وبلاگ

مراحل بازگردانی عشق : بازگشت به رابطه بعد از جدایی (چطور عشقم رو برگردونم)

بازگردانی رابطه ( چطور عشقم رو برگردونم ) - مرد برتر

آیا بازگردانی عشق برای من ممکن است؟ چگونه عشق خود را بازگردانم؟ این سوال جز سوالاتی است که معمولا بعد از جدایی در یک رابطه عاطفی از زبان یکی از طرفین زیاد شنیده می‌شود و مدام با افکار آشفته سعی دارد تا به هر نحوی که شده دختر مورد علاقه خود را به رابطه بازگرداند.

برخی هم کار خاصی برای بازگشت معشوق نمی‌کنند و تنها به فکر دلایلی هستند که منجر به جدایی شدند و البته  اقدامی هم برای دلیل به وجود آمده نمی‌کنند “مثلا من با او آنگونه که باید مهربان نبودم، او را درک نکردم، بداخلاقی و یا شکاکیت‌های خود من بود، خیانت خود او بود که این جدایی اتفاق  افتاد، حالا چطوری رابطه از دست رفته رو برگردونم؟” و هزاران دلیل دیگر که هیچکدام به درد بازگرداندن عشق از دست رفته نمی‌خورند.

با این اوصاف آیا برگرداندن رابطه ممکن است و می‌توانیم دوباره محبوب خود را به دست آوریم؟

در جواب این سوال باید گفت که بله می‌توانید معشوق خود را دوباره به دست آورید، اما برای این بازگشت نیاز است که شما تغییرات اساسی کنید، این تغییرات در قالب 4 مرحله اصلی ارائه می‌شوند، که باید به درستی و با قدرت طی شوند.

 در طول این مقاله به توضیح این 4 مرحله مهم می‌پردازیم . اما قبل از آن یک توضیح مختصر در ارتباط با سیستم فکری و عقلی زن می‌دهیم تا با شناخت کافی نسبت به تفکرات او اقدام به بازگردانی عشق کنید.

لیست محتوا

بازگردانی عشق و سیستم فکری زن

خوب دقت کنید که وقتی یک زن تمایل پیدا می‌کند که به یک رابطه قدم بگذارد، بر اساس سیستم فکری و عقلی یا همان سیستم منطقی این کار را انجام نمی‌دهد و البته که بر اساسی احساسات و تمایلات عاطفی هم این کار را انجام نمی‌دهد. زن وقتی اراده می‌کند که به یک رابطه دوستانه از نوع عاطفی وارد شود، بر اساس یک حس شورمندی و یک جذابیت خاص تصمیم می‌گیرد که با یک مرد وارد رابطه عاطفی شود. اما این حس شورمندی دقیقا از کجا نشات می‌گیرد و چه نوع حسی است.

این حس از روی جذابیت مردانه نشات می‌گیرد، یعنی ظاهر مردانه و پرجذبه مرد و البته رفتار‌های مردانه‌اش این اراده را به زن می‌دهد که مورد مناسبی است و می‌تواند به او تکیه کند، با او لذت ببرد و با او حس خوب و مثبتی داشته باشد و لحظات پرشوری را با هم سپری کنند.

حال وقتی یک رابطه عاطفی به جدایی کشیده می‌شود، طبیعتا همین حس شورمندی درونی زن به واسطه جذابیت مردانه است که می‌تواند بازگرداندن عشق را امکان پذیر کند. در این مقاله در مورد جذابیت‌های مردانه برای بازگشت معشوق توضیح خواهیم داد.

برای بازگرداندن عشق به 4 مرحله اساسی نیاز دارید که در این بخش به  این مراحل بیشتر تکیه می‌کنیم.

آگاهی برای بازگردانی رابطه

برای بازگردانی رابطه ابتدا باید بفهمید مشکل جدایی چه بود - مرد برتر

آگاهی برای بازگرداندن معشوق یعنی چی؟ از چه چیزی باید آگاهی پیدا کنیم؟ در مورد خودم؟ در مورد دختری که از من جدا شده؟ و یا در مورد اتفاقات و دلایلی که افتاده است؟

همه سوالات بالا برای کنکاش کردن یک رابطه و دلیل جدایی می‌توانند موثر باشند، اما نسبت به کدام یک باید آگاهی داشته باشیم که بتوانیم نسبت به بازگردانی عشق درست عمل کنیم.

آگاهی که از آن صحبت می‌کنیم در مورد خود شماست. شما باید در مورد خودتان و درونیات خود آگاهی کامل و جامعی پیدا کنید.

 

متاسفانه وقتی جدایی به هر دلیلی صورت می‌گیرد، برخی از مردان و زنان شروع به دلیل تراشی می‌کنند که ما دو دسته دلیل داریم:

 • دلایل روساختی
 • دلایل زیر ساختی

چگونه عشق خود را بازگردانم: دلایل روساختی

دلایلی روساختی دلایلی هستند که شما به عنوان مرد رابطه خود را به خاطر آنها سرزنش می‌کنید، چرا نامهربان بودید؟ چرا شکاک بودید؟چرا به من خیانت کرد، وگرنه اینقدر عصبانی نمی‌شدم و توهین نمی‌کردم؟

این دلایل همگی دلایل روساختی هستند که تقریبا هیچکدام منطقی و برای بازگردانی عشق مفید نیستند، چون همگی معلول یک علت بزرگتری هستند که مربوط می‌شوند به دلایل زیر ساختی و در ادامه به آن‌ها بیشتر خواهیم پرداخت.

دلایل زیر ساختی جدایی رابطه

دلایل زیر ساختی در واقع همان دلایل اصلی هستند که شما باید نسبت به آن‌ها آگاهی داشته باشید که تمامی دلایل بالا را احاطه می‌کنند.

یعنی اینکه دلیل اصلی چه بوده است که دختر مورد علاقه شما خیانت کرده است؟ چرا شما به او کم توجهی می‌کردید؟ چرا نسبت به شما شکاک بوده است؟ چرا نتوانستید طی مکالماتی که داشتید، او را به خود جذب کنید؟ این‌ها همگی به خود شما یعنی مرد رابطه باز می‌گردد ،یعنی یک ضعف و یک مشکلی در شما وجود داشته است که زن نسبت به شما جذب نشده است.

این همان آگاهی است که باید نسبت به خود بدست آورید.

چطور رابطه از دست رفته را برگردانید: ارتقا شخصیتی

ارتقا شخصیتی در واقع یک زیر شاخه از مرحله آگاهی است یعنی وقتی که قبول کردید که شکست شما در رابطه به خاطر یک ضعف در درون خود شماست، اکنون وقت آن است که ضعف‌ها را تقویت کنید و گذشته را فراموش کنید و به شخصیتی جدید و قدرتمند تبدیل شوید.

وقتی این اتفاق بیفتد بازگردانی عشق راحت‌تر‌ می‌شود، چون زنان به واسطه سیستم فکری که دارند، وقتی تغییر را در شما ببینند، سریعا گذشته و اتفاقات تلخ را فراموش می‌کنند.این تغییر و تحولات شخصیتی جهت ارتقا شما به شرح زیر هستند:

تغییر اساسی در تیپ و ظاهر

برای رسیدن به آگاهی شخصیتی جهت بازگرداندن عشق باید اطلاعات خوبی از خود داشته باشید. یعنی از ظاهر خود شروع کنید و ببینید که آیا ظاهر و تیپ شما قدرت مردانه لازم را دارد تا یک دختر را به شما جذب کند. شما به عنوان یک مرد باید از مدل کفش خود گرفته تا مدل موی خود به گونه‌ای باشید که  هر دختری را به خود جذب کنید.

یک دختر با روحیات زنانه قطعا به یک تیپ مردانه قدرتمند جذب می‌شود. نحوه لباس پوشیدن باید کاملا متناسب با استایل شما باشد و از لباس‌های زنانه و زننده به شدت خودداری کنید. در انتخاب نوع رنگ لباس‌ها دقت کنید و سعی کنید از رنگ‌های صورتی و زرد خیلی استفاده نکنید.

مدل موی خود را متناسب با تیپ و استایل خود تنظیم کنید و در این مورد از یک آرایشگر کمک بگیرید، توصیه می‌شود از مدل مو بلند و شلخته استفاده نکنید.

 نکات ظاهری جز تغییراتی هستند که 70 درصد تلاش شما برای بازگردانی رابطه را می‌توانند، به مرحله عمل برسانند.

رفتار و اخلاق مردانه

بعد از اینکه توانستید، در مورد ظاهر خود به آگاهی برسید، اکنون وقت آن است که در مورد رفتار و اخلاق مردانه خود آگاهی داشته باشید. برخی از مردان متاسفانه بد از اینکه با همسر یا نامزد خود  قطع رابطه می‌کنند، شروع  به التماس کردن، یا در محبت و صمیمت زیاده روی کردن و از همه بدتر شروع به توضیح و توجیه اتفاقی می‌کنند که منجر به جدایی شده است.

این رفتارها اصلا برازنده یک مرد قدرتمند نیست. برای اغواگری از یک زن بهتر است رفتار و اخلاق مردانه خود را جذاب کنید. برای این جذابیت شما نیاز به دو قوه برتر دارید، این دو قوه اعتماد به نفس و عزت نفس هستند که کمک‌های زیادی را به شما می‌کنند.

اعتماد به نفس و عزت نفس در شخصیت

 اعتماد به نفس باعث می‌شود شما خود را قبول کنید و بیشتر توانایی‌های مردانه خود را ببینید. عزت نفس به شما کمک می‌کند که به خودتان احترام بگذارید، چون قدرت مردانه زیادی دارید، شغل خوب دارید، حقوق خوب دارید، تیپ و ظاهر مناسب و مردانه دارید،دوستان خوبی دارید و آن‌ها شما را دوست دارند. این‌ها نکاتی هستند که باید برای داشتن رفتار مردانه نسبت به آن‌ها آگاهی پیدا کنید.

اعتماد به نفس و عزت نفس جز رفتارهای لاینفک مردانه هستند که برای بازگرداندن عشق بسیار کاربردی می‌باشند.

قرار ملاقات برای شروع دوباره

با تغییر شخصیت و شناسایی موانع میتوان عشق از دست رفته را برگشت داد - مرد برتر

اکنون بعد از سه مرحله قبلی وقت آن رسیده است که با هم قرار ملاقاتی بگذارید. آنچه که در عکس‌های پروفایل شما بوده مربوط به ظاهر شما است و در قرار حضوری باید تیر نهایی را به هدف بزنید.

یعنی با رفتار‌های مردانه، شوخ طبعی و اعتماد به نفس قوی کاری کنید که دیگر او آویزان شما شود. سعی کنید با شوخی‌های کلامی و جذابیت‌های روانی او را بیش از گذشته به خود جلب کنید.

این جذابیت‌ها شامل:

 • همان محبت‌های به اندازه
 • احترام‌های مردانه از نوع متعادل
 • گوش دادن
 • فن بیان قوی
 • استفاده از کلمات و الفاظ صحیح به دور از شوخی‌های نامتعارف
 • و البته استفاده از ادکلن‌های مردانه

 که همگی برای بازگرداندن عشق بسیار تاثیر گذار هستند.

روش مردان آلفا برای بازگردانی رابطه از دست رفته

مردان برتر آلفا مانند بقیه مردان ممکن است دچار شکست در رابطه عاطفی شوند و این موضوع امری طبیعی است. اما آنها به خوبی می‌توانند رابطه را آنالیز کنند و متوجه علت و دلیل اصلی جدایی خود از معشوق شوند، به جای اینکه خود را سرزنش کنند و یا وضعیت رابطه را بدتر کنند، اقدام به کشف شخصیت درونی خود می‌کنند و با اراده‌ای قوی‌تر به سمت تغییر و تحولات مثبت می‌روند تا بازگردانی عشق را با قدرت بیشتری انجام دهند.

مقالات تکمیلی برای بازگردانی رابطه

مردان برتر تفاوت‌های اساسی در رفتار و ظاهر مردانه خود دارند. اما آنها با همین رفتار و ظاهر به دنیا نیامده‌اند بلکه برای رسیدن به هر یک تلاش کرده‌اند.اگر شما در پی بازگردانی عشق خود هستید، و این سوال که چگونه عشق از دست رفته را بازگردانید، ملکه ذهن شما شده است، بهتر است بعد از خواندن این مقاله به فکر کشف علت اصلی در درون خود باشید.

اگر او از ظاهر و استایل شما ناراضی بود، به دنبال یک تیپ جدید مثبت و پرانرژی مردانه باشید که در سایت مرد برتر در مورد:

 • مدل مو مردانه
 • عطر های مردانه
 • تیپ‌های قدرتمند مردانه
 • تیپ کژوال مردانه
 • بادی لنگویج مردانه

 صحبت کرده‌ایم. اگر دلیل جدایی شما رفتار و اخلاق مردانه بوده است و در این فکر هستید که چطور عشق خود را بازگردانید، بهتر است سری به مقالات :

 • راه های کنترل عصبانیت
 • خصوصیات شخصیتی مرد آلفا
 • افزایش شوخ طبعی
 • بلوغ مردانه چیست
 • اصول و قواعد چت با دختر

 بیاندازید که بسیار تاثیر گذار هستند و می‌توانند برای بازگردانی عشق  کلیدی عمل کنند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 5]
ویژگی های ازدواج موفق چیست - مرد برتر
47%
تخفیف
159,000 تومان
45%
تخفیف
99,000 تومان

دیدگاهتان را بنویسید

مشاوره در واتساپ

  در صورت نیاز به مشاوره می توانید فرم را تکمیل نمایید و یا با ما در ارتباط باشید.

   20 اشتباه ممنوعه 
  در رابطه عاطفی (چت و گفتگوی آنلاین)

  دوره  رایگان برای شما  
  دانلود فوری
  close-link