وبلاگ

مرد آلفا کیست + ویژگی های شخصیتی و رهبری مردان آلفا کدامند؟

شخصیت پدرخوانده یکی از نمونه های بارز مرد آلفا است - مرد برتر

امروزه صحبت از اصطلاح مرد آلفا یک موضوع پیچیده به نظر می رسد بیشترین پیچیدگی آن شاید مربوط به مطالعه نکردن در رابطه با این مفهوم باشد، در واقع مردان برای شناخت دقیق خود فقط کمی تلاش می کنند. برخی از مردان یا زنان، عبارت آلفای مذکر را یک توهین می دانند، ما اینجا هستیم تا به شما بفهمانیم هیچ گونه توهینی در کار نیست.

در مفاهیم انسان شناسی، موضوعی با عنوان سلسله مراتب اعتبار وجود دارد، در واقع درک عبارت مرد آلفا/ نر آلفا/ آلفای مذکر به درک ریشه این سلسله مراتب مربوط است که ریشه ای زیست شناسی دارد، به زبان ساده چگونگی قرار گرفتن گروه های انسانی بر اساس اعتبار به جای سلطه گری جسمی، در موضوع مرد برتر یا آلفا مطرح است.

رفتارهایی که مردان از نظر اعتبار شخصیتی خود انجام می دهند، ارزش بیشتری در مقابل رفتار های سلطه گرایانه جسمی دارد، در واقع سعی داریم بگوییم که مرد واقعی بودن، تنها به قد و هیکل نیست برای درک بهتر این موضوع در ادامه همراه ما باشید.

لیست محتوا

مرد آلفا به چه کسی می گویند؟

مرد آلفا به مردی گفته می شود که نه فقط با استفاده از رفتارهای مادی بلکه با ادب و سخاوت نسبت به تمام مردم احترام می گذارد. مرد واقعی تظاهر نمی کند، در واقع این رفتار ها را از خود نشان می دهد.

مرد آلفا کسی نیست که با صدای بلند یا بزرگ کردن عضلات، خود را برتر از زنان بداند، با تغییر شخصیت سلطه گری (زور گویی) می توان به یک مرد آلفا تبدیل شد. در جامعه مدرن یک آلفای مذکر به احتمال زیاد از خود رفتار سلطه گرایانه نشان نمی دهد. زیرا چنین رفتاری از ارزش اجتماعی بسیار پایینی برخوردار است.

بنابراین شاید در ظاهر جیمز باند یک مثال خوب برای بسیاری از صفات آلفای مذکر محسوب شود، اما او در دو زمینه حیاتی برای زندگی و رشد بسیار ضعیف است. استفاده بیش از حد از زور یا رفتار سلطه جویانه و زن ستیزی ذاتی.

یک مرد واقعی شاید ظاهرا شبیه جیمز باند باشد، اما در حقیقت و از درون این طور نیست، برای شناخت مرد آلفا باید از قوانینی که در وجود انسان قرار دارد، آگاه شد، خیلی از این قوانین غلط بر اساس رفتار های جسمانی به مردان امروز یاد داده شده است. بدون شک فیلم ها برای فروش بیشتر خود، غلط بودن قوانین زورگویی را گوشزد نمی کنند.

راستش را بخواهید ما در اینجا سعی نداریم به طور مستقیم از چیزی ایراد بگیریم از نظر ما شناخت خوبی و قوانین درست در کنار تمرین به ماندگار شدن شخصیت آلفا کمک خواهد کرد.

برای کشف حقیقت اصلی درک معنای مرد آلفا ما یک راهنمای ساده به شما می دهیم، در ادامه با خواندن این راهنما خیلی از خصوصیات آلفا برای شما روشن می شود.

نقاط مقابل مرد آلفا ، مرد بتا است که بسیار ضعیف و گوشه گیر است.

مرد آلفا برای خود احترام قائل است

اگر مفهوم احترام به خود را پایه و همیشگی بدانیم، بقیه صفات برای توضیح مرد آلفا ساده خواهد بود، در فرهنگ امروز، عزت نفس اغلب با Ego اشتباه گرفته می شود. بر اساس همین اشتباه ممکن است مشاوران یا کسانی که مشاوره می گیرند، دچار تردید یا خطا شوند.

امروزه به طور واضح و مکرر، تصاویر تندی از عضلات بزرگ در معرض دید کودکان قرار می گیرد که هر کدام از آن ها آرزوی دستیابی به این عضلات را دارند. این در قالب فیلم و کارتون برای آموزش کودک در نظر گرفته شده است.

با آموزش غلط با فردی مواجه می شویم که ارزش وجودی خود را نمی شناسد، این فرد بدون شک آلفای درون خویش را نیز مشاهده نمی کند یعنی در واقع کودکانی که با دیدن تصاویر و الگوبرداری غلط بزرگ می شوند، همان کاری را انجام می دهد که افراد ضعیف در شرایط نا امن انجام می دهند. یا برعکس شبیه حیوانات ترسو یا درنده رفتار می کنند. چنین کودکی در بزرگسالی تنها زور گفتن یا زور شنیدن را می فهمند.

هنگامی که فرد به خود احترام بگذارد، برای وقت خود و دیگران نیز ارزش قائل خواهد شد.

شما هر حرفه یا شغلی که داشته باشید، مهم نیست در واقع کیفیت احترامی که به خودتان می گذارید مهم است. این موضوع هنگامی که با دیگران صحبت می کنید، به آن ها گوش می دهید و توجه کامل ایجاد می کنید، مشخص می شود.

مرد آلفا ارزش ذاتی خود را درک می کند و این ارزش را در دیگران نیز تشخیص می دهد، چنین مردی بدون ادعا می تواند اگر چیزی را بلد نبود، یاد بگیرد.

برای مرد آلفا شکستی وجود ندارد

شخصیت مرد آلفا یک شخصیت کامل است - مرد برتر

مردانی که در راس قله قرار دارند، کسانی نیستند که به سادگی نا امید شوند. شکست یا نا امیدی مفهومی نیست که کسی از آن اطلاع نداشته باشد، تفاوت اساسی بین مرد آلفا و دیگر مردان، در رابطه با استقامت است.

افراد معمولا انتهای مسیر موفقیت را می بینند، از نظر عموم مسیر زندگی باید مانند یک حرکت مستقیم و بدون مانع باشد. اما حقیقت زندگی از نظر یک مرد واقعی، مجموعه ای از وقایع مختلف است.

مرد غیر واقعی انتظار دارد که موفقیت را به سادگی به دست بیاورد چنین مردی هیچ کیفیتی از نظر شخصیت ندارد، نمی داند چگونه در مواقع ضروری عکس العمل نشان دهد، او فقط سخت کار می کنند بدون اینکه هیچ ایده ای برای زندگی واقعی داشته باشد.

مردم به محض مواجهه با یک مرد آلفا از قدرت و شخصیت واقعی او خبردار می شوند، این یک درک ذاتی است و با کمی هم صحبتی با مرد واقعی قابل دیدن است.

مردان آلفا کسانی هستند که تعادل بین زندگی فعال در لحظه و برنامه ریزی برای آینده را حفظ می کنند.

فیزیک بدنی مردان برتر

بعضی از افراد فکر می کنند که زور بازوی قوی و توانایی کتک زدن دیگران از آنها یک آلفای مذکر می سازد، شاید دیدن منظره ای از یک مرد قوی در حال جنگ جالب باشد، اما در واقع یک مرد آلفا به کسی زورگویی نمی کند.

به طور معمول آلفا، بدن عالی و خوش فرمی برای خود ساخته است. این مدل مرد ها برای خود نمایی ورزش نمی کنند، برعکس به دلیل فعال بودن جسمانی، هیکلشان ایده آل به نظر می رسد.

تناسب اندام عالی، نتیجه فعالیت های پیگیرانه و روش های طبیعی است، یک مرد آلفا عزت نفس را فقط مربوط به بدن خودش نمی داند. اما به این موضوع واقف است که برای حرکت در زندگی و برای رسیدن به موفقیت، به بدن قدرتمند نیاز دارد.

برای اینکه آلفای درون خود را با فعالیت فیزکی فعال کنید می توانید هر نوع ورزش رزمی، سنگ نوردی، موج سواری و دویدن طولانی مدت را به برنامه های خود اضافه کنید.

 

مردان آلفا به خوبی یاد می شوند

آلفا بودن به میزان تحصیلات، نمرات خوب مدرسه یا حتی تعداد کارهای عجیب و غریب ربطی ندارد. در چارچوب فرهنگ، مرد آلفا به معنای مردی است که درک عمیقی از ایده ها و روش های زندگی دارد.

سفرهای حماسی به دور دنیا و شناخت فرهنگ ها و مکان های مختلف می تواند به تجربه آلفای درون شما اضافه کند. یک راه ساده این است که عمیق و گسترده جهان اطراف خود را نگاه کنید.

آشنایی با فلسفه، تاریخ، اقتصاد، علوم پیچیده، هنرها و داستان ها به شما برای مشاهده متفاوت جهان کمک می کند.

یکی از دلایلی که نمی شود مرد آلفا را بر اساس زور بازو تعریف کرد این است که در طول تاریخ مردان زیادی وجود داشتند که از اراده یا مهارت لازم برای مبارزه برخوردار نبودند.

برتری واقعی مردان را باید در کیفیت شخصیت کاریزماتیک، ذهن یا روح آن ها جستجو کرد، گاندی نمونه ای ساده از یک مرد آلفا است که بدون تجاوز و خشونت توانست در سطح اجتماع، قلب همه را به دست بیاورد.

مرد آلفا قدرت در گفتن نه دارد

اگر به برخی از افراد با دقت نگاه کنید، متوجه می شوید که درصد زیادی از آنها، از کاری که انجام می دهند متنفر هستند. آیا دلیل این تنفر را می دانید؟

یک مرد آلفا هیچ گونه تنفر یا کینه ای نسبت به هیچ موضوعی یا فردی ندارد. زیرا به سادگی می تواند به دیگران نه بگوید. نه گفتن به گزینه ها یا پیشنهادات یا مسائلی که مرتبط به یک مرد واقعی نیست، سبب می شود که او خودش باشد. خود واقعی و کسی که برای حفظ آن تلاش می کند.

آری. قدرت نه گفتن در مردان آلفا به معنای خود واقعی بودن است.

همچنین جالب است بدانید که اکثر افرادی که از کارهای خود متنفر هستند، افرادی هستند که به دنبال کارهای ساده و سریع می روند؛ کارهایی که بیشتر مواقع ارزش همه جانبه و سودمندی ندارد. اما یک مرد آلفا با دارا بودن ویژگی نه گفتن، همیشه به دنبال کارهایی است که خود واقعی او را تایید می کند و نه کاری که ساده و بی ارزش باشد.

لرزش زانو در مرد آلفا یک شوخی است

یکی از ویژگی های جالب مردان آلفا بر خلاف آنچه که در برخی از مواقع ممکن است از ظاهر آنان معلوم نباشد، وحشت نداشتن است.  بحران های عمیق، تنش های شدید اجتماعی و چالش هایی که به ظاهر عاقبت دردناکی دارند، هیچ کدام نمی تواند یک مرد آلفا را به وحشت بیندازد.

جالب است که به معنای واضح یا عامیانه می توان گفت قبل از آن که یک مرد آلفا را به مرگ تهدید کنید، خود او قبل از گفتن، بارها آن را تجربه کرده است.

البته گزاره بالا شاید کمی نامفهوم باشد. بگذارید این طور بگوییم که مردان آلفا به خوبی می دانند چگونه و چه موقع با افراد، عاقلانه برخورد کنند و اگر لزوما برخورد یا حادثه ای در کار باشد، او خوب می داند که ترس و وحشت، برادر مرگ است.

درخواست کمک از دیگران

شاید برای برخی از کسانی که با ویژگی های مردان آلفا آشنا هستند عجیب باشد که یک مرد آلفا از کسی درخواست کمک کند. باید بگوییم وقتی صحبت از واقعی بودن می شود، به طور دقیق منظورمان انسانی است که خود را می شناسد و به خوبی و بدی های شخصیتی خود آگاه است.

یک مرد آلفا شاید در ظاهر کلمات، یک سوپرمن به نظر برسد، اما این را بدانید که سوپرمن هم نقاط حساس دارد و نمی تواند به تنهایی به مقصدی بزرگ برسد. در واقع باور به فعالیت های جمعی در کنار آگاهی از کمی و کاستی های درونی که مردان آلفا به آن مجهز هستند، سبب می شود در مواقعی که لازم است، از دیگران درخواست کمک کنند. اگر کسی را می شناسید که برای هر کار کوچکی، به دنبال غر زدن، گلایه کردن و کمک از دیگران است، به هیچ وجه او را یک آلفا به حساب نیاورید.

یک مرد آلفا دارای اعتماد به نفس بالا و قوی است.

تایید طلبی مختص یک مرد آلفا نیست

مرد آلفا از دیگران دستور نمیگیرد شاید مشورت هم بکند اما در آخر تصمیم خودش را میگیرد - مرد برتر

تفاوت بسیاری زیادی بین نظر و مشورت خواستن با تایید گرفتن، وجود دارد. نظر خواستن یک مرد آلفا به معنای مهم بودن عقیده و سلیقه طرف مقابل است که بیشتر نسبت به زن مورد علاقه شان رایج است.

همچنین مشورت خواستن، همانند خصوصیت کمک از دیگران، موضوعی است که برای مردان آلفا به عنوان مردانی که منطقی اندیشیدن و منطقی رفتار کردن را می دانند، بسیار اهمیت دارد.

اما در رابطه با تایید طلبی، نمی توان این خصوصیت را به یک مرد آلفا نسبت داد. زیرا همان طور که می دانید رهبر بودن امری است که افراد با تیپ شخصیتی مهر طلب را شامل نمی شود. در بیشتر موارد افراد تایید طلب در دسته مهر طلب ها قرار می گیرند که این موضوع برای مردان آلفا صدق نمی کند.

منظور از مهر طلب نبودن مرد آلفا، به معنای ضدیت با مهر و محبت نیست. بلکه منظور ما در اینجا مهرطلبی با خصوصیت بارز تایید طلبی است.

تصور کنید فردی را که برای هر کار کوچکی از دیگران نظر می خواهد، یا مدام در وضعیتی است که سعی دارد دیگران به او بگویند تو خوب هستی، کامل هستی و غیره. آیا فردی که این گونه به دیگران و نگاهشان وابسته است، می تواند در دسته مردان آلفا قرار بگیرد؟

نقش مرد آلفا در جمع های اجتماعی

در رابطه با اجتماعی بودن مردان آلفا، باید به نکات و اصطلاح پروانه اجتماعی دقت کنید. عموما به کسی که همانند پروانه به گرداگرد یک شمع یا یک محفل یا یک شخص و اجتماع می چرخد، اصطلاحا پروانه اجتماعی گفته می شود.

مرد آلفا خوب می داند وقتی که عاشق یک زن است، می تواند در خلوت با او، همچون پروانه ای به دور شمع باشد. اما در رابطه با اجتماع ماجرا فرق می کند. پرواز در اجتماع یا حضور در جریان اجتماع، از سوی مردان آلفا به شکل منفعلانه است. منفعل نه به این معنا که هیچ کاری نمی کنند. اما ترجیحا کاری را می کنند که ارزش های آنان را زیر سوال نبرد.

حضور در جمع های اجتماعی منحصر به فرد و حضور در کنار دوستانی که به خود او و ارزش های او نزدیک هستند، در مرد آلفا رایج است. اما به طور کلی برچسب پروانه اجتماعی را نمی توان به مرد آلفا نسبت داد. ترجیحا از عقاب اجتماعی استفاده کنید.

 

مشت زدن هنگام صحبت کردن

مهارت های ارتباطی بالا از جمله ویژگی های مردان آلفا محسوب می شود.

 • ارتباط قوی و موثر
 • خویشتن داری
 • سرعت عمل در رفتار و تفکر
 • وضوح و شدت بالای رسایی در صدا

و هر آن چه می تواند در مقابل افراد، یک فرد را تبدیل به شخصی تاثیر گذار از لحاظ ارتباط نشان دهد، در مرد آلفا وجود دارد.

در واقع مردان آلفا با آن که بسیار می توانند مخاطب یا مخاطبین خود در یک جمع را با حرف های خود سرگرم یا درگیر کنند، کم حرف به حساب می آیند. یک مرد وراج که دائم در حال گفتن از تجربه های غیر ممکن است، در دسته مردان آلفا جایی ندارد. زیرا چنین افرادی چه در حین حرف زدن یا اتمام کلامشان، همواره از شفافیتی سطحی برخودار هستند. اما یک مرد آلفا، به خوبی می داند که چگونه منظور و مفهوم کلام را به مخاطب منتقل کند.

شاید با مردانی مواجه شده باشید که عموما کم حرف به حساب می آیند، اما وقتی که شروع به حرف زدن می کنند، همه چیز شبیه به یک سخنرانی می شود. فرد ذکر شده را می توان در دسته مردان آلفا قرار داد. سخنرانی چنین فردی بسته به شرایط می تواند مشتی بر دهانی باشد که حرف های بیهوده می گوید.

همچنین می تواند به نحوی با افراد صمیمانه حرف بزند که در قالب یک فرد دانا و دلسوز شناخته شود.

شجاعت و عمل در انجام کارها

شجاعت یک کیفیت مهم و مرتبط با مرد آلفا است، در مقابل شجاعت باید به ترس، یا ندانستن عواقب کار ها اشاره کرد، یک تاریخ نویس یونانی می گوید: «شجاع ترین افراد، کسانی هستند كه روشن ترین چشم انداز را در پیش رو دارند؛ جلال و خطر را در خود دارند و با این وجود به استقبال آن می روند.»

معنای جمله بالا این است که مرد آلفا خود را با چالش های زندگی روبرو می کند و آن ها را می پذیرد. فرصت ها را غنیمت می شمارد و اجازه نمی دهد که صدای ترس از شکست یا احساس ناکافی بودن او را زمین بزند.

مرد واقعی حتی اگر فرصتی را از دست بدهد و زمین بخورد، دوباره بلند می شود و به حرکت ادامه می دهد، با این حال مردان مدرن، توانایی ریسک پذیری ندارند.

تفاوت واقعی بین افراد زمانی مشخص است که مایل باشند کمی درد و عقب نشینی برای به دست آوردن وجود خود، نشان دهند.

احساس شوخ طبعی و فروتنی

با خصوصیات مرد آلفا میتوانید هر زنی را به سمت خود جذب کنید - مرد برتر

اگر بتوانید در وهله اول به خود بخندید، دیگر کسی نمی تواند شما را لمپن (بی خاصیت) خطاب کند. مرد آلفا می تواند اشتباهات و شکست های خود را در قبال دیگران بپذیرد و سپس به لحظه بعدی وارد شود.

شاید بعضی ها فکر کنند که مردان واقعی خود را جدی نمی گیرند اما در لحظه بودن به معنای جدی نگرفتن نیست، به معنای داشتن حس شوخ طبعی است.

کسی که هه چیز را جدی می گیرد، منیت دارد.

مرد آلفا فرق بین خودخواهی و عزت نفس را بلد است و می داند که یک اشتباه کوچک یا حتی بزرگ، پایان زندگی و دنیا نیست.

تبدیل شدن به مرد آلفا

مرد آلفا با واقعی بودن برابر است، با این حال ویژگی های دیگری از مرد آلفا شامل مقاومت، هوش هیجانی و آرام بودن وجود دارد که می توان در آینده به بررسی دقیق آن ها پرداخت. مردان آلفا کسانی هستند که بقیه افراد از آن ها انگیزه می گیرند، در ظاهر ماجرا در جوامع ضعیف، چنین مردی در معرض حسادت دیگران قرار دارد.

بسیاری از زنان خواستار مردان واقعی هستند اما جالب است که مرد آلفا به دنبال قرار گرفتن در مرکز توجه زنان و خودنمایی نیست. به معنای ساده کلمه، او یک مرد است و بس!

اگر به عنوان یک مرد در درون خودتان احساس واقعی بودن نمی کنید، چنین احساسی در دنیای امروز طبیعی است. دوره آموزشی جذابیت مردانه می تواند غنی تر و کامل تر از مطالب گفته شده در این مقاله، به شما برای واقعی شدن کمک کند. برای تبدیل شدن به یک مرد آلفا باید واقعی باشید ما واقعیت این رویا را به شما خواهیم داد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 26 میانگین: 4.2]
ویژگی های ازدواج موفق چیست - مرد برتر
47%
تخفیف
159,000 تومان
45%
تخفیف
99,000 تومان

17 دیدگاه

به گفتگوی ما بپیوندید و دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.

 • باتشکر از شما به نظر بنده بخش عمده ای از خصوصیات مرد آلفا زاتی و ارثی هست یعنی در واقع ژنشون به این شکله وکسی که غیر از این باشه به سختی می‌تونه آلفا باشه یا ممکنه اصلا نتونه..امیدوارم اشتباه کرده باشم چون برای خیلی ها از جمله خودم تا امید کننده است

  • سلام، اتفاقاً اصلا هم نا امید کننده نیست. مرد آلفا نتیجه‌ی سرکوبها و عقده‌ی حقارت هست که اون رو به اوج رسونده. مرد آلفا اگر خوش شانس باشه درآخر می‌فهمه تمام دستاوردهایی که کسب کرده پوچ بوده و برمی‌گرده به زندگی واقعی. من توصیه میکنم هر روز و همیشه درحال رشد باشید لازم نیست حتماً جزء دسته بندی خاصی باشید.

 • عالی بود
  یکسری موارد رو داشتم و یسری رو نداشتم
  باید روی نداشته ها کار کنم و تمرین
  در جواب=نگاه سرد عالی بود

 • بنظرم میدونید اکثرا افراد جامعه کمالگرا هستن و گرایش پیدا میکنن به چنین چیزایی مثل همین دسته بندی های الفا و بتا، کل مقاله بیشتر یه برنامه ریزی عصبی کلامی بود واسه مردم،ازینکه نویسنده در نظرش یه مرد کامل چیه و ما برای اینکه یه مرد کامل شیم باید به حرف اون عمل کنیم😂wtf؟،
  خب اولا کی گفته نویسنده alfa male هست و یا اینکه شناختی داره و تازه،چرا اصن باید ازش پیروی کرد،
  بخوام بصورت دسته بندی ای که البته قبول ندارم بگم بهتر مطلب رو بگیرید:
  کسی که پیروی میکنه از نظر نویسنده،آلفا نیست.

  • با سلام و درود.
   با نظری که شما دادید مشخصه که اطلاعات ناقصی درمورد مردآلفا دارید، بهتون پیشنهاد میدیم اطلاعاتتون رو افزایش بدید.

 • ایا مرد با شخصیت الفا همسر خوبی میشود؟؟ یا مرد الفا عاشق میشود؟

  • با سلام و درود
   بله مرد آلفا عاشق می‌شه و زود هم فارغ می‌شه. چون اولویت اصلی‌ش قدرت هست و زیاد با عواطف و احساسات کاری نداره» به همین دلیل زنانی که با چنین مردی وارد رابطه می‌شن، درسته که از نگاه دیگران زندگی کاملی دارند اما از لحاظ روحی روانی زخم خورده هستن چون مردآلفا رابطه احساسی برقرار نمی‌کنه و اگر برقرار کنه بعد یه مدت دوباره برمی‌گرده به سمت قدرت و گسترش قلمرو. اینکه مردآلفا با عواطف و احساسات ارتباط برقرار نمیکنه یک نوع بیماری هست که باید با روانکاوی درمان بشه.

  • این موضوع یه مقدار پیچیده ست ولی یه توضیح کامل میدم
   ابتدا اینو بگم کسی جرات تمسخر کردن مرد آلفا رو نداره و حتی اگه کسی هم بهش حمله کرد یا مسخره ش کرد، به هیچ وجه نباید عصبی بشه اشتباهی که خیلیا مرتکبش میشن اینه که توی چنین شرایطی شروع میکنن به بحث و جواب های توهین آمیز، اما یه مرد آلفا سکوت میکنه و با یه نگاه سرد طرف مقابل رو میخکوب میکنه این تکنیک به شدت تاثیر میگذاره روی افراد به طوریکه حتی باعث میشه اون شخص سرش رو پایین بندازه یا بیاد بگه ببخشید.
   چرا عذرخواهی میکنه؟ چون شما با این حرکت نشون دادید که شخصیت قوی دارید و کسی نمیتونه احساسات شما رو تحریک کنه.
   یه روش دیگه هم برای پاسخ به تمسخر هست که میتونی خیلی رک و روراست با لحن مقتدرانه بهش بگی دوست ندارم اینطوری با من حرف بزنی و بعد موضوع رو تموم میکنی بدون هیچ حرف دیگه ای، اگه دوباره شروع کرد به حرف زدن، جوابش رو نده.

  • مرد آلفای کامل؟ انسان همیشه اشتباه میکنه اما میشه به حد بالایی از قدرت و جذابیت برسیم

 • من مقاله مرد بتا رو هم خوندم میشه خودمون رو عوض کنیم و الفا بشیم یا نمیشه

  • بله امکانش هست ولی این پروسه زمان میبره چون ساختن شخصیت جدید نیاز به تغییرات اساسی داره وقتی به شخصیت مرد آلفا نزدیک بشید تاثیراتش روی بخش های مختلف زندگیتون میبینید.

  • مرد آلفا ویژگی های زیادی داره بزودی دوره آموزشی شروع میشه و اطلاعات دقیق و کاملی اونجا بهتون تدریس میکنیم

 • سلام من همش رو خوندم لطفا اگه میشه یه مقاله دیگه هم بنویسید و بیشتر از مرد الفا بگید

  • سلام بزودی مقاله بروزرسانی میشه، مقاله های دیگه سایت رو هم بخونید نکات مرد آلفا داخلش هست.

دیدگاهتان را بنویسید

مشاوره در واتساپ

  در صورت نیاز به مشاوره می توانید فرم را تکمیل نمایید و یا با ما در ارتباط باشید.

   20 اشتباه ممنوعه 
  در رابطه عاطفی (چت و گفتگوی آنلاین)

  دوره  رایگان برای شما  
  دانلود فوری
  close-link