وبلاگ

خیره شدن دختر به پسر نشانه چیست؟ علت خنده ها و نگاه دزدکی

خیره شدن دختر به پسر نشونه چیه؟

اگه تو شرایطی قرار گرفتی که یه دختر بهت نگاه می کنه یا لبخند می زنه، بهتره ماجرا رو پنجاه – پنجاه در نظر بگیری و یه جورایی به دنبال پیدا کردن علت خیره شدن دختر باشی. بدون دونستن علت و ریشه نگاه اون دختر، احتمال داره توهم خوشگلی بهت دست بده!! البته احتمالا این هم هست که از نظر اون دختر، خوشگل و جذاب به نظر برسی. اما از کجا بفهمیم این ماجرا نشونه چیه؟!

این طبیعیه که یک دختر یا پسر به هر دلیلی به هم لبخند بزنن یا به هم خیره بشن، اما اینکه دلیلش رو ندونی و فکر کنی که با یه بار یا چند بار نگاه کردن عاشق هم شدین، یکم غیر طبیعی به نظر می رسه. برای رفع این سوء تفاهم ها و رسیدن به اصلی ترین دلیلی که می تونه اشاره به زبان بدن دخترها داشته باشه، ما قراره تو این بخش حرف هایی بزنیم. با این حساب همراه ما باشین تا متوجه بشین خوشگل هستین یا نه!!

لیست محتوا

خیره شدن دختر و لبخند زدن او در هر بار دیدن شما

دختری که هر بار شما رو می بینه و به شما لبخند می زنه یا یه جور افسونگرانه ای از نظر شما، بهتون خیره میشه، تا بخش زیادی می تونه نشونه هایی مثبت باشه. در برخی مواقع هم اگر همراه با این نشونه از زبان بدن، دختر سعی کنه که نشونه هایی مثل تکون دادن مو به پهلو رو هم نشون بده، احتمالا این کار علامتی از علاقه به شماست.

اما حواستون رو جمع کنین که جوگیر نشین و فک نکنین که تو دفعه اول داره بهتون اصطلاحا آمار میده. بعضی از دخترها به دلیل شخصیت و طبعی که تو رفتارشون دارن، صرفا به خاطر مودب و دوستانه به نظر رسیدن خودشون، چنین کاری رو انجام میدن. رفتارهایی مثل خیره شدن یا لبخند زدن، همیشه به معنای علاقمند بودن نیست. البته که در مورد خیره شدن یکم ماجرا متفاوت تر به نظر می رسه.

برای اینکه بفهمیم منظور از خیره شدن دختر به یه پسر یا لبخند زدن اون دقیقا چیه، لازمه یکم بیشتر وارد جزییات بشیم. در ادامه این جزییات رو بررسی می کنیم.

چگونه بفهمیم چرا یک دختر هر بار تو رو می بیند به تو لبخند می زند؟

هر کدوم از دلایلی که ممکنه باعث بشه یه دختر به محض دیدن شما بهتون لبخند بزنه، احتمالا سرنخ هایی از زبان بدن اون دختره که نحوه ابراز وجود اون رو نشون میده. برای اطلاع دقیق از این سرنخ ها و این مدل ابراز وجودهایی مثل خیره شدن دختر یا لبخند زدن اون، لازمه یکم بیشتر در مورد دخترها بدونید. با این حساب به ملاحظاتی که در ادامه میگیم، توجه کنین.

دختر بهت جذب شده

خیره شدن دختر به پسر نشونه چیه- مرد برتر

«اگر دختر به طور خاصی به شما لبخند میزنه و یا به شکلی افسونگرانه یا مسخ شده ای به شما خیره می شه، احتمالا جذب شما شده» این موضوع در صورتی درسته که چنین رفتاری رو در مورد دیگران و وقتی که افراد دیگه رو می بینه انجام یا بروز نده. یعنی فقط به شما لبخند بزنه و به شما خیره بشه.

از این قبیل رفتارهای مسخ شده مثل خیره شدن دختر به پسر، میشه به نمونه هایی مثل چرخوندن موها به سمت پهلو یا نشون دادن گردن به وقت دیدن شما هم اشاره کرد. راستش میشه اینجوری تلقی کرد ماجرا رو که وقتی یه دختر برخی از نقاط آسیب پذیر یا نسبتا آسیب پذیر رو نشون میده، یعنی به نوعی جذب شما شده.

به علاوه اگه این نشونه ها به همراه تمایل به برقراری ارتباط چشمی در قالب همون خیره شدن باشه، دیگه به قولی باید گفت: وااا ویلا.

چند نمونه ملاحظلات رفتاری در باب جذب شدن به شما

اگر خیره شدن دختر به شما، به معنای جذب شدن به شما باشه، از نظر بادی لنگویج با علائم و نشونه های زیر طرف هستین. این موارد می تونه همراه با خیره شدن یا لبخند زدن یا بعد از این رفتارها رخ بده.

 • هنگام دیدن شما بیش از حد معمول مردمک چشمش گشاد می شه
 • به نسبت دیگران به شما نزدیکتر می ایسته
 • تمام موقعیت ها رو بر حسب نزدیک شدن به شما مهیا می کنه
 • پاهاش رو به سمت شما نشان می ده (اکثر مردم پاهای خودشون رو به سمتی نشون می دن که بیشتر به اون سمت علاقه دارن)
 • میخنده یا خیره می شه و به نوعی از شما هم چنین انتظاری رو داره
 • تماشای شما هنگام صحبت با سایر دخترها
 • نوازش موهای خود
 • حفظ تمرکز هنگام صحبت با دیگران و توجه به حرف های شما
 • هنگام رد شدن از کنار شما، دست های خودش رو جمع نمی کنه
 • صاف نشستن یا صاف تر ایستادن به وقت دیدن شما

با این حساب برای اینکه بفهمین خیره شدن دختر به شما نشونه ای از جذبه، لازمه رفتارهای بعد یا موازی با این خیره شدن یا لبخند زدن رو هم در نظر بگیرین.

 

خیره شدن دختر ممکنه صرفا دوستانه باشه

در برخی از مواقع که با لبخند زدن دخترها طرف هستین، صرفا به این معنا نیست که اون دختر به شما علاقمند شده. حواستون رو جمع کنین که بعضی از دخترها از سر زیرکی ممکنه به شما لبخند بزنن. مدت زمان لبخند و خیره شدن دختر به شما در کنار رفتارهای بعدی و موازی، گاهی می تونه نشون از یه رفتار دوستانه عادی باشه.

در واقع اگر اینطور باشه که دختر مورد نظر نه تنها به شما، بلکه به بقیه هم لبخند می زنه، یا در مواقعی به بقیه هم خیره میشه، احتمالا سعی داره رفتاری دوستانه برقرار کنه.

مهم ترین موضوعی که باید در مورد رفتار دوستانه یا رفتار عمیق تر نبست به خیره شدن دختر یا لبخند زدن اون در نظر بگیرین، اینه که به میزان واقعی بودن اون رفتار دقت کنین. بعضی از دخترها صرفا چون کنجکاو هستن به بقیه نگاه می کنن، این رفتار به نوعی ریشه در تخیلاتشون داره و نمی تونه حتما دلیل علاقمندی باشه.

او شما رو آیینه می کند

وقتی شخصی بخواد توسط یک گروه پذیرفته بشه، معمولا نوعی از زبان بدن رو نشون میده. اون عبارت یا رفتار در قالب زبان بدن، می تونه تقلید یا آیینه ای از رفتار یکی از اعضای گروه باشه.

اگر دختری به شما لبخند می زنه یا گهگاه به شما خیره میشه، و یا حتی این رفتارها رو به تکرار از رفتار خودتون انجام میده، سعی داره در مجموعه ای قرار بگیره که شما درونش قرار دارید. به همین دلیل رفتار شما رو منعکس می کنه.

این رفتار رو بعضیا با اسم آیینه کاری می شناسن. اگه خیره شدن دختر و یا هر رفتار دیگه ای به منظور آیینه کاری باشه، صرفا به معنای علاقه به شما نیس. احتمالا به اون گروه یا جمع علاقه داره.

لبخند می زنه چون تو بهش لبخند زدی

علت خنده های دختر چیه - مرد برتر

اگر شما جز اون دسته از افراد هستین که سعی دارین به منظور مودب بودن به محض دیدن کسی، بهش لبخند بزنین یا بهش خیره بشین یا ابراز ادب رو بجا بیارین، بدون شک دخترهایی هم هستن که این مدلی باشن. خیلی از دخترها صرفا رو حساب رفتار خودتون با شما رفتار می کنن. یعنی تو سعی می کنی دوستانه رفتار کنی، اونم این رفتار رو بهت بر می گردونه تا مواضع ادب و احترام رعایت بشه.

لازمه اینو بدونین که در رفتارهای دوستانه از سمت دختر، حتی اگه همراه با لبخند و خیره شدن دختر باشه، در صورتی که هیچ تلاشی برای شناخت شما وجود نداشته باشه، قطعا علاقه ای هم وجود نداره.

دزدیدن نگاه دختر نشانه چیست

دزدیدن نگاه از نظر روانشناسی یه جور رفتار غیر کلامی مثل خیره شدن، لبخند زدن و غیره محسوب میشه. عمده معنایی که برای این رفتارها در نظر می گیرن، جذب شدن، رفتار دوستانه، دروغ گفتن و غیره است.

در مورد دزدیدن نگاه بعد از خیره شدن دختر به ما، سوای از مواردی که گفتیم، به نوعی با یه دروغ طرف هستیم. ساده بگیم؛ اولش سعی داره بگه جذبتون شده، بعد که شما می فهمین، سعی داره خودشو لو نده. شاید باید به جای دروغ، اسمش رو نوعی خجالت یا خویشتن داری تلقی کرد. رو همین حساب بعضیا دزدیدن نگاه رو یه نوع برقراری تمایل عاشقانه با ناز کردن می دونن.

با این حساب خندیدن دختر به پسر نشانه چیست؟

همون طور که متوجه شدید در وهله اول، خیره شدن دختر یا خندیدن دختر باید ماجرایی 50-50 در نظر گرفته بشه. چرا؟ چون تا دلیل اصلی رو ندونیم نمی شه که برای خودمون رویابافی کنیم. عواملی مثل تعداد دفعات این رفتار، کی و کجا بودن رفتار و همچنین رفتارهای موازی و بعد از لبخند زدن، می تونه این فرضیه 50-50 رو خط بزنه.

اگه تعداد دفعات خیره شدن و لبخند زدن زیاد باشه و اگه رفتارهای موازی هم کنارش وجود داشته باشه، احتمالا شخص مورد نظر جذب شما شده. اینو در نظر بگیرین که این رفتارها، در چه زمانی و در چه مکانی رخ میدن و آیا فقط شما در معرض این رفتارها هستین یا کلا شخص موردنظرتون، از نظر شخصیتی رفتارش دوستانه است؟!

در آخر پیشنهاد می کنیم، زبان بدن یا بادی لنگویج رو جدی بگیرین. چون گاهی همین خیره شدن دختر یا لبخند زدن، بسته به موقعیت، می تونه نشان از تنفر یا یک عشق واقعی باشه!

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 14 میانگین: 3.6]
ویژگی های ازدواج موفق چیست - مرد برتر
47%
تخفیف
159,000 تومان
45%
تخفیف
99,000 تومان

دیدگاهتان را بنویسید

مشاوره در واتساپ

  در صورت نیاز به مشاوره می توانید فرم را تکمیل نمایید و یا با ما در ارتباط باشید.

   20 اشتباه ممنوعه 
  در رابطه عاطفی (چت و گفتگوی آنلاین)

  دوره  رایگان برای شما  
  دانلود فوری
  close-link