وبلاگ

علائم دوست داشتن دختر به پسر 👩 (نشونه های عاشق شدن دخترا چیه)

علائم دوست داشتن دختر چیست - مرد برتر

اگه بعد از جستجوی زیاد بین مقالات و کتاب‌های موجود در اینترنت بلاخره  به این مقاله از سایت مرد برتر یعنی علائم دوست داشتن دختر به پسر رسیدین، بهتره بگم که جای خوبی اومدین، چون قرار نیست که مثه بقیه مقالات به چند تا نکته سطحی و پیش پا افتاده اشاره کنیم که در آخر هم به یه نقظه گیج و پر از ابهام برسین و در نهایت هیچ نتیجه‌ای هم نگیرین.

این مقاله بر اساس قواعد عمقی روانشناسی و روانشناختی نوشته شده که میتونه شما رو بعد از یه قرار ملاقات یا بعد از یه چت یه ساعته یا دو ساعته به این نتیجه برسونه که آیا دختر مورد علاقه شما بهتون علاقه داره یا نه؟ بهش دوباره زنگ بزنین، یا نه؟ شرایط قرار ملاقات دیگه رو بزارین یا نه؟

البته شاید نیازی به تماس شما هم نباشه، چون ممکنه اونقدر بهتون علاقه‌مند شده باشه، که بهتره کاری نکنین و به زودی خودش به شما زنگ بزنه اگه نکات زیر رو بدونین.

نکته دیگه اینکه اگه اخیرا با اون چت داشتین، میتونین به این مقاله یعنی اصول قواعد چت با دختر مراجعه کنین و در مورد میزان علاقه دختر نسبت به خودتون مطمئن بشین.

لیست محتوا

ارتعاشات عشقی و نشانه‌های عاشق شدن دختر

در بسیاری از مواقع طرفین یه رابطه میترسن یا نگرانن که ابراز علاقه کنن یا حرفی بزنن یا کاری کنن که دلیل بر علاقه‌مندی اونا بشه.

 این نگرانی دلایل زیادی داره، گاهی میترسیم پیش‌دستی کنیم؛ چون هزار جور فکر و خیال به ذهنمون میرسه که اگه این کار رو بکنیم، ممکنه خوشش نیاد یا تا آخر رابطه باید همیشه سرمون کج باشه و التماس کنیم.

گاهی وقتا هم از روی خجالت این کار رو نمی‌کنیم اما به هر دلیل و علتی که باشه، یه سری علائم و نشانه‌هایی از ضمیر پنهان موجود هستن که خود فرد از اونا بی اطلاعه و اگه شما بدونین به راحتی میتونین حس علاقه اونو نسبت به خودتون پیدا کنین.

11 مورد اول نشونه های اینن که یعنی ازت خوشم اومده و میتونیم وارد مرحله دوستی بشیم.

1- فاصله شخصی دختر با پسر

فاصله شخصی یکی از نمودهای ظاهری یه رابطه هست که البته دختر مقابل شما خودش این موضوع رو به روشنی نمیدونه، یعنی تصور نکنین که اگه اون خودش رو به شما نزدیک میکنه میخواد یه حرف خاصی رو بزنه. بلکه دلیلش دوست داشتن شماست. اون به طور ناخودآگاه علاقه داره در نزدیکی و اطراف شما باشه، هر جایی که شما هستین، یا حتی واسه خودش پرسه بزنه اما بدونه که اون نزدیکا شما هم حضور دارین. پس هر چه علاقه‌اش بیشتر باشه میزان فاصله او از شما کمتر و کمتر میشه.

2- زاویه ایستادن دختر رو به شماست

زاویه ایستادن دختری که به شما علاقه داره؛ خودش به تنهایی میتونه دلیلی روشن و واضح از علاقه‌مندی او نسبت به شما باشه. یعنی اینکه اگه در جمعی هستین یا حتی شما دو نفر با هم در حال مکالمه هستین و راجع به موضوعی حرف میزنین؛ اون سعی نمیکنه که خودش رو مایل نگه داره، بلکه زوایه ایستادنش کاملا رو به شماست؛ به نحوی که شما یه دید کامل نسبت به تمامی اجزای بدنش دارین.

3- موهاش رو با انگشتانش تاب میزنه

یکی از علائم دوست داشتن دختر به پسر این است که با موهایش بازی میکند - مرد برتر

اینا نشونه‌های کاملا بارز از عاشق شدن یه دختر نسبت به پسر هست. این پیچ و تاب دادن موها یا به عقب زدنشون اعلام میکنن که یه جورایی مضطرب هستن که کنار شما نشستن یا نگران حس شما نسبت به خودشون هستن که تا الان نظر شما راجع به اون چی بوده.

اینه که با موهاش بازی میکنه تا استرسش رو کم کنه. البته گاهی وقتا هم دلیل بر طنازی و ناز کردنه که با موهاش بازی میکنه.

این علامت‌ها رو بیشتر در دختران جوان میبینین تا دختران بالغ که ممکنه کمتر این نشونه‌ها  رو بروز بدن.

4- دقت زیادی روی دوستانتون داره

یه ضرب‌الامثلی هست که میگه اگه علاقه داری کسی رو بشناسی، اونو از رفیق و رفقاش بشناس. شاید این ضرب‌الامثل هم خواه نا خواه بخشی از ناخودآگاه ما شده. اگه تا قبل از این اصلا به دوستانتون اهمیت نمیداد و یا براش مهم نبود که با کیا رفت و آمد دارین. خوب این میتونه نشونه دیگه‌ای از یه علاقه به شما باشه. چون رفت آمد‌های شما برای اون مهم شده.

5- چیز مشخصی لازم نداره

وقتی دختری شما رو دوست داشته باشه، بدون دلیل علاقه داره که با شما تماس برقرار کنه. حالا ممکنه پیام بده، زنگ بزنه به هر حال از هر نوعی که باشه ، تمایل داره که یه سری سوالاتی رو بپرسه که خودش میدونه شما جواب اونا رو میدونین اما رفتاراش و کاراش چیز مشخص یا موجهی رو نمیخواد ارائه بده. فقط دوست داره به شما نزدیک‌تر بشه و این سوالات گاهی همین کار رو میکنن.

6- درخواست ملاقات میده

یه نشونه کاملا واضح و بارز از علائم دوست داشتن دختر به پسر اینه که ازتون تقاضا میکنه همدیگه رو یه جایی ملاقات کنین. چون میخواد شما رو ببینه و از دوری شما ناراحته یا یه جورایی در تلاطم روحیه که نمیتونه اونو کنترل کنه، پس دوست داره که این نزدیکی رو بیش‌تر کنه تا اوقات خوبی رو با هم سپری کنین.

پس یا با پیام دادن به صورت مستقیم این تقاضا رو میکنه و یا اگه مستقیم بهتون نگه ممکنه به طور غیرمستقیم ابراز کنه که از آخرین ملاقاتتون زمان زیادی گذشته.

 

7- تو شبکه‌های اجتماعی مخاطب هدفش شما هستین

یکی از راه‌های ارتباطی قرن جدید همین شبکه‌های اجتماعی هستن که افراد میتونن به راحتی نسبت یه همدیگه ابراز علاقه یا نفرت کنن که بسیار مورد علاقه همگان قرار گرفته.

از نشونه های دوست داشتن دختر به پسر اینه که مخاطب هدفش پسر مورد علاقه‌اشه. یعنی استوری اینستاگرامش، پست‌های که میزاره یا عکس‌های پروفایلش تو تلگرام همگی برای پسری هست که دوسش داره. البته برخی از دخترها هستن که سعی میکنن کمی زیرک باشن و این حس رو بروز ندن، ولی در نهایت به خاطر همون احساسات رمانتیکشون یه سری نشونه‌ها رو تو این شبکه‌های مجازی بروز میدن.

پس اگه عکس‌های دو نفره با شعرهای رمانتیک رو زیاد میزاره یا از خاطراتی حرف میزنه که با شما سهیم بوده، یه جورایی در واقع داره، ابراز علاقه میکنه و با زبون بی زبونی میگه دوست دارم.

8- به جوک‌های شما میخنده

یکی از ویژگی‌های خوب پسران شوخ طبعی و بذله گویی هست، که دخترا خیلی دوست دارن و معمولا از پسرایی که این مدلی باشه،خوششون میاد و یه جورایی تاز جوک گویی شما خسته نمیشن، مگه اینکه تو شرایط خوبی نباشن. در واقع با بذله‌گویی برای اون بانمک و جذاب میشین،  که گاهی در صورت ندیدن شما، دلشان برای همین شیطنت‌هایتان تنگ میشه.

9- سریع جواب پیام‌های شما رو میده

دختر با سریع جواب دادن به پیام های شما میگوید دوستتان دارد - مرد برتر

اگه به واکنش خودتون نسبت به پیام‌های ارسالی در شبکه‌های اجتماعی دقت کنین، میبینین که چند حالت براتون پیش میاد.

اگه پیام کاری باشه و شما کار مربوطه رو انجام نداده باشین، میذارین چند ساعت دیگه جواب میدین و اگه انجام داده باشین و با فرد مورد نظر هم ارتباط خوبی داشته باشین،که خوب ظرف چند دقیقه جواب رو برای طرف مقابل ارسال میکنین و اگه نامزدتون باشه که سعی میکنین همون لحظه یا چند دقیقه بعد جواب دین.

دختران معمولا از کسی که خوششون بیاد برای جواب دادن پیاما تعلل نمیکنن حتی اگه سرشون شلوغ باشه. پس سریعا واکنش نشون میدن چون در این زمنیه تحمل زیادی ندارن.

10- برای شما آرایش خاصی داره

در یه رابطه عاطفی معمولا طرفین سعی میکنن همه اتفاقات ویژه رو برای همدیگه رقم بزنن. یه دختر هم برای مجذوب کردن پسر مورد علاقه‌اش از آرایش خاص استفاده میکنه. چون شما برای اون  به یه نقطه قوت و هدف مهم تبدل شدین.

منظور از آرایش خاص یه آرایشیه که با حوصله انجام شده، همون آرایشی نیست که در ملاقات با سایرین یا مهمونیا استفاده میکنه. مثلا اگه بدونه که شما رنگ آبی یا بنفش رو دوست دارین، تمام تلاشش اینه که یه آرایش با یه تیپ خوشگل دخترونه بزنه که ترکیبش رنگ بنفش یا آبی باشه. حتی اگه خودش از این رنگا  خوشش نیاد.

از ادکلن مناسب استفاده میکنه و یا طوری آرایش میکنه که شما دوست دارین. بنابراین آرایش کردن خاص برای شما از نشونه های دوست داشتن دختر به پسره که حس و درک کردنش میتونه برای پسر شیرین و جذاب باشه.

11- از مهارت‌ها و استعدادهاش میگه

وقتی یه دختر در مورد توانایی‌ها و استعدادهاش حرف میزنه، یعنی میخواد خودش رو پیش شما به اثبات برسونه و به شما این اطمینان رو بده که خیالت راحت باشه من این مهارت‌ها رو دارم و تو میتونی در کنار من خوشبخت بشی و همچنین میتونی روی زندگی آینده با من حساب باز کنی.

پس در مورد شغلش یا کار موثری که اخیرا انجام داده، حرف به میون میاره و همونطور که گفتیم، ممکنه که یه روز که از همه چی بی‌خبر هستین؛ شما رو به یه ناهار یا شام با دست‌پخت لذیذ خودش دعوت کنه.

نشانه های عشق دختر به پسر چیه؟

چطور بفهمیم رابطه از حالت دوستی خارج شده و دختر داره عاشق میشه؟ وقتی دختر عاشق میشه یه نشونه های خاصی رو بهتون میده که این یعنی دلش میخواد رابطه بلندمدت باهاتون داشته باشه، اما اون علائم دوست داشتن چی هستن؟

همه چیز و همه کار ها رو برای شما کنسل میکنه

از علائم دوست داشتن دختر به پسر اینه که شما میشین تمام دنیاش. تماس میگیرین سریع جواب میده، قرار میزارین سریع قبول میکنه، پیام میدین سریع آنلاین میشه و جواب میده. حالا گاهی اوقات بنا به شرایط یا ممکن متناسب با غرور دختر این جواب دادن کمی طول بکشه اما در نزدیک‌ترین زمان جواب میده . حتی گاهی از کارهای مهمش دست میکشه که با شما باشه.

 

از فعالیت‌های روزانه‌اتون میپرسه

کارا و فعالیت‌های روزانه شما برای دختری که بهتون علاقه‌مند شده، بسیار مهم میشه. برای همین وقتی باهم حرف میزنین یا چت میکنین سعی داره که از کارایی که در طول روز انجام دادین با خبر بشه.

مثلا امروز کجاها رفتی؟ چه کار کردی؟ ناهار چی خوردی؟ کی میخوابی؟ آخر شب حرف بزنیم یا نزنیم. با این سوالات دوست داره خودش رو در برنامه‌هاتون سهیم بدونه، یعنی اینکه منم جزیی از برنامه‌های تو هستم و  خوبه که با هم براشون برنامه‌ریزی کنیم.

در ساعت‌های مختلف بهتون پیام میده

فکر میکنین دلیل پیام دادن نامزدتون در ساعات مختلف روز چیه؟ دلیلش در واقع علاقه‌مندیه و از علائم دوست داشتن دختر به پسر هست که گاهی مخفی ناپذیره و دختر دوست داره حال شما رو در برخی از ساعات روز جویا بشه. مثلا صبح به بهانه صبح بخیر گفتن یا شب برای شب بخیر گفتن.

 همچنین ممکن عصر بهتون پیام بده تا مطلع بشه که به خونه رسیدین یا نه؟ و کی قراره بهش زنگ بزنین که با هم حرف بزنین. یعنی حس و حال شما برای اون خیلی مهم شده که سعی می‌کنه با زنگ زدن و ارسال پیام از حال شما با خبر بشه.

رنگ و بوی این پیام‌ها یه مفهوم رو ارسال میکنه و اون اینه که من خیلی دوست دارم.

از شما سوال شخصی میپرسه

دختر از شما سوالات شخصی میپرسه- مرد برتر

علاقه و دوست داشتن باعث میشه که آدما بیشتر به همدیگه نزدیک بشن، همین نزدیک شدنه که موجب میشه بیشتر از حال همدیگه با خبر بشن که در نهایت صمیمیت شکل میگیره. وقتی دختر رابطه از پسر سوالات شخصی میپرسه ، در واقع سعی داره، فضای صمیمیت رو بین خودشون بیشتر کنه و هر لحظه به اون نزدیک‌تر بشه تا جایگاه خودشو کنار اون تثبیت کنه.

برخی از این سوالات این مدلی هستن:

 • چند تا خواهر و بردار داری؟
 • پدر و مادرت الان خونه هستن؟ کجا کار میکنن؟ رابطه‌ات با اونا چجوریه؟
 • دوستای صمیمیت همین نیما و داوود هستن؟

سوالاتی از این دست از علائم دوست داشتن دختر به پسر هستن که خبرهایی از عاشقی رو میدن.

از غذاها و خوراکی‌های مورد علاقه‌تون میپرسه

این مدل سوالا که دقیقا چی دوست دارین؟ از چه غذاهایی خوشت میاد؟ از چی بدت میاد؟ و یا چه رنگی مورد علاقه‌اته، نشونه‌های بارز عاشق شدن یه دختر نسبت به شماست که در بیشتر مواقع غیرقابل کنترله چون دوست داره از علایق شما سر در بیاره و خودش رو با اونا هماهنگ کنه.

بنابراین شک نکنین که ممکن یه روز از روزای بسیار خوبی که در انتظار شماست، شما رو با دست پخت خوشمزه‌اش غافل‌گیر کنه. اون حتی تو ذهنش به آینده‌ای فکر میکنه که یه میز پر از غذاهای مورد علاقه شما رو آماده کرده و منتظره که از سر کار بیایین و با هم میل کنین.

غیرتی شدن از علائم دوست داشتن است

نشونه های دوست داشتن دختر به پسر در ارتباط با غیرت کاملا آشکار و واضحه. اون دلش نمیخواد که دختر دیگه‌ای رو در نزدیکیه شما ببینه، حتی در برخی موارد از ابراز محبت شما نسبت به دخترای دیگه حسادت میکنه که این یه نشونه بسیار واضحه که من تو رو دوست دارم و نمیخوام مال کسی دیگه باشی.

پس حسادت‌های گاه و بی‌گاه اونو علاقه زیاد برداشت کنین و بهشون احترام بزارین.

شما رو اذیت نمیکنه و احترام میذاره

یکی از شرایط لازم تو روابط دوستی اینه که طرفین احترام همدیگه رو حفظ کنن.این عنصر رفتاری تو روابط دوستانه اونقدر مهمه که باعث ثبات و پایداری میشه. پس نشونه های دوست داشتن دختر به پسر حفظ احترام شماست. یعنی با الفاظ و کلمات نادرست و بی‌ادبانه به شما ابراز علاقه نمیکنه و یا صدا نمیزنه بلکه دوست داره در کمال ادب با شما رفتار کنه.

خودخواهی رو در اخلاق و رفتارش نمیبینین، چون قصد نداره شما رو ناراحت و اذیت کنه .

مثلا اگه به هر دلیلی قرار ملاقات امروز از طرف شما بهم بخوره، شروع نمیکنه به بد و بیراه گفتن یا بی‌ادبی کردن، چون شما رو دوست داره و قاعدتا درک میکنه. البته شاید ناراحت بشه اما زمان دیدارتون رو به یه زمان دیگه موکول میکنه.

 

رابطه کدر و سرد شده رو دوباره زنده میکنه

در یه رابطه ممکنه که سردی و بی‌حوصلگی خودش رو نشون بده و یا در برخی موارد حتی به جدایی ختم بشه.اما اگه به شما علاقه داشته باشه، سعی میکنه یه رابطه عاطفی و صمیمی رو حفط کنه و دوست نداره حتی لطمه‌ای به این  ارتباط وارد بشه.

بنابراین اگه بر اثر یه دلخوری و یا سهل‌انگاری آسیبی به رابطه وارد بشه، با صحبت‌های گرم و لطیف کمک میکنه که ارتباط دو نفره شما گرمای گذشته  دوباره به خودش بگیره.

از احساسات قلبیش نسبت به شما میگه

دخترها نسبت به پسرا بسیار احساساتی‌تر هستن  و از اینکه احساساتشون رو ابراز کنن هیچگونه ترس و ابهامی ندارن و اگه به یه پسر علاقه زیادی پیدا کنن، تقریبا حبس کردن اون حس تو قلبشون غیر ممکنه و  دوست دارن شما هم بدونین که بهتون علاقه پیدا کردن. بنابراین تعجب نکنین اگه دیدین که کنارتون نشسته و  داره از احساسات قلبیش میگه.

یکی دیگه از نشونه ها یا علائم دوست داشتن دختر به پسر که دیگه جای شک و شبهه‌ای رو باقی نمیذاره همین ابراز احساسات هست. جملاتی مثه دلم برات تنگ شده، من به تو اطمینان صد در صد دارم، من بدون تو غذامو نمیخورم، و در نهایت من دوست دارم از همین جملات احساساتی هستن که داره عشقش رو به شما اثبات میکنه.

در رابطه احساس عزت نفس و اعتماد به نفس میکنین

دو نیروی خیلی مهم در درون هر مردی عزت نفس و اعتماد به نفس هست که شما رو نسبت به تمامی استرس‌ها و ترس‌های بیرونی مجهز میکنن. شما به عنوان یه مرد در رابطه عاطفی این دو نیرو رو بیش از گذشته احساس میکنین، چون یکی کنار شما هست که در طول روز چند بار از خصوصیات خوبتون میگه، از مرد بودنتون تعریف میکنه و ابراز علاقه میکنه.

همین موارد به شما حس خوب میده، انرژی مثبت میده که موجب میشه روزهای خوبی رو سپری کنین و با انگیزه چند ریشتری به کارهای روزنه‌اتون برسین و تا جایی میتونه پیش بره که پیشرفت خوبی تو شغلتون داشته باشین.

برای شما هدیه میگیره

دختر برای پسر هدیه میگیرد - مرد برتر

هدیه گرفتن در یه رابطه نشونه علاقه و محبته. اگه تو یه رابطه عاطفی هستین و یه روز با یه هدیه از سمت نامزدتون غافلگیر شدین، خیلی تعجب نکنین، این نشونه علاقه‌ایه که به شما داره و با کادو خریدن میخواد بهتون ابرازش کنه.

از طرف دیگه اونقدر بهتون علاقه پیدا کرده، که نگرانه جایگاهش تو قلب شماست و با خرید هدیه میخواد این جایگاه رو تثبیت کنه و نزاره کسی دیگه جایگزین بشه.

در مورد نوع هدیه یه دختر برای پسر نمیشه نظر قطعی داد اما هدفش خوشحالی شماست و دوست داره متناسب با علاقه و نیاز شما هدیه بخره.

از آینده دو نفره میگه

اون دوست داره که آینده رو با شما تقسیم کنه. یعنی دلش نمیخواد تو زندگی آینده‌اش کسی رو جز شما کنار خودش ببینه. بنابراین از یه زمانی به بعد شروع به صحبت‌های عاشقانه دو نفره میکنه و از آینده با هم بودن حرف میزنه. این مرحله از نشونه های عاشق شدن یه دختره که میخواد نظر شما رو هم بدونه.

پس ممکنه برخی اوقات به شوخی از ازدواج بگه، از دوستانش که روابطی مثه شما داشتن و با ازدواجشون زندگیشون قشنگ‌تر شده و یا نسبت به بچه‌ها واکنش محبت برانگیزی  داره و ارتباط بچه‌ها رو با زندگی معنادار ابراز میکنه.

از شخصت شما برای دوستاش میگه

یکی دیگه از علائم دوست داشتن دختر به پسر اینه که از خصوصیات نامزدش به دوستاش میگه. یعنی از اخلاقیات و رفتارتون صحبت  میکنه و این علاقه تا جایی پیش میره که از شما میخواد که دعوتش رو قبول کنین تا شما رو به دوستاش نشون بده. در واقع لحظه معرفی شما به دوستاش اوج افتخار و غروری هست که نسبت به شما داره.

به محض دیدن شما توجه‌اش به شما جلب میشه

اون هر جا و هر زمانی که باشه حتی اگه با خانوادش هم که باشه و پیش اونا حس خجالت داشته باشه، اگه شما رو ببینه سریعا نگاهش به شما جلب میشه و کار و زندگیشو تا چند لحظه‌ای فراموش میکنه و سعی داره شما رو پیش خودش نگه داره تا با هم گپ بزنین.

از چشماش مشخصه که شما رو دوست داره

از دیگر نشونه های دوست داشتن دختر به پسر، چشماشه که یه پسر عاشق پیشه میتونه اون حس و حال عاشقی رو از چشمای نامزدش بفهمه. در واقع میزان تماس چشمی، نوع نگاه گیرا و نافذش نسبت به شما گویای یه چیزه و اون عاشق شدنه و کافی که شما هم ارتباط چشمی خوبی رو باهاش برقرار کنین.

در ارتباط با شما کمی مضطرب و بیقراره

یکی از علائم عاشق شدن اضطراب و بیقراریه که در طرفین ایجاد میشه. حالا این حس ممکنه در دخترا بیشتر باشه، چون نگرانه که مبادا کاری کنه و یا حرفی بزنه که شما رو برنجونه یا موجب فاصله شما از اون بشه.

برای همین دوست نداره شما رو از دس بده و اضطراب رو میتونین از چشماش از نوع رفتارش و حرکت بدنش کاملا تشخیص بدین.

از معیارهای ازدواج حرف به میون میاره

صحبت از معیارهای ازدواج یعنی دیگه اونقدر به دلش نشستین و اونقدر فکر کرده که به این نتیجه رسیده شما برای اون بهترین مرد و برترین همسر خواهید بود، بنابراین به صورت مستقیم و غیر مستقیم در مورد معیارهای ازدواج حرف میزنه و دوست داره نظر شما رو هم راجع به این موضوع بدونه، چون دلش نمیخواد یه دختر دیگه رو کنار شما تصور کنه و یا ببینه.

در روزای سخت به شما دلگرمی میده

دختری نیست که فقط تو خوشی‌های شما همراهتون باشه، چون بهتون علاقه داره، پس ناراحتی شما براش مهمه و سعی میکنه کنارتون باشه و بهتون دلگرمی بده که من کنارت هستم تا زمانی که این اتفاق حل بشه و دوباره به روزای خوشیمون برگردیم.

مرد قدرتمند و برتر

مرد قدرتمند برتر از یه شمه هوشیارانه برخورداره که میدونه کدوم زن یا کدوم دختر بهش حس علاقه دارن. این آگاهی برای مرد برتر خیلی مهمه، چون بهتره که از این میزان علاقه آگاهی پیدا کنه تا شریک عاطفی خودش رو درست انتخاب کنه یا حتی گاهی پس بزنه.

به این دلیل که ممکنه اون رابطه براش یه سم باشه و مانع از موفقیتش بشه و اگه درست حدس بزنه و درس انتخاب کنه، پس به موفقیتش نزدیک‌تر میشه. همه اینا در سایه آگاهی از عاشق شدن یه دختر نسبت به شماست که نباید دست کم بگیرینش.

نظر شما چیه؟

شما به عنوان یه مرد قدرتمندی که ممکنه رابطه‌های زیادی رو پشت سر گذاشته باشین و تجربه‌های در این زمینه کسب کرده باشین، نظرتون چیه؟ آیا این علائم برای پی بردن به دوست داشتن یه دختر نسبت به پسر کافی هستن؟ شما علائم دیگه‌ای رو تجریه کردین که بتونه برای این مقاله و مخاطبان دیگه مفید باشه؟

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 22 میانگین: 4.6]
ویژگی های ازدواج موفق چیست - مرد برتر
47%
تخفیف
159,000 تومان
45%
تخفیف
99,000 تومان

29 دیدگاه

به گفتگوی ما بپیوندید و دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.

 • سلام و عرض ادب خدمت شما دوست عزیز و استاد گرامی چرا
  دختری که اول همو میخواستیم و واقعا قصدمون جدی بود واسه ازدواج، طی یه سو تفاهم بهم خورد ونه گفتن
  در حالی که هدایایی که بهش دادم رو پس ندادن
  به نظرتون نباید هدیهامو بهم پس میداد؟
  این به نظرتون نشونه حس داشتن بهم نیست
  و اینکه دوستمون داره هنوز؟

  • سلام روز بخیر، برای حل مشکلتون نیاز به پرسش و پاسخ هست.
   لطفا به گوشه سمت چپِ وبسایت» قسمت واتساپ پیامتون رو ارسال کنید، راهنماییتون می‌کنیم.

 • 1 سالی هست با یه دختری هستم اما فکرمیکنم منو گذاشته تو ابنمک چند روز میاد باهم حرف میزنه چند روز هیچی نمیگه اولای رابطمون خیلی خوب بود اما چندماهه که اینطوری شده لطفا کمکم کنین

  • وقتی کسی شما رو میندازه توی آب نمک، یعنی به احتمال زیاد وارد فرندزون شدی. اینکه ابتدای رابطه همه چیز خوب بود و بعد کشید عقب یه مسئله عادی توی رابطه هاست، در واقع دختر اینکارو میکنه تا شما رو تست کنه که واقعا جذابیت دارید یانه، خبر خوب اینه که میتونی رابطه رو دوباره زنده کنی.
   اولین قدم اینه که آگاه بشی نسبت به اشتباهاتت. مقاله های فرندزون و شیت تست و مرد آلفا که داخل سایتمون موجود و رایگان هست رو بخون، کمکت میکنه تا جذابیت خودت رو دوباره بالا ببری.

 • سلام من 18 سالمه و دو سال هست ک عاشق. دختری شدم و همدیگرو خیلی دوست داشتیم تا اینکه ی وقت ناراحتش کردم و از اون موقع به بعد نفرت ازم داره و هرجا منو میبینه بهم پشت میکنه خلاصه نفرت ازم داره میخواستم بدونم چجوری دلشو بدست بیارم؟؟؟

  • سلام این اسمش نفرت نیست در واقع از دستت ناراحته و میشه با چند تکنیک، رابطه رو برگردونی اما باید مواظب باشی چون ممکنه قصد ضربه زدن رو هم داشته باشه.
   در هر صورت پیشنهاد میکنم مقاله بازگردانی رابطه (بخش مقالات سایت) رو بخونی و اگه سوالی داشتی اونجا بپرس، جواب میدم

 • سلام من 31 سالمه فقط یکبار با دختر دوست بودم اونم یکماه بیشتر طول نکشید بعد از اون دیگه هیچوقت سمت دختری نرفتم چون فهمیدم همشون مثل همنن و اخرش ضربه میزنن ولی حالا بعد از 6 سال از اون اتفاق دوباره یه دختری چشمم رو گرفت و میترسم اینم مثل اون قبلی ولم کنه و تنها باشم لطفا بهم کنید بدونم باید چکار کنم به نظر شما درسته که میگن همه دخترا خیانت میکنن

  • دوست عزیز ابتدا باید متوجه این بشی که کسی دشمنت نیست و قرار نیست بهت ضربه بزنه، اگه کسی توی رابطه ای ضربه ای میخوره باید مسئولیت کارش رو به عهده بگیره ممکنه رفتارهای اشتباهی انجام دادی که طرف مقایل رهات کرد.
   پس این دیدگاه ضد زن رو کلا حذف کن.
   رفتارهای اشتباه و نقطه ضعف هات رو پیدا کن و تبدیلشون کن به نقطه قوتت، اینطور میتونی یه رابطه سالم و موفق داشته باشی.
   ما توی دوره هامون این اطلاعات رو بهتون آموزش میدیم

 • سلام من 5 ماه داخل رابطه شدم بهمدیگه دل بستیم ولی تا حالا بهم نگفته دوستت دارم همش هم میگه دوست داشتن که به گفتن نیست
  فقط شکلک های صورت قلبی و قلب سفید میفرسته برام هروقت هم این موضوع رو میارم وسط دعوامون میشه توروخدا بهم بگید چیکار کنم رابطمو به نتیجه برسونم چون من واقعا میخوامش و بارها هم گفتمش که من بدون تو دیگه نمیتونم ادامه بدم وقتی این حرفارو میزنم هم ناراحت میشه از دستم

  • سلام
   کلا گفتن کلمه دوستت دارم قبل از اینکه حسی درون دختر شکل بگیره اشتباهه ولی خوب دیگه اون موضوع گذشته و الان باید دوباره جذابیتت رو بالا ببری.
   اولین قدم اینه که نسبت به اشتباهاتت آگاه بشی
   سعی کن کمتر بهش پیام بدی و یه مقدار خودت رو از رابطه بکشی عقب
   پیشنهاد میکنم مقاله فرندزون ، علائم دوست داشتن ، علت بی توجهی دختر، مرد آلفا و مرد بتا رو بخونی

 • سلام لطفا کمکم کنید من چندماهی هست که عاشق یه دختر شدم همیشه براش گل میگیرم و بهش میگم دوستش دارم اما اون یه بارم احساسش رو بهم نگفته دارم دیوونه میشم نمیتونم روی کارم تمرکز کنم از صبح تا شب همش با خودم حرف میزنم که چیکار کردم که این بلا سرم اومده

  • سلام شما کلا مسیر رو اشتباه رفتی، توی رابطه شما باید همیشه یه پله عقب تر باشی و نباید زیادی احساساتت رو به طرف مقابل بگی و یه چیز اینکه گل گرفتن برا دختری که حسی بهت نداره به کل اشتباهه و برا همینه که رابطه به نتیجه ای نرسیده
   مقاله فرندزون یا زندان دوستی رو توی همین سایت بخون

 • اگه یه دختری اهنگ برامون بفرسته یعنی چی یه دختری هس که هفته ای یکبار داخل اینستاگرام برام اهنگ فروارد میکنه

  • یه نوع نخ دادنه که باید با مهارت زبون بازی ارتباطت رو باهاش شروع کنی، توجه کن که گفتگو منطقی نباشه و نری بهش بگی دلیل این فیلم یا اهنگ ها چیه، چون فقط میگه هیچی همینطوری فرستادم و….
   پس در این مورد هم باهاش صحبت نکنی
   سعی کن یه جورایی لاس بزنی باهاش تا بهش خوش بگذره.

 • سلام یه سوال داشتم، من یه ماه با یه دختر خانوم وارد رابطه شدم، اول خیلی مچ بودیم اما الان بهم گوشزد می‌کنه که ما فقط دوستیم، و خیلی هم روم حساسه!
  همش شیت تست میزنه.
  منم راحت رد می‌شم.
  در کل حرفش اینه که من باید تو رو بیشتر بشناسم!

  آیا احساسش بهم جدیه؟

  • سلام طبق چیزی که گفتی: احتمال زیاد فرندزون شدی و برا همینه که اجازه نمیده رابطه جلوتر بره پیشنهاد میکنم مقاله فرندزون رو بخونی اونجا گفتیم که چطور از فرندزون میشه خارج شد و جذابیتت رو دوباره برگردونی.
   چون اولین قدم اینه که از این وضعیت خارج بشی.
   احساس دختر وقتی جدی میشه که جذابیت داشته باشی براش.

 • سلام لطفا کمکم کنید یکساله با یه دختر اشنا شدم ولی هرکاری میکنم نمیذاره دوستیمون به نتیجه برسه من میخوام باهاش ازدواج کنم ولی اون میگه الن زود و یکسال همینطوری منو نگه داشته لطفا بگید چیکار کنم

  • سلام احتمال زیاد شما درگیر زندان دوستی یا همون فرندزون شدی، و رابطه نمیتونه جلوتر بره پیشنهاد میکنم ابتدا مقاله فرندزون رو بخونی و بعد مقالات دیگه ای که در مورد شخصیت مرد آلفا و کاریزماتیک هست رو هم بخونی تا جذابیتت بالا بره و بتونی رابطه رو کنترل کنی. موفق باشی

  • ممکنه رابطه شما یه دوستی ساده باشه و اهنگ براتون فرستاده، این هنر شماست که باهاش گفتگو کنید و متوجه بشید

  • یه بار خونمون بودم دوست خواهرم اومده بود خونمون اولین بار بود منو میبینه احساس میکنم وقتی با خواهرم حرف میزدم بهم همش نگاه میکرد، دفعه دوم هم خواهرم منو صدا کرد گفت بیا اتاق منم رفتم انگار دختره از قبل تو اتاق منتظر من بود همین که وارد شدم بلافاصله بهم نگاه میکرد منم بهش سلام دادم اون همش داشت بهم نگاه میکرد و با خجالت گفت “سلام”
   همسن هم هستیم

   • درسته این نشونه ی علاقه اولیه ست ولی به این معنا نیست که دوستت داره!
    باید گفتگو رو باهاش شروع کنی، خیلی عادی رفتار کن و هول بازی درنیاری.
    طوری رفتار کن که متوجه بشه یه مرد بالغ و شوخ طبعی.

 • یه دختری تو فامیلمون دارم همش نگام میکنه یعنی واقعا دوستم داره؟؟؟

  • نگاه کردن به معنی دوست داشتن نیست یه جورایی نخ داده بهت و میگه بیا جلو

 • سلام میخواستم بدونم چندتا از این گزینه ها باید پیدا کنیم که مطمن بشیم رابطه پایدار میمونه

  • هرچقدر تعدادشون بیشتر باشه بهتره ولی معمولا با 7-8 تا نشانه هم میشه فهمید که حس عشق به وجود اومده

دیدگاهتان را بنویسید

مشاوره در واتساپ

  در صورت نیاز به مشاوره می توانید فرم را تکمیل نمایید و یا با ما در ارتباط باشید.

   20 اشتباه ممنوعه 
  در رابطه عاطفی (چت و گفتگوی آنلاین)

  دوره  رایگان برای شما  
  دانلود فوری
  close-link