وبلاگ

اصول و قواعد چت با دختر چیست و چطور میتوانیم در چت جذاب باشیم

اصول و قواعد چت با دختر چیه؟ - مرد برتر

دانستنی‌های پیرامون چت با دختر بسیار زیاد است اما آیا همه ی اینا راهکارها جواب میدهند؟

اما جذب یک دختر شاید در ظاهر ساده باشد و از نظر بسیاری از پسران زمان‌بر هم نباشد، ولی اگر می‌خواهید از راه درست وارد شوید تا به نتایج خوب از یک دوستی ایده‌آل برسید، بهتر است ابتدا این گمان را از ذهن خود بیرون کنید و بدانید که در این مسیر باید دارای سیاست‌های رفتاری باشیم.

همچنین داشتن یک اکانت اینستاگرام جذاب و حرفه ای به شدت بر جذابیت تاثیر میگذارد.

شاید در ابتدا دختری به شما جذب شود ولی اگر از راه فریب احساسات و یا سواستفاده های اخلاقی باشد، بدون شک همان دختر نسبت به شما دلزده خواهد شد. پس باید چه کار کرد و باید چگونه وارد یک رابطه احساسی نتیجه بخش شد که بتوانیم در این دوستی به آرامش برسیم و رفتار‌های خوبی را از یکدیگر فرا بگیریم.

یکی از عمده ارتباطات دختران و پسران چت آنلاین است که اگر اصول و قواعد چت با دختر را بدانیم شاید بتوان گفت نیمی از راه را برای به دست آوردن دل دختر مورد علاقه خود رفته باشیم.

لیست محتوا

چت با دختر و شروع صحبت

وقتی شروع به صحبت با دختران می‌کنید،اولین کاری که باید انجام دهید این است که آرامش کلامی داشته باشید و سریعا نسبت به حرف و یا نظری از جانب او دچار تزلزل رفتاری نشوید، اگر نتوانید آرامش خود را حفظ کنید، یخ رابطه به جای آب شدن به سوی انجماد دوباره برمیگردد، پس بهتر است قبل از آنکه چت را شروع کنید، روی یک سری از مسائل اساسی کار کنیم تا مکالمه را تحت تاثیر خود قرار ندهد. یکی از این مسائل عصبی شدن است.

دلایل عصبی شدن به هنگام چت با دختر

 • از طرد شدن می ترسیم
 • تجربه کافی جهت صحبت با دختران را نداریم
 • نسبت به دختر مورد علاقه خود آگاهی درستی نداریم

 اما چگونه با این مشکلات مرتبط با عصبانیت مقابله کنیم.

راه های مقابله با عصبانیت به هنگام چت آنلاین

روی اشتباهات و نقص‌های خود تمرکز نکنید و مدام از خود نخواهید که بهترین باشید و یا اگر حرفی را که زده‌اید درست کنید و یا عذرخواهی بکنید. به جای آن بر روی احساسات دختر و آنچه که می گوید وقت بگذارید‌.

وقتی تمرکز خود را به سوی او سوق می‌دهید، یک اتفاق جاودیی رخ خواهد داد. ابتدا حالت کلافگی و عصبی بودن شما از بین خواهد رفت و حالت خودآگاهی که مدام از خودتان در ذهن تجسم می‌کنید، با یک گفتگو آرام و تمرکز بر روی دختر مورد علاقه کم‌کم محو خواهد شد.

این اضطراب بیشتر به این دلیل است که مغز شما نمی‌تواند همزمان بر روی دو تا موضوع تمرکز کند، یعنی وقتی روی اشتباهات خود تمرکز کنید دیگر وقتی برای رسیدگی به احساسات دختر مورد علاقه خود نخواهید داشت.

ترس نشانه رشد است نه توقف

با روش صحیح چت میتوانید قلب هر دختری را به دست آورید - مرد برتر

اگر حین مکالمه و یا چت آنلاین دچار ترس شدید، سعی نکنید از ترس خود فرار کنید و یا فکر کنید که به آخر رابطه رسیده‌اید. علوم روانشناسی معتقد است ترس همیشه نشانه یک حرکت جدید است و می‌تواند در جهت یک اتفاق خوب پیش برود. بنابراین دست و پاچه نشوید و از ترس خود برای یک هیجان ارتباطی کمک بگیرید.

برخی از پسر ها تصور می‌کنند وقتی دختر در حین چت یا مکالمه صوتی شروع به خندیدن می‌کند، به قولی او را دست انداخته و یا به نحوه حرف زدن او می‌خندد، برای این کار به جای عصبانیت و ترس بر خود  مسلط باشید و از خنده های او توصیف‌های زیبا داشته باشید.به شرطی که در ان اغراق و یا کلمات جنسی نباشد.

از ترس پلی برای رسیدن به دختر مورد علاقه خود بسازید.

سعی نکنید کامل باشید

هیچ فردی در هر جا و مکانی که باشد، کامل نیست و متناسب با ویژگی‌های شخصیتی خود دارای نقص‌هایی است، که خوب است آن‌ها را به راحتی بپذیریم.پس به هنگام چت با دختر مورد علاقه خود سعی نکنید باهوش ، با اعتماد به نفس و جذاب جلوه کنید.

وقتی بخواهید خود را آنگونه که دوست دارید نشان دهید،نتیجه نهایی برعکس می‌شود، که جذابیت شما کمتر خواهد شد. همه این مشکلات زمانی ایجاد می‌شود که ما قصد داریم، با دختر مورد علاقه خود چت کنیم اما در همان ابتدای چت با دختر در ذهنمان  او را در بین افراد خاص و ویژه قرار می‌دهیم. در حالی که اصلا قرار نیست برای دوستی که هنوز مشخص نیست، اینگونه اهمیت قائل شوید.

 او را مانند سایر دوستان در نظر بگیرید چه در گوشی که بهتر است در لیست دوستان معمولی باشد و یا به هنگام مکالمه آنلاین و یا چت کردن که باید با او همانند دوست پسر خود یعنی یک دوست معمولی صحبت کنید؛منتهی با کمی احترام بیشتر که نشانه بی ادبی شما نباشد.

پس در یک کلام با او متفاوت رفتار نکنید و شما نیز خودتان باشید مثل هر زمان دیگری که با دوستان معمولی خود حرف می‌زنید و می‌خندید.

6 اشتباه اغراق آمیز به هنگام چت با دختر

6 نوع اشتباه عجیب از چت با دختر که می تواند به راحتی ارتباط را به نادیده گرفتن و یا بلاک شدن منجر کند، عبارتند از:

 • خیلی خوب بودن
 • بیش از حد مودب بودن
 • خیلی سرد بودن
 • تلاش برای باهوش بودن
 • تلاش برای ایجاد حس اطمینان
 • بیش از حد از خود تعریف کردن

همان طور که در بخش قبلی هم گفته شد شما قرار نیست به هنگام چت با دختر کسی دیگری باشید و یا شخصیت دیگری از خود بسازید. فقط همانگونه که با دوستان دیگر رفتار می‌کنید و حرف می‌زنید با آرامش با او صحبت کنید و سعی کنید بیشتر به عنوان یک دوست صمیمی باشید تا یک دوست پسر فوق صمیمی که هنوز چیزی از یکدیگر نمی‌دانید.

به کمک تعلیق جذابیت را افزایش دهید

تعلیق یعنی عدم اطمینان به کمک هیجان که دختر مورد علاقه را به دنبال شما می‌کشاند. تعلیق موجب جذابیت شما نزد دختر خواهد شد. اگر تمام توجه خود را به او بدهید،با او تعارف کنید و هر زمان که بخواهد به صورت حضوری و یا چت آنلاین در کنارش باشید، تعلیقی وجود ندارد و شما برایش هیجان انگیز نخواهید بود.

مغز انسان خواستار شفافیت است  و وقتی شما یک روز در میان یا دو روز در میان به او پیام بدهید و یا اگر او برای جواب دادن شما 3 ساعت تاخیر می‌کند شما هم یک الی دو ساعت با تاخیر جواب او را بدهید. با این کار ذهن او به دنبال اکتشاف شما می‌گردد. چون شفافیتی در مورد انتخابش به او نداده‌اید و حالا با این تاخیرات زمانی  بیشتر دوست دارد ببیند شما او را برای دوستی انتخاب می‌کنید، چون ذهنش را به چالش کشیده‌اید.

تعلیق یعنی اینکه به او اطمینان ندهید که انتخابش کرده‌اید.

در چت با دختر مرموز باشید

در چت کردن با دختر به این نکات توجه کنید - مرد برتر

برخی از پسران بعد از یکی دو ساعت چت با دختر همه اسرار زندگی شخصی و خانوادگی خود را بازگو می‌کنند و اینگونه می‌شود که شما دیگر برایش جذابیتی ندارید تا راهی  برای کشف شما پیدا کند.

شما باید آهسته آهسته همپای او قدم بردارید، به گونه ای که شما نباید در چند روز اول توقع داشته باشید که تمام حقایق زندگی خود را برای شما بازگو کند.

 از طرفی اگر متوجه شدید که هنوز نمی‌خواهد موضوعات شخصی را برای شما تعریف کند، هیچگاه اصرار نکنید و ذهن خود را هم از این موضوع آزاد کنید و همچنین  چیزی از مسائل شخصی خودتان عنوان نکنید.

 مرموز باشید یعنی او را در شبکه‌های اجتماعی محاصره نکنید.

بنابراین سعی کنید در همه شبکه های اجتماعی او را محاصره نکنید و مدام پیام ندهید، چون در این شرایط فشار روحی و معذب بودن را برای او ایجاد می‌کنید که به او نشان می دهید وقت زیاد دارید، بیکار هستید و هدف مشخصی هم ندارید. از همه مهمتر حس خودجوشی و هیجان را از رابطه  می گیرید.

تلاش برای جلب رضایت نکنید

در طول چت با دختر مورد علاقه خود ممکن است او غر بزند، بهانه‌گیری کند، از پوشش شما و یا مدل موی شما ایراد بگیرد. ولی کاری که شما باید انجام بدهید این است که  واکنش اشتباه از خود بروز دهید و سعی نکنید او را راضی کنید و رضایتش را جلب کنید. وقتی به شما ایراد می‌گیرد،یعنی به شما علاقه دارد و دوست دارد شما را زیر سوال ببرد تا هیجان ایجاد کند چون این رفتار ناخودآگاه او است.

مثلا:اگر دختری از مدل موی شما ایراد گرفت،جذاب‌ترین کاری که شما می‌توانید انجام دهید این است که به او نشان دهید که به مدل موی خود اطمینان دارید و نظر او بر شما تاثیر منفی نمی‌گذارد یا یک کار جالب دیگری که می‌توانید انجام دهید این است که طوری وانمود کنید که متوجه اعتراض او نشدید و با یک شوخی موضوع را جمع کنید.هدف از این کار این است که تاثیر منفی از حرف او نگرفته‌اید

تلاش نکنید که او را بخندانید

بسیاری از پسران به هنگام چت با دختر اشتباهات زیادی می‌کنند،مثلا از کلمات و استیکر‌های نامناسب استفاده می کنند، چون فکر می کنند برای شروع باید چاشنی طنز را زیاد کنند تا یخ رابطه آب شود. اما در ابتدای چت با دختر این کلمات و استیکر‌های غیر اخلاقی بیشتر موجب ناراحتی و سردی دختر می‌شوند.

اگر دختری با شما احساس راحتی نکند حتی سرگرم ترین موضوع در چت هم نمی‌تواند او را راضی به چت کند. پس مراقب باشید خیلی وارد مکالمات طنز بی‌ادبانه نشوید.

شخصیت بیش از حد جعلی ، دختر را دور میکند

یک اشتباه دیگر به هنگام چت با دختر این است که تلاش می‌کنیم مانند مردآلفا قدرتمند و جذاب باشیم. برای همین دوست داریم به صورت مرموز رفتار کنیم ، مسئله این است که وقتی می خواهیم مرد آلفا را تقلید کنیم غیر صمیمانه و جعلی نشان داده می‌شویم.

برای همین اگر می‌خواهید مرد آلفا واقعی باشید بهتر است، به مقالاتی پیرامون اخلاق و رفتار مرد آلفا بپردازید که در همین سایت به طور کامل توضیح داده شده است.

شما باید بر روی یک مکالمه عادی و آرام تمرکز کنید و از انتخاب ایده‌های پیچیده و یا به قولی باکلاس دست بردارید. بیشتر دختران رویای مردی را دارند که بتوانند با او مکالمات عادی، لذت بخش و آرامی داشته باشند.

وقتی بتوانید به هنگام چت با دختر یک مکالمه عادی را برنامه ریزی کنید و آرامش را برایش فراهم کنید، جذاب تر و با اعتماد به نفس‌تر جلوه می‌کنید.

چگونه از ادامه رابطه اطمینان حاصل کنیم

یک مرد آلفا ترسی از شکست ندارد و نسبت به موانع بی اهمیت است - مرد برتر

گاهی ماندن در مکالمات روزمره و یا سرگرمی‌های همیشگی تبدیل به یک کار روتین می شود و هر دو شما سردرگم هستید که تکلیف این دوستی به کجا ختم می‌شود آیا باید ادامه بدهیم یا نه؟

برای این کار شما می‌توانید از یک جمله هیجانی و در عین حال نامشخص استفاده کنید. مثلا : “مدتی هست که با هم داریم چت می‌کنیم و اتفاقات خوبی هم شکل گرفته است من احساس می‌کنم، تفاهمات زیادی داریم و بدم نمیاد که با هم دوست صمیمی‌تری باشیم.”

با این جمله میل به دوستی را در او ایجاد می‌کنید و از طرفی با گفتن بدم نمیاد با هم دوست باشیم، عدم وابستگی خود را کاملا روشن و واضح به دختر انتقال داده‌اید و از طرفی اصل جذابیت را که شما به دنبالش هستید به خوبی در او فوران کرده‌اید.

در چت با دختر ترس از طرد شدن نداشته باشید

یکی از ترس‌هایی که در درون پسران به هنگام چت با دختر وجود دارد، این است که مبادا طرد شوند و نتوانند قلب او را تصاحب کنند. ما از ابتدای مقاله توصیه کردیم که بدون هیچگونه قصد و غرضی پا به میدان چت با دختر بگذارید. اجازه دهید هم شما و هم دختر مورد نظر شما به راحتی مکالمه کنید و از صحبت‌های که پیش می‌آید لذت ببرید و در نهایت هم پیشنهاد دوستی را محترمانه بدهید.

اما ترس از طرد شدن و پس زدگی را در خود راه ندهید. اگر بتوانید مقالات مرتبط با مرد آلفا را در همین سایت مطالعه کنید، به مانند یک شیر قدرتمند می توانید هر چیزی را تصاحب کنید.

پس به جای ترس از رد شدن، ابتکار عمل داشته باشید و بدانید که قرار نیست با یک جواب منفی شنیدن به راحتی در خود  بشکنید.

نتیجه اینکه اگر شما جواب رد گرفتید به دو دستاورد مهم رسیده اید:

 • بر ترس ذاتی خود ناشی از جواب رد شنیدن غلبه کرده اید
 • خود را درگیر چالش کرده اید و به شجاعت رسیده ایدکه طرد شدن همیشه منفی نیست و می تواند از شما یک مرد واقعی بسازد.

 مشخص کردن حدود رابطه دوستی

حال اگر نتیجه چت با دختر مورد علاقه شما مثبت بود در ادامه باید چه کاری انجام دهید؟

 شما باید حد و حدود رابطه را مشخص کنید تا یک ارتباط قوی برای یکدیگر بسازید.

مثلا می توانید مشخص کنید که چند بار در هفته قرار است با او در ارتباط باشید و یا با او تماس بگیرید.وقتی اصل ارتباط را برای خود و دختر مورد علاقه مشخص کنید به دو هدف خواهید رسید:

 • اول اینکه اشتیاق ابتدای رابطه را به حد متعادل می‌رسانید، چون اشتیاق بیش از حد تعلیق رابطه را از بین می‌برد و شوق دختر را هم کاهش می‌دهد. پس یک زمانبندی دقیق برای شناخت بیشتر یکدیگر نیاز است تا به کمک هیجان مناسب به بقای رابطه کمک کنید.
 • دوم اینکه به دختر فرصتی می دهید تا به شما فکر کند، شما را در ذهن خود کند و کاو کند و بخواهد به احساسات درونی شما پی ببرد، اینگونه می شود که او پیگیر شما می‌شود.

 زمانی را برای صحبت کردن و ملاقات حضوری مشخص کنید.

 نظر شما در مورد این مقاله چیست

این مقاله در  مورد چت با دختر بود و نکاتی ارائه شد که بیشتر در قالب اشتباهات پسران اتفاق می‌افتد. از نظر شما کدام یک از موارد بالا کاربردی نیستند و یا اینکه شما انجام داده‌اید و اتفاقا با شکست مواجه شده‌اند و البته کدام یک از روش‌های بالا به نظر شما در طول ارتباطات دوستانه‌ای که داشتیده‌اید کاربردی بوده‌اند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 49 میانگین: 4.2]
ویژگی های ازدواج موفق چیست - مرد برتر
47%
تخفیف
159,000 تومان
45%
تخفیف
99,000 تومان

35 دیدگاه

به گفتگوی ما بپیوندید و دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.

 • سلام من وقتی شروع به چت میکنم نمیتونم اون جذابیت و به اشتراک بزارم میشه راهنمایی کنید.

  • سلام محصول “استاد چت” رو تهیه کنید، کامل بهتون آموزش دادیم چطور جذاب چت کنید.

 • سلام
  من چند ی مدتی هست با نامزدم چت میکنم…بعد ی مدت بهم میگه با احساساتت چت نمیکنی سعی کن با احساست چت کنی اون موقع مورد تایید من هستی …من چطوری میتونم توی چت کردن احساسات به خرج بدم؟

   • من حرف کم میارم نمیتونم درمورد چیزایی حرف بزنم ک دوس داره نمیتونم چتو گرم کنم هرچی فک میکنم چیزی ب ذهنم نمیرسه فقط حرفای تکراریم یادم بعد احساس میکنم باز حرف تکراری بزنم از چش می افتم راهنمایی کنید

   • با سلام.
    نمیشه توی چند کلمه براتون توضیح بدم چطور این مشکل رو حل کنید…
    بنابراین بهتون پیشنهاد میدم از محصول استاد چت استفاده کنید، به شدت تاثیرگذاره و میتونه بهتون کمک کنه.

  • سلام، بله در دوره آموزشی شرکت کنید و یا از محصول استاد چت استفاده کنید.

 • سلام مطالب عالیه ممنون یه مسئله ای است که ما چند شب چت کردیم و من احساس کردم با من احساس خوشحالی نمی کنه ، بهش پیام دادم و گفتم تموم، ولی الان می خوام دوباره شروع کنم چون به ایده آل های من نزدیکه و سعی کردم خودمو تغییر بدم. برای بازگردانی طرف مقابل چطور بهش پیام بدم ، اصلا پیام بدم یا منتظر باشم ؟ معذرت خواهی کنم یا خیر؟

 • سلام خسته نباشید . سوال من اینه که چرا بعضی دخترا همش منتظرن اول پسر پیام بده . و باید چیکار کرد که اول دختر پیام بده ؟!

  • سلام موضوع طولانی و پیچیده ایه : در صورتی اونها شروع کننده پیام میشن که جذابیت شما نسبت به دیگر مردهای اطرافشون بالاتر باشه.

 • با سلام ممنون از مطلب خوبتون
  من یک جورایی برای رابطه وارد چت با دختری شدم و از قصدم برای ازدواج خبر داره ، بیشتر تو چت راجب چی صحبت کنم؟

 • سلام عالی بود
  نامزدم قبلا باهام رابطه عاطفی داشته ولی الان تمایلی نداره راه برگشت به رابطه عاطفی چیه؟

  • سلام، اول از همه ببین اشتباهاتت کجا بوده و چه رفتار زننده‌ای انجام دادی که رفته. بعد از اینکه تشخیص دادی» تغییر کن و دیگه اون رفتارها رو انجام نده+ رفتارهای جدید و جذابی رو از خودت نشون بده که تغییر کردی و مثل قبل نیستی. اگه در رابطه دیگه‎ای نباشه به احتمال زیاد برمی‌گرده، اما به این هم بستگی داره که تو چقدر شخصیت خودت رو در این مدت قوی کرده باشی.

 • اگه به یه دختر بعد یه مدت حرف زدن پیشنهاد بیشتر آشنا شدن و شروع رابطه میدیم و میگه فعلا تو فاز چنین چیزایی نیس چه دلیلی میتونه داشته باشه؟🤔

  • به احتمال زیاد جذابیت شما کم بوده و به همین دلیل عقب نشینی کرده.
   ممکن هم هست اشتباهاتی انجام دادید که طرف مقابل رو سرد کردید میتونید محصول قواعد چت حرفه ای رو تهیه کنید و موضوع رو حل کنید

 • اگع آروم آروم بهش پیشنهاد بدیم خوبه یا نه؟
  قطعا اگع دختر فهمیده ای باشه، وقتی ما سؤال مربوط به رابطه رو می پرسیم اون خود به خود جواب سؤالاشو میگیره؛ درسته؟!

  • اگه آروم آروم، منظورت اینه که صرفا باهاش صحبت کنی و هیچگونه هول بازی رو نشون ندی و همچنین مستقیما بهش درخواست ندی، آره درسته اما باید به این موضوع توجه کنی که اگه به صورت مستقیم بهش درخواست دوستی بدی ممکنه خودشو بگیره.
   به نظرم بهترین راه اینه که جذابیت خودت رو بهش نشون بدی و حرفی از رابطه نزنی چون دخترا خودشون از همون اول میدونن شما قصدتون از لاس زدن و خندوندنشون چیه.

 • سلام من یک پسر 20هستم چند وقتی میشه که با دختری رو تو فضای مجازی آشنا شدم که یک سال از من بزرگتره و از یکی از کشور های همسایه هست زبونشون رو هم بلدم اون کلیپ و آهنگ رمانتیک برام می‌فرسته وقتی من کلیپ طنز می‌فرستم می‌خنده وقتی من هم کلیپ رمانتیک می‌فرستم اون ایموجی قلب می‌فرسته وقتی پیام می‌فرستم اگه آنلاین باشه همون لحظه جوابمو میده عکسای خودش رو هم برام فرستاده تماس تصویری هم گرفته میگه من تو رو به عنوان داداشم دوست دارم نه دوست پسر میگه اصلا دوست پسر نمی‌خوام داداش میخوام میتونین بهم بگین چرا اینجوری میگه

  • سلام، فرستادن ایموجی قلب نشونه عشق و دوست داشتن نیست ممکنه صرفا عادتشه که این ایموجی ها رو میفرسته
   طبق چیزی که گفتی، من میگم که وارد زندان دوستی یا همون فرندزون شدی و این اتفاق اجازه نمیده رابطه به جایی برسه، مقاله فرندزون رو توی سایت بخون اونجا گفتیم راه خروج از فرندزون چیه و چطور جذابیتت رو افزایش بدی.
   موفق باشی

   • سلام ممنون که جواب دادین میتونم این رابطه دوستی رو به رابطه ازدواج تبدیل کنم

   • از شدن که میشه ولی اگه قراره بدون تغییر کردن بری جلو و متوجه اشتباهت نشی احتمالا ضربه بزرگتری میخوری، پیشنهادم اینه که فعلا به ازدواج فکرنکن، چندماه به خودت فرصت بده و جذابیت و سلطه خودت رو توی رابطه به دست بیار

  • نمیشه توی یه کلمه گفت که دقیقا مشکل کجاست ولی معمولا عدم جذابیت مرد دلیلش هست

  • بستگی به زمانش داره، اگه دختر 10 دقیقه دیر جواب میده شما بعد از 5 دقیقه جوابشو بدید

   • من یک سال شده که با یک دختری دوستم قبلنا همش اون بهم پیام میداد ولی الان وقتی در چت پیام میدم سرد برخورد میکنه و تک کلمه‌ای جواب می‌ده احساس میکنم دلش نمیخواد با من صحبت کنه .

   • جذابیتت اومده پایین! توی دوره شرکت کن حل میشه.

دیدگاهتان را بنویسید

مشاوره در واتساپ

  در صورت نیاز به مشاوره می توانید فرم را تکمیل نمایید و یا با ما در ارتباط باشید.

   20 اشتباه ممنوعه 
  در رابطه عاطفی (چت و گفتگوی آنلاین)

  دوره  رایگان برای شما  
  دانلود فوری
  close-link