و یا کافی شاپ مورد علاقه اش ببرید تا غذا و نوشیدنی مورد علاقه خود را میل کند.

صحبت از غذا‌های لذیذ را برای کشش بیشتر در چت فراموش نکنید.

همدرد و همدلش باشید اما به مقدار کم

این موضوع حرف زدن در چت با شرک عاطفی یک مقدار فوت و فن می‌خواهد، برای او تا حد متعادل وقت بگذارید و سعی کنید یک راه حل خوب برای دردش پیدا کنید. اما اینگونه نشود که هر زمان و هر ساعتی که خواست با شما وارد صحبت شود و شما سرتا پا گوش شوید و او برای شما درد و دل کند.

گاهی این اتفاق منجر به ورود شما به مرحله فرندزون می‌شود. فرندزون را می‌توانید از همین سایت مرد برتر مورد مطالعه قرار دهید.

از تفریح آینده صحبت کنید

شما تا این مرحله تا حدودی با سلایق یکدیگر آشنا شده‌اید و همچنین خلقیات یکدیگر را تا حدی می‌شناسید بنابراین می‌توانید کم‌کم به سراغ تفریحات آینده بروید. از کوهنوردی حرف بزنید ، از فیلم زیبایی که قرار است ماه بعدی بر روی پرده سینما بیاید و شما دو نفر شاهد فیلم این زیبا باشید، حرف به میان آورید.

این نوع صحبت‌ها همگی جرقه اشتیاق و انگیزه برای ادامه هستند.

موضوع حرف زدن در چت با شریک عاطفی از دیدگاه مرد برتر

مرد برتر در مورد موضوع حرف زدن در چت با شریک عاطفی شگرد‌های مختلفی دارد که همه موارد بالا جز این شگرد‌ها می‌باشند. اما لغات و اصطلاحاتی که استفاده می‌کند برای جذب بیشتر شریک عاطفی بسیار برتر از بقیه مردان است. چون زیاد کتاب می‌خواند و دوره های آموزشی مختلف جهت جذب شریک عاطفی را بررسی و مطالعه می‌کند.

در نتیجه به خوبی توانایی بهره بردن از کلمات را دارد و می‌داند کدام یک را در کجا به کار ببرد تا گرمای صحبتش چند برابر شود.

اصول و قواعد حرف زدن در چت

در مورد موضوع حرف زدن در چت با شریک عاطفی خود می‌توانید از مقالات سایت مرد برتر کمک بگیرید. یکی از این مقالات کلیدی و مهم  اصول قواعد چت با دختر است. در این مقاله به روش‌های مختلف و موضوعات متفاوت به همراه اصول اولیه نکات خوبی ارائه شده است که در جهت تکمیل این مقاله می‌تواند خیلی خوب عمل کند و شما را به سرمنزل مقصود خود یعنی جذب شریک عاطفی برساند.

دوره رایگان: 20 اشتباه در رابطه عاطفی (چت و گفتگوی آنلاین)

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 83 میانگین: 3.6]

king

ins

alpha male

ویژگی های ازدواج موفق چیست - مرد برتر
44%
تخفیف
129,000 تومان
34%
تخفیف
99,000 تومان

6 دیدگاه

به گفتگوی ما بپیوندید و دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.

 • سلام لطفن بگید در مورد چ موضوع هایی با نامزدم صحبت کنم؟ من کم حرفم و اون اصن خوشش نمیاد! و شاکی هس ک چرا من چیزی نمیگم. رابطم داره خراب میشه لطفن راهنماییم کنید ازتون خاهش میکنم😔💔

  • سلام در محصول استاد چت بیش از 50 موضوع جذاب آموزش داده شده. پیشنهاد میکنم حتما ازش استفاده کنید.

  • برو فیلم های عاشقانه نگاه کن باعث هیجان و عشق بیشتر به نامزدت میشه

   • بیش از 90% فیلمهای عاشقانه تاثیرات منفی روی رابطه میذارن و ممکنه اوضاع رو خرابتر کنند.

  • سلام مقاله اصول و قواعد چت داخل سایت هست میتونید مطالعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

مشاوره در واتساپ

  در صورت نیاز به مشاوره می توانید فرم را تکمیل نمایید و یا با ما در ارتباط باشید.

   20 اشتباه ممنوعه 
  در رابطه عاطفی (چت و گفتگوی آنلاین)

  دوره  رایگان برای شما  
  دانلود فوری
  close-link