وبلاگ

شیت تست (shit test) چیه؟ جواب شیت تست ها رو چطور بدیم

شیت تست چیه و هدف دخترا از تست کردن پسرا چیه - مرد برتر

شیت تست به انگلیسی Shit Test یه آزمایش شیطانیه که دخترها از پسرها می گیرن! توی این آزمایش هر دختری ممکنه یه سری رفتارها و اقدام هایی داشته باشه که ممکنه به عمد یا به طور ناخودآگاه انجام بده برای این که ببینه واکنش مرد چیه؟!

هرگونه جواب اشتباه، عصبانیت، پرخاشگری و حمله ی لفظی باعث میشه دختر شما رو پس بزنه! پس راهکار چیه؟

برای این که این تست رو بیشتر بشناسید و بفهمید اصلا چرا زنان به سراغ این آزمایش های عجیب و غریب می رن، تا آخر این مقاله همراه ما باشید.

لیست محتوا

یک فرض ساده برای درک شیت تست!

برای این که بفهمیم تست شت چیه، یه خانم زیبا و پر زرق و برق 24 ساله رو تصور کنید که هر وقت به محل کار یا کلاس های مختلف میره ، می بینه بقیه به چهره و موهاش با یه حس حسادت، نگاه می کنن!

هرجا میره چشم چندتا مرد دنبالشه که میخوان مخش رو بزنن، توی تاکسی، توی بازار، توی دانشگاه، سرکار و … هیچ جا آرامش نداره انگار همیشه یه نفر داره تعقیبش میکنه یا بهش نگاه میکنه.

حالا از بین این همه گزینه، باید یکی رو انتخاب کنه! پس از خودش میپرسه : کدوم مرد رو انتخاب کنم که ارزش وقت گذاشتن رو داشته باشه؟!

برای اینکه بتونه یه مرد جذاب رو پیدا کنه، با سوال هجومی و چالشی مردای ضعیف رو به عقب برمیگردونه.

حالا شیت تست Shit Test چی هست؟!

شیت تست شامل هر نوع اقدام، سوال یا نظریه که همون دختر زیبای 24 ساله برای این که شخصیت شما و درجه اعتماد به نفس‌تون رو محک بزنه، استفاده می کنه.

جالبه بدونید که شیت تست چیزی نیست که همه دخترها براش برنامه ریزی کنن. خیلی وقت ها غیر عمدیه و تحت یه سری شرایط خاص و هر چند وقت یه بار، دخترا دوست دارند ببینن شخصیت شما از چی ساخته شده!

پس این شیت تست ها فقط یه بار انجام نمی شه. شما از لحظه ای که با یه زن آشنا می شید تا زمان مرگتون به طور منظم آزمایش می شید یا این که رفتارهای بتا از خودتون نشون می دید و اون رابطه تموم میشه!

اما اگه تو این تست ها موفق عمل کرده باشید، هرچی که جلوتر می رید، تعداد این تست ها کمتر میشه و یه شخصیت واضح از خودتون تو ذهن دختر حک می کنید. پس زنان بعد از انتخاب هم، شما رو آزمایش می کنند؛ چون می خوان باور کنن که شما مطمئن ترین مرد آلفایی هستید که گیرشون اومده. در غیر این صورت Game Over!

حالا اگه اولین باریه که درباره این آزمایش می خونید حتما با خودتون می گید: «پسر این دیگه چه آزمایشیه؛ دقیقا چرا زن ها همچین کاری می کنند؟!»

در ادامه میخواییم بگیم که چرا زن ها به طور ناخودآگاه از این سازوکار دفاعی استفاده می کنن و شما چطور می تونین با دانش بیشتر از این تست ها برای حفظ رابطه مورد نظر خودتون استفاده کنین.

چرا زنان، مردهای با اعتماد به نفس رو الک می کنند؟!

زنان همیشه مردان را شیت تست میکنند - مرد برتراز اونجایی که الان توی یه جامعه مدرن زندگی می کنیم، پس دیگه مجبور نیستیم مثل هزاران سال پیش برای بالا بردن ارزش و اعتبارمون به روش های سخت و وحشیانه متوسل بشیم!

کنار زدن رقبا این روزها دیگه طرفداری نداره. پس به جای نشون دادن توانایی های جسمی، بهتره که روی ویژگی های مثبت دیگه مثل جاه طلبی، شخصیت قوی و قدرت ذهنی برای رقابت با رقبا تمرکز کنیم.

اگه به این صفات و صفت های مشابه دیگه دقت کنید، متوجه می شید که مهم ترین کیفیتی که یه مرد توی رابطه عاطفی می تونه داشته باشه، اعتماد به نفسه.

اعتماد به نفس ارزش شما رو تعیین می کنه که به نوعی نوید موفقیت در حرفه و در نتیجه امنیت برای یه دختره. در حقیقت شخصیت قادر به تامین امنیت به یه زن نشون میده که ارزش بیشتری داره. پس دختر می تونه روی شما حساب باز کنه.

برای این که توی شیت تست موفق بشید و بتونید زنان رو جذب کنید، باید به اعتماد به نفس‌تون کمی هم حس شوخ طبعی و ذکاوت اضافه کنید.

انواع شیت تست که دخترها روی پسرها آزمایش می کنند!

به عنوان حسن ختام این بخش می خوایم ببینیم چند نوع شیت تست وجود داره که دخترها شما رو با اونها تست می کنند. اما قبلش اگه می پرسید که این تست ها از نظر یه زن چطور به نظر می رسند، باید بگم که همه این ها به نوعی یه بازی تحریک کننده و انگیزشی هستند.

یک زن ممکنه شما رو سرگرم کنه، اذیت کنه، یا حتی گاهی به شکل بی ادبانه با شما رفتار کنه! تمام اینها برای اینه که عکس العمل‌تون رو ببینه.

 

1. آزمون موافقت و انطباق

این شیت تست برای این انجام میشه که دختر بفهمه چقدر برای خودتون ارزش قائل هستید و چقدر با اون موافقت می کنید. در واقع قراره پایبندی به اصول خودتون رو ارزیابی کنه.

اگه تو این آزمون شکست بخورید یه معنی داره: وقتی نمی تونید از ارزش های خودتون محافظت کنید، پس قادر به محافظت از ارزش های او هم نیستید!

زنان شخصیت رهبران رو دوست دارن و از کسانی که می تونن مسئولیتی رو به عهده بگیرن، قدردانی می کنن.

2. آزمون همخوانی

وقتی زنی شیفته شما شده باشه ازتون آزمون همخوانی می گیره. یعنی می بینه که کلماتتون با رفتارهاتون همخوانی داره یا نه. این شیت تست برای اینه که زنان تصور می کنن اون شوخ طبعی و اعتماد به نفس اولیه شما ممکنه فقط توی حرف باشه و وقتی پای عمل برسه، کم بیارید!

3. تست سازگاری

گاهی ممکنه دختر برای این که از اعتماد به نفس شما مطمئن بشه، یه ماجرای رابطه عاطفی رو راه بندازه و امیدواره که شما هم واکنشی عاطفی داشته باشید. مثلا اگه دختره بهتون گفت «این جمله رو به همه دخترهای نزدیک خودت هم میگی؟!» بدونید که وارد یه شیت تست شدید!

4. شیت تست سلطه جویی

این شیت تست برای اینه که دختر متوجه بشه توی رابطه شما کدوم یکی‌تون اقتدار بیشتری دارید. مثلا ممکنه دختر وسایل شما رو جابجا کنه؛ بدون اعلام قبلی بیاد محل کارتون؛ سعی می کنه تاریخ هایی که شما تعیین کردید رو دوباره تنظیم کنه و یه سری رفتارهای دیگه مثل این.

5. آزمایش هسته ای!

این آزمایش دقیقا به مردونگی شما حمله می کنه! توی این آزمایش معمولا دختران به عمد رفتارهای بی احترامی و ناامید کننده ای از خودشون نشون میدن. مثلا ممکنه عصبانی رفتار کنن، حسادت کنن یا انتقام بگیرن تا شما رو عصبانی کنن و واکنش‌تون رو ببینن.

در واقع هر موقعیت چالش برانگیزی که مثل یه بازی گَنگ باشه، شما رو وارد این شیت تست می کنه!

مثال هایی از انواع شیت تست

با توجه به رایج ترین مدل های تست شیت که بالاتر گفتیم، چندتا نمونه مثال هم میاریم که متوجه بشید توی جواب یه سری از سوالات و جملات رایج دخترها بهتره چه جوابی بدین.

دختر: منم جای خواهرت

پسر:من داداش خوبی نیستم

دختر: خدا شفات بده

پسر: اتفاقا دکترم بهم گفته کمبود ویتامین «یو» دارم

دختره پیام شما رو سین میکنه و جواب نمیده. بعد از 7 – 8 دقیقه بهش پیام بدین

پسر: این سکوت چند دقیقه ای به احترام مرگ کی بود؟

دختر: باباااااا

پسر: بابا شدم؟؟!

دختر: زود پسرخاله میشی

پسر: قابلمه هارو جمع کردیم فقط با زودپز کار می کنیم

دختر: به همه ی دخترا همینو میگی؟

پسر۱: بدون استثنا

پسر۲: فقط اگه دختر خوبی باشن

دختر: چرا باید همو ببینیم؟

پسر:پس کیو ببینیم؟

دختر: همه ی پسرا عوضین

پسر: اینجوری فکر می کنی؟

دختر: آره

پسر: چی شد که به این نتیجه رسیدی؟

سخن پایانی در مورد شیت تست دختران

شیت تست یا تست شیطانی یه آزمونه که به دخترها ثابت می کنه شما مرد خوبی برای رابطه هستید یا نه. با توجه به اطلاعاتی که توی این بخش در اختیارتون قرار دادیم، متوجه شدید که خیلی از این تست ها به طور ناخودآگاه انجام میشن. با این حال ممکنه دخترها به شکل عمدی هم شما رو به شت تست وارد کنن تا ببینن چند مرده حلاجید!

برای این که از این آزمون ها موفق و سربلند بیرون بیاید فقط به یه سلاح نیاز دارید و اون هم اعتماد به نفسه. برای این که اعتماد به نفستون رو بیشتر کنید می تونید سری به دوره های ما بزنید تا چیزی که نیاز دارید رو یاد بگیرید و رابطه های بهتری بسازید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 51 میانگین: 4]
ویژگی های ازدواج موفق چیست - مرد برتر
47%
تخفیف
159,000 تومان
45%
تخفیف
99,000 تومان

39 دیدگاه

به گفتگوی ما بپیوندید و دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.

 • میخواستم بدونم وقتی حتی ۱۰ دقیقه بعد از اشنایی هم امکان داره شروع کنن به شیت تست؟اصلا شیت تست برای چ کسی استفاده میکنن ؟برای همه؟

  • در جواب دختر کع میگد حوصله ندارم میخوام تنها باشم و قرار رو کنسل میکند چیه؟

   • این شیت تست نیست. به قدر کافی جذاب نبودی، حاضره تنها باشه تا اینکه حوصلشو سر ببری.

 • وقتی طرف سعی می‌کنه مارو با اسم بردن از کسی دیگه غیرتی کنه هدفش چیه ؟ و چجوری باید جواب بدهیم ؟
  من عصبانی میشم

  • میخواد بدونه چقدر بهش حس عاطفی داری. اما اگه زیاد اینکارو انجام میده و اذیتت میکنه، مشکل داره. خیلی ریلکس بگو خشم نمیاد اسم فلانی رو پیش من بیاری.

  • توام از دختر دیگه ای صحبت کن بزار اون عصبانی بشه بعدش دیگه از کس دیگه پیشت حرف نمیزنه

   • بهش بگو به غیر از شانس چیز دیگه هم از اوک خوش سانش به ارث بردیم

  • سلام تو نباید اصلا عصبی بهش و عصبانیتت رو نشون میدی و نباید به اون طرف که در موردش صحبت میکنه حمله ور شی مثلا میگه نگاه فلانی چقد خوبه تو هم خیلی عادی می گی برا خودش خوبه به من چه یا چیزای دیگه ولی نباید اصلا به خودت بگیری پس حواست باشه

 • کتابی هست که درباره شیت تست ها صحبت کنه یا نمونه شیت تست هارو توضیح بده؟

  • باید بر روی شخصیت خودتون کار کنید که چنین جملاتی بهتون گفته نشه! چون احترام در رابطه خیلی مهمه.

  • سلام میتونی بگی: وایسا بشمارمشون
   یه مقدار مکث کن و با بخنده بگو شمارشون از دستم خارج شده 😀

   • برای خنده‌دار تر شدن میشه گفت
    بزار بشمارم
    اقدس….سکینه…گلابتون🤔
    تعدادشون یادم رفته زیاد یادم نمیاد

  • اینجا نباید جوابی بدی که نشون بده بی جنبه ای یا عصبی شدی
   باشه دخترکوچولو بیا بریم آبنبات بگیرم برات

 • بهترین حاضر جوابی در مورد داداش خطاب شدن چیه . اینکه کلن این تیکه رو نادیده بگیریو جواب خودتو بدی رد شدنه ؟

  • جوابا زیادن و نمیشه گفت یک جواب خاص همیشه کارایی خودش داره باید دید که طرف مقابل توی چه سطحیه و… ولی چیزی که مهمه اینه: جواب شما نباید انرژی مردونه شما رو پایین بیاره و یا اینکه نباید طوری رفتار کنی که انگار عصبی شدی
   آره اینکه حرف خودت رو بزنی و توجهی نکنی همون ردکردنه.

 • یه سوال خنده و سکوت می‌تونه جواب خوبی برای شیت تست ها باشه و همین طور اگه یکبار شیت تست رو غلط جواب بدیم کلا دختر سرد میشه یا اگه چند بار اشتباه کنیم سرد میشه

  • آره خنده و سکوت هم میتونن جوابای خوبی برای شیت تست باشن البته بستگی داره شیت تست چی باشه مثلا: اگه گفت: کوفت. میتونی جوابش رو ندی اینجور مواقع آره میشه با سکوت شیت تست رو رد کنی
   در جواب سوال دومت باید بگم: نه اینطور نیست که چون یکبار اشتباه جواب دادی دیگه تموم میشه ! هرچی تعداد اشتباهات بالا برن سردی بیشتر میشه ولی توی تعداد کم مسئله ای نیست.
   حاضر جوابیت رو قوی کن جواب شیت تست ها ناخودآگاه به ذهنت میان.

 • چه جالب ، اولین باره همچین چیزی رو می‌خونم . ولی با همچین رفتارهایی بارها مواجه شدم

  • بله قبلا ناشناخته بودن و کسی نمیدونست دلیل این رفتارهاشون چی بود و حالا دیگه دلیل انجام این کارشون شفاف شده.

  • سلام اگر یک دختری بعد از جلسه دوم بگو تو شخص بسیار خوبی هستی،از با تو بودن به من خوش گذشت ولی فقط من میتونم با تو یک دوست باشم نه بیشتراین یعنی چه؟

   • بگو حول میدم بزن دنده دو ، تا روشن شه
    بعد اگه گفت بامزه
    بگو دو خط بات خندیدم ، بدو بیا پایین خودتم حول بده

دیدگاهتان را بنویسید

مشاوره در واتساپ

  در صورت نیاز به مشاوره می توانید فرم را تکمیل نمایید و یا با ما در ارتباط باشید.

   20 اشتباه ممنوعه 
  در رابطه عاطفی (چت و گفتگوی آنلاین)

  دوره  رایگان برای شما  
  دانلود فوری
  close-link